Kastamonu Doğanyurt Yerel Seçim Anketi Yorumları

gurbet8 ay önce

sonuçlar Doğanyurt için hayırlı olsun

Mesetli8 ay önce

777.. Çok sevdiğin nurullah kayıranın ne kadarkaliteli adam olduğunu ve doğanyurt için neler yapacağını tepebaşındaki pankartı açıklıyor. hayırlı uğurlu olsun memlekete..

Bu Yoruma :1 kişi katılmadı

7779 ay önce

Geldik son günlere Doğanyurtlu bu seçim elini vicdanına koy oyunu öyle ver şunu bilmenizi isterim ben hiç kimsenin adamı değilim S kayırana kızmam kendi çocukları var ailesi var onlarla devam et o zaman niye başkasına destek veriyorsun para çokmu önemli.

Bu Yoruma :2 kişi katılmadı

7779 ay önce

BEN BİR ŞEY DAHA DİYEYİM SIRF DÜŞMANIMIN DÜŞMANI DOSTUMDUR DİYE BAKMAYALIM HERKES HERKESİ ÇOK İYİ BİLİYOR GELECEK NESLİ DÜŞÜNEREK İLÇEMİZE YARARLI OLACAK NEYSE ONU BİLELİM ONU SEÇELİM PROJELERE BAKALIM TAKİP EDELİM DİMİ

Bu Yoruma :1 kişi katıldı & 3 kişi katılmadı

GURBET 9 ay önce

777 BAKMAK İLE GÖRMEK ARASINDA FARK VAR SENİN GÖZLERİN GÖRMÜYOR GALİBA. BİRİLERİNE YAĞ ÇEKMEK İÇİN DEĞİL KALP GÖZÜ İLE BAK. RANT KİMİN ZAMANINDA OLDUĞUNU DOĞANYURT HALKI DAHA İYİ BİLİYOR. BAK ŞİMDİ HERKES İSTEDİĞİ GİBİ EVİNİ VE İNŞAATINI YAPTIRIYOR.

Bu Yoruma :3 kişi katıldı & 1 kişi katılmadı

7779 ay önce

DOĞANYURDA GELDİMMİ İÇİM ACIYOR NEDENMİ HERKES ALLAH İÇİN BAŞINI KALDIRIP BAKSIN BELEDİYECİLİKLE İLGİSİ OLMAYANLAR RANT İÇİN BELEDİYEDE ETKİLİ OLMAYA ÇALIŞIYOR BU DOĞANYURDA YAKIŞMIYOR BUGÜN ONUN İÇİN NURULLAH DİYORUM

Bu Yoruma :1 kişi katıldı & 3 kişi katılmadı

MEMUR9 ay önce

HALI SAHA YAZMIŞ ADAMA BAK YA 5 YILDA BIR HALI SAHAYI BITIREMIYEN IKTIDAR BELEDIYESI. NURULLAH KAYIRANIN 2 AYDA YAPTIGI YERE KADAR YIKIP YENIDEN YAPTILAR SANKİ HİZMET VERIYOR HALI SAHA. SANIRIM ONA NASIP OLACAK BİTİRMEK 5 YIL ARADAN SONRA.

Bu Yoruma :3 kişi katılmadı

frht 37 379 ay önce

ben o çöpleri oraya dökmeyin diye yetkililere kaç sefer söyledim oradan denize gidiyor çöpler dedim.son kez birdaha söylicem ve yapmazlarsa mail atcam çevre bakanlına.

37379 ay önce

arkadaşlar neden kimse geriş tepesindeki çöpten bahsetmiyor adaylara duyurulur

Bu Yoruma :1 kişi katılmadı

doğanyurtlu9 ay önce

nurullah kayıranın projeleri ihtiyac duyulan projeler bu adam bu işi biliyor. bırınde proje yok dıgerıde uydurmasyon şeyler. bunlar bile kim yakışır gosterıyor başkanlığa

Bu Yoruma :2 kişi katıldı & 3 kişi katılmadı

Ak Parti Bakanlar, Seçimlere Kadar Birbirine Düşer mi?

Oy Ver
Sonuçları Gör
facebook twitter youtube
Yayınlanan anketlerin hakları SeçimAnketi.TV'ye aittir.
Copyright © 2008-2014 SecimAnketi.TV Tasarım & Kodlama : YEP