MHP ANKARA TANDOĞAN MİTİNGİ!

MHP Ankara Tandoğan Mitingi!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, öğrenci evleri tartışmalarıyla ilgili olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirdi.

Zinayı suç olmaktan çıkaranın kendisi olduğunu söyleyen Bahçeli, her yurtdışı seyahatinden önce Türkiye'yi tartışmalara boğmanın, Başbakan Erdoğan'ın âdet ve alışkanlığı olduğunu iddia etti: "Başbakan, Gezi Parkı'nın acısını çıkarmak için her şeyi yapmaktadır. Tencere tava çalanlardan hıncını almak, demokratik tepkileri sindirmek için her suçlamadan fayda beklemektedir. Başbakan'ın gözünü hırs bürümüştür. Bu şahıs, milletimizin birbirini gammazlaması için hiçbir vicdana sığmayan tezgâhların mimarlığına soyunmuştur."

Genel Başkan Bahçeli, Ankara Tandoğan'daki Türkiye Mitingi'nde partililere seslendi. Gündemdeki konulara değinen Bahçeli, Avrupalı olmak adına zinayı suç olmaktan çıkaranın Erdoğan ve hükümeti olduğunu belirtti. Başbakan'ın özel hayatları, konut dokunulmazlığını, kişisel hak ve hürriyetleri ihlâl ettiğini, herkesi belli bir kalıba sokmaya yeltendiğini savunan Bahçeli, şu ifadeleri kullandı: "Başbakan Erdoğan ölçüyü kaçırmış, otokontrolü kaybetmiştir. Başbakan'a göre herkes şüpheli, herkes güvenilmez ve herkes suça meyillidir.

Millete hizmetkâr olduğunu söyleyen müzakereci Başbakan diktatör kesilmiş, iyice ceberrutlaşmıştır ancak Türk gençliği AKP'nin ipini çekecek, sandığı kafasına geçirecektir. Türk gençliği, iktidarı geldiği gibi gönderecektir. Bunu yapmak, genç kardeşim için artık millî bir görev olmuştur. Gezi olayları da dahil olmak üzere hiçbir dönemde bu kadar aşağılanmayan Türk gençliği, Başbakan'ın işini bitirecektir.

Diyorum ki gençlik millet el ele, haydi iktidara güle güle. Herkesle kavgalı ve nizalı olan bu zihniyetten hesap sormak, Milliyetçi Hareket'in boynunun borcudur. Bunun için AKP'den kurtuluşa var mısınız? Başbakan'ı Yüce Dîvan'a yollamaya var mısınız? İhanetin yakasından tutmaya, kaçmasına fırsat vermeden tepesine binmeye, iktidardan kovmaya hazır mısınız? O zaman ilk hedef, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimleridir. Artık yeter, şimdi söz senin Türkiyem."

http://secimanketi.tv/news-survey/fotogaleri.png

Yasal Uyarı: Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar

Yayında: 11 Yorum
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
 • bozkurtlar 2 yıl önce

  bu mitingte dostluk var bu mitingte bayrak var bu mitingte atatürk var bu mitingte şehidlerimiz var bu mitingte pkk ya af yok bu mitingte işçi düşmanlığına yer yok bu mitingte kürdistan yok bu mitingte dershane kapatılması yok bu mitingte halk var halk

 • mhp mhp 2 yıl önce

  tek yok mhp

 • BHÇEN 2 yıl önce

  MHP ERYAMANDA ETİMESGUTTA BİZİM KALEMİZDİR DEVAM EDECEK.

 • ANKARAAAAA 2 yıl önce

  OYUM SANA HELAL OLSUN BÖYLE PARTİ KALMADI

 • UYANAN HALK 2 yıl önce

  NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ELBİSTANLILAR SANA KATILIYORUM TÜRK HALKI CEZAYI VERİR TIPKI ISMARLAMA BAKAN GETİREN,APONUN İDAM DOSYASINI MECLİSE GÖNDERMEYİP BEKLETEN RAHŞAN AFFIYLA PKK YA AF ÇIKARAN,MHP-DSP-VE ANAPI SİLDİĞİ GİBİ AKP YİDE SİLER SİLİNMEYEN BÜYÜK BİRLİK GELİYOR

 • jet 2 yıl önce

  afyon yalakası sen akp nın yalakalıgına devam et mhp de yalakalık kısılere yeryok bız yalaka ınsanları sevmeyız sen akp nın mitingıne kos

 • afyon 2 yıl önce

  hayatımda ilk defa artık nmiting alanına gelmeyin diye anons yapıldığını duydum vaybeeeeee ne mhp imiş

 • ELBİSTANLILAR 2 yıl önce

  TÜRKİYEDE HERŞEY BENİM İSTEDİĞİM GİBİ OLUR DİYE MİLLETE 11 YILDIR ACI ÇEKTİRENLER SONLARININ GELDİĞİNİ GÖRÜYORLAR,TÜRK MİLLETİ SABREDER SABREDER SUÇ İŞLEYENEDE CEZA VERMESİNİ BİLİR.TÜRKİYENİN SİGORTASI MHP DİR."NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE"

 • hakk 2 yıl önce

  iyi ki mhp var,yoksa bu millet Türk düşmanı AKP'ye,bir halta yaramayan CHP'ye kalacaktı. CHP'nin başında istifa etse,hakkeden biri geçse başına. Sonra Atatürkçü partileri tek çatı altına soksa akp diye bir şey kalmaz.

 • Saffet 2 yıl önce

  Varlığım Türk varlığına armağan olsun. Tek çare MHP. Müslüman Türkler'in partisi. ALLAH C.C. yar ve yardımcıları olsun.

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...