Türkiye Geneli  2015 Genel Seçim Anketi Yorumu

 • ALİ KONYALI 1 saat önce

  Bunca sene akp verdim artık milli ittifak diyom Allah yollarını selamet eylesin.kurulsun artık islam Birligi D-8 yeni bi'dünya ahlak ve maneviyat. Anladımki Erbakan'ın yolu Saadette. Akp bir uşak mış Allah affetsin beni

 • ÖMER 2 saat önce

  AK PARTİ % 44 İLE BİRİNCİ PARTİ OLACAK, GERİ KALAN NAL TOPLAMAYA DEVAM EDECEK...

 • MHP c C*c MHP 3 saat önce

  Hey Akp sana kötü bir haberim var MHP Geliyor bence şimdiden tası tarağı topla Gelince MHP nin ilk işi Siz vatan haini hırsız talancı ları ve Onların Ağa babalarını kodes'e tıkmak olacak Bekle biraz daha özgürlüğün tadını çıkarın MHP Hiç olmadığı kadar güçlü geliyor BİZİMLE YÜRÜ TÜRKİYE...

 • FULYA HANIM'A 3 saat önce

  HA HA HA, SEN ONU HERHALDE '' MİLLETÇE AKP' YE HEP KÖSTEK ,SANDIKTADA Bİ GÜZEL KÖTEK '' DİYE ,YAZMAK İSTEDİN HERHALDE, NEYSE Kİ BEN SENİN ADINA DÜZELTTİM. AMAN NE YAZDIĞIMIZA DİKKAT EDELİM............................gss.......

 • SAADET PARTİSİ 4 saat önce

  Sahte anketlele alğı oluşturup bizim paramızla ayakta duran Trt de bize bir dakikalık haber bile vermeyen bizim paralarımızla kurulan kanal 7 ve havuz medyası ve akp 7 haziranda bu halk sana en büyük cevabı verecektir Korkunun ecele faydası yok. Allah İnanlarla beraberdir.

 • uyan turkiyem 4 saat önce

  artık ben şasen uyandım erbakan gelecek 11 ayda turkiyede butun vatandaş bayram edecek bende kalkacam ben mhp li AKPLİYİM diye gezecem k uyandım erbakanın dediği gibi bu ülkede 2 parti var biri sadet diğeri diyerleri araştırın bulacaksınız memleletini ve cocuğunun geleceğini duşunen oyunuSAADETE V

 • Milli Görüş Milli İttifak 6 saat önce

  Allah Azze ve Celle İnsanı Kainatın en üstün varlığı eşrefi mahlukat olarak yaratmadımı?Neyazıkki biz insanlar bugün %99 siyaset ve %1ise Ahiretin faziletlerini konuşur olduk Herşeyimiz Dünyalık olmuş Unutmayınki kardeşlerim Allah bizden ebedi kalacağımız Cennet hayatında%99muzu görmek isterdi..!!

 • 08.05.2015 6 saat önce

  %38 MHP %20 AKP %19 CHP %12 HDP %7 SP %4 DİĞER MHP İKTİDAR.... DEMEDİ DEMEYİN....

 • VATANDAŞ 10 saat önce

  VAY BEE ... AKP HDP KOALİSYONUNA HERKES HAZIR OLSUN HDP BARAJI GEÇSEDE AKP İLE BİRLEŞECEK GEÇMESEDE AKP DOĞUDAKİ OYLARI ALACAK YANİ ÜLKE HER TÜRLÜ BÖLÜNECEK ÖZERKLİK GELECEK ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN.. !!

 • FIRSAT BU FIRSAT ! 10 saat önce

  GİY , GİY ,SEN KEFENİNİ GİY;AKP, BİZCE HİÇ SORUN DEĞİL........HAZIR, SEN KEFENİNİ GİYMİŞKEN, MİLLETİMİZ DE SENİ SANDIĞA Bİ GÖMSÜN DE ; SENİ KİM ENGELLERMİŞ,O ZAMAN SEN DE Bİ GÜZEL GÖRÜRSÜN...............................!! gss !!

 • burak 11 saat önce

  akp nin oyları azaldıkça daha çok çalışıyoruz bugun 2 kişiyi chp ye oy vermeye ikna ettim(oy kullanmayacaklardı) şu ana kadar 4 akp oyununda rengini değiştirdim herkes çalışsın,geleceğimiz için herkes çalışsın.

 • HARBIMI 11 saat önce

  AKP, eski SELAMET, REFAH PARTISI SEÇMEN TIPI OYLARA KALDI.Kitle partisi görünümünden, seçmenler terk edice marjinal ideolojik parti oldu.SAADET ZORLUYOR.MILLI GARÜŞ OYLARINI DA ALIRSA,HIRSIZ,MENFAATÇILERIN PARTISI OLARAK KALACAK.ÇOK OY KAYBEDIYORLAR.