Partiye Göre Filtrele

(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)

Ak Parti 2011 Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

ÖMER ÇELİK

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET NECATİ ÇETİNKAYA

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

NECDET ÜNÜVAR

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

FATOŞ GÜRKAN

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ KÜÇÜKAYDIN

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA GÜLDEMET SARI

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ÇALDIR

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

TALAT ULUSSEVER

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

TAMER DAĞLI

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ YÜZÜKCÜ

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

NESLİHAN İPEK KOBANER

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ÖZKOZANOĞLU

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

EBUBEKİR AKDENİZ

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2011 Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

CANDEMİR MANSUROĞLU

BAĞIMSIZ Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

HAYRETTİN ÇAVUŞOĞLU

BAĞIMSIZ Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN BÜLENT YARDIMCI

BAĞIMSIZ Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN AKGÜN

BAĞIMSIZ Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT BOZLAK

BAĞIMSIZ Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA SÜHA AŞLAMACI

BAĞIMSIZ Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

BBP 2011 Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

AHMET ŞAHİN

Büyük Birlik Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

RİFAT ÖREK

Büyük Birlik Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ŞAHİN

Büyük Birlik Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

ÜLKÜ DİLEK KARTAL

Büyük Birlik Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH SIĞAR

Büyük Birlik Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA GEZER

Büyük Birlik Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

ELİF TUYGUN

Büyük Birlik Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

BAHADIR ÖZÖN

Büyük Birlik Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET AKTAŞ

Büyük Birlik Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

SONER ÖZKOZANOĞLU

Büyük Birlik Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

ÜMMÜGÜLSÜM DURHASAN

Büyük Birlik Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

ARİF ÖZLER

Büyük Birlik Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

ZÜBEYDE GÜNDOĞDU

Büyük Birlik Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN ZENGİN

Büyük Birlik Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2011 Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

OSMAN FARUK LOĞOĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

ÜMİT ÖZGÜMÜŞ

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

TURGAY DEVELİ

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ DEMİRÇALI

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNEP CANAN BİLLOR

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN KESER

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

ARİF SEZER

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

RIZA METE

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

MÜZEYYEN ŞEVKİN

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET SALICI

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

DOĞA ÇİĞDEMOĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN TOKLU

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT ÖZTANRIÖVER

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

SONER ANAFARTA

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2011 Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

YAKUP BULUT

Demokrat Parti Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET EMİN KOÇ

Demokrat Parti Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

KEMAL AKAR

Demokrat Parti Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

SERHAN GÜNGÖR

Demokrat Parti Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

MAHSUNİ ÇİÇEK

Demokrat Parti Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

ÇİĞDEM AKÇA

Demokrat Parti Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

JALE HİÇYAKMAZER

Demokrat Parti Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET OSKAR HAZNADAR

Demokrat Parti Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

NİMET ŞAHİN

Demokrat Parti Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

MİRAC MÜGE DİREK

Demokrat Parti Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

ZÜHAL USTOK

Demokrat Parti Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET AKYÜREK

Demokrat Parti Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

ARİF DÖKER

Demokrat Parti Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM ALDEMİR

Demokrat Parti Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2011 Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

ŞENOL PEKTAŞ

Demokratik Sol Parti Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

BEDİR BAYDAN

Demokratik Sol Parti Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

SANİYE ARSLANTAŞ

Demokratik Sol Parti Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

ERCAN AKARPINAR

Demokratik Sol Parti Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

MÜMTAZ NUMANOĞLU

Demokratik Sol Parti Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

NURAN DALYAN

Demokratik Sol Parti Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

LEYLA CAN HAKLI

Demokratik Sol Parti Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET MORTEPE

Demokratik Sol Parti Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

AYHAN ÖZÜSAĞLAM

Demokratik Sol Parti Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA HAZAR

Demokratik Sol Parti Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL KAZAN

Demokratik Sol Parti Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN SABUNCU

