MHP Ankara Tandoğan Mitingi!

2620 Okunma 10 Kasım 2013 - 11:33

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, öğrenci evleri tartışmalarıyla ilgili olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirdi.

Zinayı suç olmaktan çıkaranın kendisi olduğunu söyleyen Bahçeli, her yurtdışı seyahatinden önce Türkiye'yi tartışmalara boğmanın, Başbakan Erdoğan'ın âdet ve alışkanlığı olduğunu iddia etti: "Başbakan, Gezi Parkı'nın acısını çıkarmak için her şeyi yapmaktadır. Tencere tava çalanlardan hıncını almak, demokratik tepkileri sindirmek için her suçlamadan fayda beklemektedir. Başbakan'ın gözünü hırs bürümüştür. Bu şahıs, milletimizin birbirini gammazlaması için hiçbir vicdana sığmayan tezgâhların mimarlığına soyunmuştur."

Genel Başkan Bahçeli, Ankara Tandoğan'daki Türkiye Mitingi'nde partililere seslendi. Gündemdeki konulara değinen Bahçeli, Avrupalı olmak adına zinayı suç olmaktan çıkaranın Erdoğan ve hükümeti olduğunu belirtti. Başbakan'ın özel hayatları, konut dokunulmazlığını, kişisel hak ve hürriyetleri ihlâl ettiğini, herkesi belli bir kalıba sokmaya yeltendiğini savunan Bahçeli, şu ifadeleri kullandı: "Başbakan Erdoğan ölçüyü kaçırmış, otokontrolü kaybetmiştir. Başbakan'a göre herkes şüpheli, herkes güvenilmez ve herkes suça meyillidir.

Millete hizmetkâr olduğunu söyleyen müzakereci Başbakan diktatör kesilmiş, iyice ceberrutlaşmıştır ancak Türk gençliği AKP'nin ipini çekecek, sandığı kafasına geçirecektir. Türk gençliği, iktidarı geldiği gibi gönderecektir. Bunu yapmak, genç kardeşim için artık millî bir görev olmuştur. Gezi olayları da dahil olmak üzere hiçbir dönemde bu kadar aşağılanmayan Türk gençliği, Başbakan'ın işini bitirecektir.

Diyorum ki gençlik millet el ele, haydi iktidara güle güle. Herkesle kavgalı ve nizalı olan bu zihniyetten hesap sormak, Milliyetçi Hareket'in boynunun borcudur. Bunun için AKP'den kurtuluşa var mısınız? Başbakan'ı Yüce Dîvan'a yollamaya var mısınız? İhanetin yakasından tutmaya, kaçmasına fırsat vermeden tepesine binmeye, iktidardan kovmaya hazır mısınız? O zaman ilk hedef, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimleridir. Artık yeter, şimdi söz senin Türkiyem."

http://secimanketi.tv/news-survey/fotogaleri.png

Yorumlar


Kullanıcı Adı: Gönder

11 Yorumun Tamamını Görmek İçin Tıklayın...

bozkurtlar1 yıl önce

bu mitingte dostluk var bu mitingte bayrak var bu mitingte atatürk var bu mitingte şehidlerimiz var bu mitingte pkk ya af yok bu mitingte işçi düşmanlığına yer yok bu mitingte kürdistan yok bu mitingte dershane kapatılması yok bu mitingte halk var halk

Bu Yoruma :6 kişi katıldı &

mhp mhp1 yıl önce

tek yok mhp

Bu Yoruma :7 kişi katıldı & 1 kişi katılmadı

BHÇEN1 yıl önce

MHP ERYAMANDA ETİMESGUTTA BİZİM KALEMİZDİR DEVAM EDECEK.

Bu Yoruma :9 kişi katıldı &

ANKARAAAAA1 yıl önce

OYUM SANA HELAL OLSUN BÖYLE PARTİ KALMADI

Bu Yoruma :6 kişi katıldı & 1 kişi katılmadı

UYANAN HALK1 yıl önce

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ELBİSTANLILAR SANA KATILIYORUM TÜRK HALKI CEZAYI VERİR TIPKI ISMARLAMA BAKAN GETİREN,APONUN İDAM DOSYASINI MECLİSE GÖNDERMEYİP BEKLETEN RAHŞAN AFFIYLA PKK YA AF ÇIKARAN,MHP-DSP-VE ANAPI SİLDİĞİ GİBİ AKP YİDE SİLER SİLİNMEYEN BÜYÜK BİRLİK GELİYOR

Bu Yoruma :2 kişi katıldı & 2 kişi katılmadı

jet1 yıl önce

afyon yalakası sen akp nın yalakalıgına devam et mhp de yalakalık kısılere yeryok bız yalaka ınsanları sevmeyız sen akp nın mitingıne kos

Bu Yoruma :8 kişi katıldı &

afyon 1 yıl önce

hayatımda ilk defa artık nmiting alanına gelmeyin diye anons yapıldığını duydum vaybeeeeee ne mhp imiş

Bu Yoruma :13 kişi katıldı & 4 kişi katılmadı

ELBİSTANLILAR1 yıl önce

TÜRKİYEDE HERŞEY BENİM İSTEDİĞİM GİBİ OLUR DİYE MİLLETE 11 YILDIR ACI ÇEKTİRENLER SONLARININ GELDİĞİNİ GÖRÜYORLAR,TÜRK MİLLETİ SABREDER SABREDER SUÇ İŞLEYENEDE CEZA VERMESİNİ BİLİR.TÜRKİYENİN SİGORTASI MHP DİR."NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE"

Bu Yoruma :24 kişi katıldı & 3 kişi katılmadı

hakk1 yıl önce

iyi ki mhp var,yoksa bu millet Türk düşmanı AKP'ye,bir halta yaramayan CHP'ye kalacaktı. CHP'nin başında istifa etse,hakkeden biri geçse başına. Sonra Atatürkçü partileri tek çatı altına soksa akp diye bir şey kalmaz.

Bu Yoruma :24 kişi katıldı & 1 kişi katılmadı

Saffet1 yıl önce

Varlığım Türk varlığına armağan olsun. Tek çare MHP. Müslüman Türkler'in partisi. ALLAH C.C. yar ve yardımcıları olsun.

Bu Yoruma :27 kişi katıldı & 2 kişi katılmadı
foto galeri

Üye Girişi

Giriş Yap
Üye Ol
?

Tezkereye Evet diyen MHPnin, Peşmergenin geçişini eleştirmesi çelişki mi?

Oy Ver
Sonuçları Gör
facebook twitter youtube
Yayınlanan anketlerin hakları SeçimAnketi.TV'ye aittir.
Copyright © 2008-2014 SecimAnketi.TV Tasarım & Kodlama : YEP