Isparta Aksu Belediye Başkan Aday Adayları 2014

İlk Anket Sonuçlarını Görmek İçin Tıklayınız. (28.04.2013 - 19.07.2013) İkinci Anket Sonuçlarını Görmek İçin Tıklayınız. (20.07.2013 - 20.09.2013) Üçüncü Anket Sonuçlarını Görmek İçin Tıklayınız. (21.09.2013 - 23.11.2013)

Ak Parti BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI Gizle

Yorumlar

Yayında: 26 Yorum
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
 • Bojuware 201 1 yıl önce

  Aksuya hizmet edicek ilçenin çehresini değiştirecek. Din bezirganlarının oyununu bozucak. siyaset simsarlığı yapan bahçe kapısı kılıklı insanların pasifizesini oluşturacak ATATÜRKÇÜ CUM. gençlik kapasitesi oluşturacak. KİŞİLER ÖNE ÇIKARTILMALI..

 • Esrarengiz Cahal 2 yıl önce

  Adnan bey,ne olduğu bilinen bir şahsiyettir.Aksu halkı 2004 yerel seçimlerinde yaptığı hatayı tekrarlarsa iş ve kadro gibi vaatlerle Adnan tarafından kandırılan kişiler avuçlarını yalayacakladır.Aksu halkı başına gelecekleri iyi hesaplamalı ve ona göre seçimini yapmalıdır.

 • AKSUNUNGERCEGİ 2 yıl önce

  ALİ KAYAYI TEKRAR BAŞKAN OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ.NAMUSUYLA ÇALMADAN ÇIRPMADAN 5 YILLIK GÖREVİNİ TÜM BENLİYLE YERİNE GETİRDİ BUNDAN SONRADA EN İYİ ŞEKİLDE YERİNE GETİRECEGİNE İNANIYORUZ.2009 DA OLDUGU GİBİ 2014 DE DE ALİ BEY OLACAKTIR.

 • Gizli Gerçekler! 2 yıl önce

  Tabi Adnan Demir Aksu'nun gelişmesi için en çok çaba harcayan isim (!)Aksu dediysek Aksu'da bulunan sizin gibi yalaka yandaşları için çok çaba harcadı inkar edilemez...

 • gerçekler 2 yıl önce

  adnan demir aksunun gelişmesi için en çok çaba veren kişidir oyumuz adnan demire

 • CAHAL 2 yıl önce

  Suskun Aksu'nun nüfusu 1700 demişsin yanlız halkı salak yerine koymanın alemi yok zaten bu başkan görevi devraldığında Aksu'nun nüfusu 1700 dü.Yani savunduğun Adnan zamanında nüfus 3600 den 1700 e düşürülmüştü.Yani yerli halkı bitiren bizzati Adnan Demir'dir.

 • suskun 2 yıl önce

  suskuna cvp yazan kardeş şu anda aksunun nufusu 1700 memlekette insan kalmamış.dua edin adnan başkan ön ayak olup üniversite açılmış.yolda sokakta öğrenciden başka insan yok.yerli halk bitmiş yooook yoook.neden yok çünkü mevcut başkan boş.

 • gençanamaslı 2 yıl önce

  aksuyu ve aksunun geleceğini düşünüyorsanız adnan demir ve yandaşlarına HAYIR... BAŞKANIMIZ HÜSEYİN YÖRÜK

 • suskuna cevap 2 yıl önce

  sen aksuyu bir köy olarak görmenle zaten kaybetmişsin!aksumuza değer verip savunsaydın şu an aksu bu halde olmazçdı belki daha güzel yerlerde oluurdu..aslında benim asıl korktuğum şey savunduğun adayında senin görüşünde olması,o zaman aksu bırak köy gibi olmayı OBA OLUR.

 • gercek aksuda yaşayana cevap 2 yıl önce

  gerçek aksulu, AKSULU OLAN DEĞİL!AKSU İÇİN ÇABLAYADIR.UNUTMYIN!AKSU İÇİN HÜSEYİN YÖRÜK.hayırlı olsun be gülüm.yolun daim olsun

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...