Partiye Göre Filtrele

(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(3 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)

Ak Parti 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Necdet Ünüvar

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Güldemet Sarı

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

Sadullah Kısacık

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

Talip Küçükcan

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Şükrü Erdinç

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

Esra Yalvaç

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Can

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Çalışkan

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

Asuman Tekin

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

Kasım Pamuk

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Faruk Bozkurt

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ramazan Demir

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Ay

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Berzan Toprak

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

Anadolu Partisi 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Namık Akay

Anadolu Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Necati Erdem

Anadolu Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

İlker Gezerşen

Anadolu Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

Necdet Çömelek

Anadolu Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Gül

Anadolu Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

Nüket Özev

Anadolu Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

Serpil İloğlu

Anadolu Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

Miyase Tenik

Anadolu Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

Gülay Kandemir

Anadolu Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

Zeliha Tekeli

Anadolu Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

Özden Koca

Anadolu Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Pehlivan

Anadolu Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

Onur Elma

Anadolu Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

Ferudun Güleryüz

Anadolu Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Refik Gül

BAĞIMSIZ Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Süha Aşlamacı

BAĞIMSIZ Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Özalevli

BAĞIMSIZ Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Gülcan Ay

BAĞIMSIZ Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Salih Demir

BAĞIMSIZ Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Muhittin Demir

BAĞIMSIZ Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Çağlayan Kaya

BAĞIMSIZ Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Ercan Altıntop

BAĞIMSIZ Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mahmut Yüksel

BAĞIMSIZ Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Yasin Türkoğlu

BAĞIMSIZ Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Zihni Aldırmaz

BAĞIMSIZ Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

BTP 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Ahmet Oskar Haznadar

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Recep Taşkın

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Topacık

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

Gülüzar Yardım

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

Ünal Yardım

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Songül Er

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

Azize Sökmen

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Mumcu

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

Afacan Kemal Can

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

Volkan Pomak

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

Güllü Nuroğlu

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

Halil Kurantürk

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

Aysun Doğrusöz

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

Burcu Balcı

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Elif Doğan Türkmen

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Zülfikar İnönü Tümer

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Özdiş

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

Aydın Uslupehlivan

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Kemal Özkan

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

Müzeyyen Şevkin

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

Rıza Mete

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Adıgüzel

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

Abdullah Sedat Doğan

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

Rukiye Çinkılıç

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

Kemal Derin

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Bilgilioğlu

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

Yüksel Karaaslan

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Şuyun

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Hakan Topaloğlu

Demokrat Parti Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Celal Topaloğlu

Demokrat Parti Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

Yalçın Mete

Demokrat Parti Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

Muhammet Emin Atasever

Demokrat Parti Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

Baha İspir

Demokrat Parti Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

Jale Hiçyakmazer

Demokrat Parti Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

Doğan Kiper Ulusoy

Demokrat Parti Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

Hülya Tufan

Demokrat Parti Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

Gülay Sezgin

Demokrat Parti Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

Metehan Yaman

Demokrat Parti Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

Alper Tükenmez

Demokrat Parti Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

Emrah Şahin

Demokrat Parti Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim  Buran

Demokrat Parti Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Hüseyin Bakır

Demokrat Parti Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Ercan Akarpınar

Demokratik Sol Parti Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Hakan Buldu

Demokratik Sol Parti Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

Birsen Bölükbaşı

Demokratik Sol Parti Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

Remzi Zeren

Demokratik Sol Parti Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Şardaşlar

Demokratik Sol Parti Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

Hüdaverdi Gökçe

Demokratik Sol Parti Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

Süleyman Yurdacan

Demokratik Sol Parti Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

Seyla Uydan

Demokratik Sol Parti Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Hazar

Demokratik Sol Parti Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

Tülay Aksu

Demokratik Sol Parti Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

Talat Çavuş

Demokratik Sol Parti Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ehter Suiçmez

Demokratik Sol Parti Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

Cumali Baran

Demokratik Sol Parti Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Yılmaz

Demokratik Sol Parti Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

DYP 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Mustafa Güler

Doğru Yol Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Şeref Uluç

Doğru Yol Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

Veli Erdem

Doğru Yol Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

Elif Büyükdoğan

Doğru Yol Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

Mansur Göktaş

Doğru Yol Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

Burak Erdem

Doğru Yol Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

Muzaffer Çakmak

Doğru Yol Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

Levent Erenkul

Doğru Yol Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

Teyfik Targan

Doğru Yol Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

Filiz Yaman

Doğru Yol Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

Taylan Alan

Doğru Yol Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

Feyyaz Taştan

Doğru Yol Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

Erol Güvenç

Doğru Yol Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

İlyas Birkoş

Doğru Yol Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

HAK-PAR 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Arif Sevinç

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Düzgün Kaplan

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

Medine Kaplan Bulut

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

Süleyman Kart

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

Deniz Koç

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

Derya Burkay

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Yıldız

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ferman Hoşgül

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

Müzaffer Adıyaman

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

Yıldız Çimen

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

Müzeyyen Oral

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

Sıddıka Akçan

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

Kasım Kahriman

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Bektaş

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

HDP 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Rıdvan Turan

Halkların Demokratik Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Meral Danış Beştaş