Demokratik Sol Parti Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

SEFA AĞIZLIYÜZ

Demokratik Sol Parti Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

RESUL İBİŞ

Demokratik Sol Parti Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

DYP 2011 Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

ÖMER BİLGİN

Doğru Yol Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA GÜLER

Doğru Yol Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

BEKİR RAGIP NEJAT ÖZKUYUMCU

Doğru Yol Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

ERCÜMENT KARAALİ

Doğru Yol Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

SAİT SAĞAYAK

Doğru Yol Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLSÜM ULUDERE

Doğru Yol Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

ADNAN MENDERES UZUN

Doğru Yol Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

HALİL SAĞAYAK

Doğru Yol Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ GÜLENGÜL

Doğru Yol Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

KADER İNANCURCI

Doğru Yol Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA BOZDEMİR

Doğru Yol Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKİ ÖZER

Doğru Yol Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

MANSUR GÖKTAŞ

Doğru Yol Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

VELİ ERDEM

Doğru Yol Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

Has Parti 2011 Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

İBRAHİM ERTAN YÜLEK

Halkın Sesi Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA KÜÇÜKOĞLU

Halkın Sesi Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER ATAMER

Halkın Sesi Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET YILDIZ

Halkın Sesi Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

BURHANETTİN HATTISARI

Halkın Sesi Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

SADIK ACI

Halkın Sesi Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET SELİM ÖZER

Halkın Sesi Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

CİHAN DAŞKIN

Halkın Sesi Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

İLKNUR KÜÇÜKGÖDE

Halkın Sesi Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

OĞUZHAN BATMAZ

Halkın Sesi Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET KUL

Halkın Sesi Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

ETHEM CEYLAN

Halkın Sesi Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

AHU KEVSER AVŞAR

Halkın Sesi Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET AKCAN

Halkın Sesi Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

HEPAR 2011 Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

MEHMET YALÇIN ÖNDÜÇ

Hak ve Eşitlik Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT ÇİÇEK

Hak ve Eşitlik Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN BOZKURT

Hak ve Eşitlik Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

ATİLLA GÜVENÇ

Hak ve Eşitlik Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

İSMET ÇABUK

Hak ve Eşitlik Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

YÜKSEL ATAŞ

Hak ve Eşitlik Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

ERHAN UZUN

Hak ve Eşitlik Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ORHAN ÖZALTUN

Hak ve Eşitlik Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

EMİN SEZER

Hak ve Eşitlik Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

ÜLKÜ ÇİÇEK

Hak ve Eşitlik Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

TANER AKSOY

Hak ve Eşitlik Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

CÜNEYT KAYA

Hak ve Eşitlik Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA CANER SEYLAN

Hak ve Eşitlik Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

SÜHEYLA ÖZER

Hak ve Eşitlik Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2011 Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

HÜSEYİN TACİROĞLU

Liberal Demokrat Parti Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

HAMZA GÜNGÖR

Liberal Demokrat Parti Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

DAVUT KOSANOĞLU

Liberal Demokrat Parti Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGÜR KARAKÖK

Liberal Demokrat Parti Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

ABDURRAHMAN BOZTAŞ

Liberal Demokrat Parti Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

CANDAN ALPDOĞAN

Liberal Demokrat Parti Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

HURİYE ALEMDAR

Liberal Demokrat Parti Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER DEMİR

Liberal Demokrat Parti Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

SÜVEYLA LÜLE

Liberal Demokrat Parti Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA ARZU BACAKSIZLAR

Liberal Demokrat Parti Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

MERAL AKKAN

Liberal Demokrat Parti Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA GÖKHAN TURUT

Liberal Demokrat Parti Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

GÖKBEN TULBA SEYHUN

Liberal Demokrat Parti Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

ARZU SEÇİLGİN

Liberal Demokrat Parti Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2011 Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

RECAİ YILDIRIM

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

MUHARREM VARLI

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ HALAMAN

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

SEYFETTİN YILMAZ

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

CAHİT ÖZTOK

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET METANET ÇULHAOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

KÜRŞAT ATILGAN

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

TÜRKAN CENGİZ YILMAZ

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN ŞİMŞİR

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

DEMET ÇARDAK

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET KÜLAHLIOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

GÖKAY SARILI

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

NESLİHAN UZUN

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

HAMİT YILMAZ

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

MMP 2011 Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

TANER BOZ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET MURAT UĞURLU

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ BAHADIR İNCELER

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

MÜSLÜM ALP

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

SEVİNÇ BOZ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

AYHAN ÖZKAYA

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

DÜRDANE FEDAKAR

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF TEKİN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN SOZAN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

BEYHAN YARDIMCI

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ŞERİT

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

SANİYE ASLIYÜKSEK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM ARSLAN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

TUNCAY CİVAOĞLU

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2011 Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

HASAN DEMİRCİOĞLU

Millet Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

RAMAZAN DÖNMEZ

Millet Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN ARSLAN

Millet Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ÖRÜN

Millet Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ GÜL EFEOĞLU

Millet Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

NOMAN TUFAN

Millet Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

ARİF TOPALLAR

Millet Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKİ YILDIZ

Millet Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET YAŞAYAN

Millet Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ŞİRİN

Millet Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNAL ABİDİN İZCİ

Millet Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN GÖYCINCIK

Millet Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ÖRÜN

Millet Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKİ KABCI

Millet Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2011 Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

YAKUP BUDAK

Saadet Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

TUNCAY ÖZGÜNEN

Saadet Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET ÇELEBİ KEYHIDIR

Saadet Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN ŞAYBAK

Saadet Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN ŞENOGUL

Saadet Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET IŞIK

Saadet Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

ALAATTİN TEKİN

Saadet Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL AKTAŞ

Saadet Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE TOPAL

Saadet Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

HACIVELİ TOPATAN

Saadet Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKİ KAYAK

Saadet Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

ŞULE TIRAŞ

Saadet Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET DEMİR

Saadet Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

CENGİZ KAYADAN

Saadet Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

TKP 2011 Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

MEHMET KUZULUGİL

Türkiye Komünist Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

UĞUR PİŞMANLIK

Türkiye Komünist Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

TUFAN ÜNLÜESER

Türkiye Komünist Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

GÖKHAN ÇİMEN

Türkiye Komünist Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

SONGÜL MERGEN

Türkiye Komünist Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

GÜL CİNGÖZ

Türkiye Komünist Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

MERYEM KARACIK

Türkiye Komünist Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLÇİN YILMAZ KESER

Türkiye Komünist Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

FIRAT ATEŞ

Türkiye Komünist Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

FERYAT TURUŞKAN

Türkiye Komünist Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET CAN ATAŞ

Türkiye Komünist Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

HATUN OÇAK

Türkiye Komünist Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

SEVGİ DALĞIÇ

Türkiye Komünist Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

MERYEM KAYHAN

Türkiye Komünist Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı