Antalya Döşemealtı Belediye Başkan Aday Adayları 2014

İlk Anket Sonuçlarını Görmek İçin Tıklayınız. (28.04.2013 - 19.07.2013) İkinci Anket Sonuçlarını Görmek İçin Tıklayınız. (20.07.2013 - 20.09.2013) Üçüncü Anket Sonuçlarını Görmek İçin Tıklayınız. (21.09.2013 - 23.11.2013)

BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI Gizle

Ak Parti BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI Gizle

BBP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI Gizle

BDP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI Gizle

CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI Gizle

DP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI Gizle

DSP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI Gizle

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI Gizle

SP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI Gizle

Yorumlar

Yayında: 42 Yorum
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
 • hasan 2 yıl önce

  turgay genç arkandayız bütün oylarımız sana .....

 • VTV Canlı Yayın Kaydı Ali Buldu 2 yıl önce

  https://www.youtube.com/watch?v=WKkUXORvvMY Döşemealtı'nda seçimin ne kadar demokratik(!) bir süreçte yaşanacağını gösteren çok ilginç bir canlı yayın kaydı. Cenab-ı hak hayırlı bir başkan seçilmesini nasip etsin..

 • HET 2 yıl önce

  Bölüm-2 İki seçenek var, ya Tursuna vereceksin yada Turgaya başka alternatif yok. Cuma akşamı Hasan son kurşununu atarak CHP'yi destekliyecek ve geçmişte kalıcak.Turgay'da meclis üyelerini secerken dikkatli olmalı, bazı soyadlarını iyi düşünmeli.

 • HET 2 yıl önce

  BÖLÜM-1 Hasan Akalın'ın tek kurşunu kaldı. O da CHP' yi desteklemek çünkü akepe ile ilişkisi bitti. Başka bir partiye giderse, Döşemealtını tepsi ile Tursuna sunmuş olacak.Bunuda yapmak istemiyor eğer yaparsa 2009 da yaşadığı hezimeti pekiştirmiş olacak.

 • Haydi Döşemealtı!.. 2 yıl önce

  Döşemealtı'ında yarış sayın Turgay Genç ile sayın Hasan Akalın arasında geçecek, Ak parti yaptığı KAMİKAZE DALIŞI ile Döşemealtı'nda itibarını sıfırladı.Hasan başkanın arkasında kimin olduğunu görmek isteyen cuma akşamı 19:00 da Köseoğlu halı sahaya gelsin..

 • Başkanların hayırlısı, insanlara en faydalı olanıd 2 yıl önce

  ''İnsanların hayırlısı, insanlara en faydalı olanıdır.'' Bu hadis-i şerifi hayat düsturu yapan başkan istiyoruz. http://www.youtube.com/watch?v=sPcfjnrIybY İzleyelim izlettirelim hayatımızda yaşayalım inş.

 • Değerli kardeşim, aklını kullan! 2 yıl önce

  Değerli kardeşim, aklını kullan! Döşemealtımızda modern kavşaklar, modern altyapılar modern camiler, kültür merkezleri, modern yollar, görmek istiyorsan yüksek eğitim sahibi bir başkan görmek istiyorsan AKALIN'a oy ver.. Karar senin...

 • Kıyamet günü.. 2 yıl önce

  “Kıyamet günü Allah’a insanların en sevimlisi ve mevki bakımından Ona en yakını adâletli devlet başkanıdır. Allah’ın en çok kızdığı ve mevki bakımından O’na en uzak olanı zâlim devlet başkanıdır.” ﴾Tirmizî, Ahkâm 4.﴿

 • uzaydan bile 2 yıl önce

  uzaydan çıplak gözle bakılınca sadece çin seddi görünüyordu artık döşemealtındaki yollara dökülen mermer molozlarıda görünüyor.

 • DÖŞEMEALTI 2 yıl önce

  DÖŞEMEALTINDA ÖNCE ARSALARI SATTILAR ŞİMDİDE İMARDA GÖRÜLEN YOLLARIN VE PARKLARIN VERİMLİ TOPRAKLARI SATILIP YERLERİNE NE İDÜĞÜ BELİRSİZ ÇÖPLER DÖKÜLÜYOR. GOOGLE EARTHEN DÖŞEMEALTINA BAKARSANIZ NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLARSINIZ.

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...