İstanbul Fatih Belediye Başkan Aday Adayları 2014

İlk Anket Sonuçlarını Görmek İçin Tıklayınız. (28.04.2013 - 19.07.2013) İkinci Anket Sonuçlarını Görmek İçin Tıklayınız. (20.07.2013 - 20.09.2013) Üçüncü Anket Sonuçlarını Görmek İçin Tıklayınız. (21.09.2013 - 23.11.2013)

Ak Parti BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI Gizle

CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI Gizle

DP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI Gizle

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI Gizle

SP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI Gizle

Yorumlar

Yayında: 6 Yorum
 • LEVENT KIRCA TABİKİ 2 yıl önce

  İstanbul'da kesinlikle Levent Kırca'ya oy vereceğim. Sarıgül'ün Fethullah Gülen'e övgülerini unutmadım. Ayrıca Der Speigel'e konuşan Gülen, Sarıgül'e destek vereceğini de ima etmiş. Ne işimiz olur darbeci cemaatçilerle...

 • Hakan Yaşar 2 yıl önce

  Sosyal Demokrat Biri olarak Syn Barış Boyacı'ya sonuna kadar destek ...

 • Göksu Altanlı 2 yıl önce

  Fikret Baydarman sürpriz yapar ve alır adam üst düzey bir sanayici vizyon sahibi ayrıca başbakan ile yakınlığı konuşuluyor, boşu boşuna aday olmamıştır, hayali biri değil fatih aşığı.

 • ahmet babur 2 yıl önce

  türker saltabaş aday olucak akp liler nedenmi sayın türker saltabaş numan beyin yakın dostudur ??? artı iki kez fatih belediye başkan lığını kaybetti bukez kazanmak için herşeyi yapıyor ve yapıcaktırda

 • ayse alsanca 2 yıl önce

  Dil, din, renk, ırk, memleket ayrımı gözetmeksizin, herkese hizmet etmek için varını yoğunu ortaya koyan Sayın Barış Boyacı ' yı sonuna kadar destekliyoruz. İnanıyoruz ki imkanları geliştikçe, hizmetleri de katlanarak artacaktır.

 • murat şentürk 3 yıl önce

  sosyal demokrat olmama rahmen barış boyacıyı destekliyoruz Yedikule halkı