ÜNLÜ GAZETECİ DEVLET BAHÇELİ İSTİFA ETTİ MESAJI PAYLAŞTI

Ünlü gazeteci Devlet Bahçeli istifa etti mesajı paylaştı

1 Kasım seçim sonuçları MHP'de büyük şok yarattı. Devlet Bahçeli'nin memleketi Osmaniye'de bile büyük oy düşüşleri yaşandı. MHP genel merkezi birbirine girmiş durumda. Son dakika bilgisine göre Devlet Bahçeli divanı toplamak için talimat verdi.

MHP genel merkezi bu sıcak gelişmeyle birlikte kaynıyor. Koridorlarda Devlet Bahçeli istifa edebilir söylentileri dolaşıyor.

1 Kasım seçim sonuçları akmaya başladığı andan itibaren MHP genel merkezi sessizliğe gömüldü. MHP divan üyelerinin dahi bulundukları illerde milletvekilliğini kaybettiği söyleniyor.

Sandıkların yüzde 86'sının açıldığı saatlerde MHP oyları yüzde 11.86'ya kadar gerilemiş göründü. MHP 7 Haziran seçimlerinde 80 milletvekili çıkarmıştı. 1 Kasım seçim sonuçlarına bakıldığında ise milletvekili sayısının yarıya azaldığı ve 44'e düştüğü görülüyor.

Erhan Çelik TWİTTER hesabından paylaştı

1 Kasım seçim sonuçları ile MHP büyük hüsrana uğradı. MHP kulisleri istifa söylentileri ile sallanıyor. Erhan Çelik, Twitter hesabında "MHP lideri Devlet Bahçeli istifa kararı aldı" yazdı.

 

BAHÇELİ'NİN 7 HAZİRAN KONUŞMASI

Yasal Uyarı: Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar

Yayında: 6 Yorum
 • Khan 2 yıl önce

  Bu haberden takriben 3 ay geçti ve lakin Bahçeli hala koltuğunda! Erhan Çelik epey okkalı sallamış amma mühim olan o değil ; Bu Bahçeli ne sümsük bir adamdır hala gitmiyor! Neyse zaten artık MHP kalmadı ki Bahçeli ile uğraşan olsun!

 • OKAN ONURLU 2 yıl önce

  İSTİFA ET BAHÇELİ BIKTIK SENDEN MHP Yİ PARÇALADIN . ÇATLI MAFYASI YÖNETİM KURULU ÜYESİ

 • KARAR DEĞİŞTİRDİM 2 yıl önce

  Oktay Vural dedim ama sonradan sinan oganı görünce ona döndüm.Sinan oğan genç , dinamik bir kişi ayrıca Iğdırlı olmasından dolayı da Doğu Anadolu dan oy alabilme kapasitesi var.Bundan dolayı SİNAN OĞAN EVET

 • elif 2 yıl önce

  bahçeli için kimisi evlenmedi kimisi çocuğu yok bilal gibi hırsızı olmaz olsun

 • cagatay 2 yıl önce

  oktay vural da kemal kılıcdar oglu gıbı olur meral aksener gelsın sadece bayanlarda %4 oyu var

 • Yalan 2 yıl önce

  Bu haber yalanlandi .Bence devlet bahceli biraz dinlenmeli deniz baykal gibi onun yerine oktay vural gibi sesi cok cikan birisi