Halkların Demokratik Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

Vedat Özkan

Halkların Demokratik Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

Beyhan Günyeli

Halkların Demokratik Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

Tugay Bek

Halkların Demokratik Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

Hatice Kavran

Halkların Demokratik Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

Barış Karabıyık

Halkların Demokratik Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

Feride Peynirci

Halkların Demokratik Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Başaran

Halkların Demokratik Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

Nefise Balyemez

Halkların Demokratik Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

Reşit Ertaş

Halkların Demokratik Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

Kader Duman

Halkların Demokratik Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

Hıdır Koluman

Halkların Demokratik Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

Feyruze Gümüş

Halkların Demokratik Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

HKP 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Ayşe Küçükosmanoğlu

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Zekeriya Erten

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mesut Küçükosmanoğlu

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Tahir Uncu

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Özgür

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Dalgıç

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

Ekrem Yıldız

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

Osman Akmeşe

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

Duygu Ün

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

Züleyha Karahan

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

Birol Alp

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Demir

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

Muharrem Can

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Kolcu

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

KP 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Deniz Ercan

Komünist Parti Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

İnci Sarıtürk

Komünist Parti Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Öztürk

Komünist Parti Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

Elife Erdoğan

Komünist Parti Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

Buket Öztürk

Komünist Parti Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

Derya Medine Görkem

Komünist Parti Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

Hatun Oçak

Komünist Parti Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

İlkay Berber

Komünist Parti Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

Feryat Ataş

Komünist Parti Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

Şenay Mermi

Komünist Parti Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

Kader Azeri Özalp

Komünist Parti Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

Zekiye Alpçoğay

Komünist Parti Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

Güney Kuzu

Komünist Parti Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

Neriman Eratalay

Komünist Parti Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Hüseyin Taciroğlu

Liberal Demokrat Parti Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Ülkü Reyhanioğlu

Liberal Demokrat Parti Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

Özgür Karakök

Liberal Demokrat Parti Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

MEP 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Uğur Aksöz

Merkez Parti Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Nadir Mayaoğlu

Merkez Parti Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mahmut Hocaoğlu

Merkez Parti Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

Hakan Erdoğan

Merkez Parti Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

Zülfikar Pamuk

Merkez Parti Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

Çiğdem Akça

Merkez Parti Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe Cingöz Arpağ

Merkez Parti Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

Menderes Yıldız

Merkez Parti Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

Timur Tüküner

Merkez Parti Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

Şerife Gül Çiğner

Merkez Parti Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

Veysel Özkan

Merkez Parti Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

Özgür Öngören

Merkez Parti Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

Salim Turgut

Merkez Parti Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Çağlayan

Merkez Parti Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Mevlüt Karakaya

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Muharrem Varlı

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

Seyfettin Yılmaz

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

Abdulkadir Yuvalı

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Aydın

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Demir

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

Demet Çardak

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

Sinan Gül

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Ali Arslan

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

Adem Gündoğan

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

Neslihan Uzun

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

İsa Ayanoğlu

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

Ayla Emrahoğlu

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

Burak Yiğenoğlu

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Mustafa Kabcı

Millet Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Ramazan Dönmez

Millet Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Geçioğlu

Millet Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

Noman Tufan

Millet Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Demircioğlu

Millet Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

Memet Demir

Millet Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

Nevzat Metin

Millet Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Örün

Millet Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Şen

Millet Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

Salih Yaşayan

Millet Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

Fadime Şahin

Millet Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Örün

Millet Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

Ramazan Bolat

Millet Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Şirin

Millet Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Yakup Budak

Saadet Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Şahin

Saadet Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

M Çelebi Keyhıdır

Saadet Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

Rifat Örek

Saadet Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

Hamza Çalışkan

Saadet Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

Veli Şahin

Saadet Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

Süleyman Şenogul

Saadet Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Öztürk

Saadet Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

Musa Aktaş

Saadet Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

Yıldıray Sarı

Saadet Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Aktaş

Saadet Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

Halil Rüzgar

Saadet Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

Huzeyfe Turunç

Saadet Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

Hakan Balcı

Saadet Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

TURK PARTİ 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Esabil Gül

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Seher Çoban

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

Kemal Ayanoğlu

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

Osman İşbilir

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

Emrah Üstünel

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Emmioğlu

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

Sebahattin Bülbül

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Çiten

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

Ercan Arıca

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

Asude Çetin

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

Müşerref Kökçen

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

Asuman Güler

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

Özlem Bahar Altıntaş

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

Kerem Yüceşan

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

VP 2015 (Haziran) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

Mehmet Turgut Okyay

Vatan Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

Zeynep Serap Baltacı

Vatan Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

Hayyrettin Çavuşoğlu

Vatan Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

Dilek Kartal

Vatan Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Coşkun

Vatan Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

Selver Kaplan

Vatan Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

Aynur Yıldar

Vatan Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin İçen

Vatan Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

Sadık Boral

Vatan Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Muhittin Zeyneloğlu

Vatan Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

Selma Gündüzalp

Vatan Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

İsa Çakan

Vatan Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

Beysun Tankut

Vatan Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

Abdurrahim Köylü

Vatan Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı