Partiye Göre Filtrele

(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)

Ak Parti 2015 (Kasım) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

ÖMER ÇELİK

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

NECDET ÜNÜVAR

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA GÜLDEMET SARI

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

TALİP KÜÇÜKCAN

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

TAMER DAĞLI

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET SAĞLAM

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ZENBİLCİ

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

MÜBERRA KARA

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN HÜSEYİN KUŞCU

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN BERZAN TOPRAK

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKERİYE YILDIZOĞLU

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET AKİF DOSTBİL

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM DÖLEK

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

BBP 2015 (Kasım) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

AHMET ŞAHİN

Büyük Birlik Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

BAHADIR ÖZÖN

Büyük Birlik Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ÖZTÜRK

Büyük Birlik Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

BAYRAM TABAK

Büyük Birlik Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

VELİ ŞAHİN

Büyük Birlik Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET EMİN ERDOĞAN

Büyük Birlik Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

FULYA YENİ

Büyük Birlik Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET KEZER

Büyük Birlik Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL ÖZTÜRK

Büyük Birlik Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

OKTAY TUNÇ

Büyük Birlik Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

SERKAN AYDIN

Büyük Birlik Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

TURHAN ÇİDEM

Büyük Birlik Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

FAYIK ARGUNŞAH

Büyük Birlik Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

RİFAT ÖREK

Büyük Birlik Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

BTP 2015 (Kasım) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

AHMET OSKAR HAZNADAR

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

RECEP TAŞKIN

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

ARİF DENİZ

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLÜZAR YARDIM

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

ÜNAL YARDIM

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE SONGÜL CAN

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

AZİZE SÖKMEN

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET MUMCU

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

AFACAN KEMAL CAN

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

VOLKAN POMAK

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLLÜ NUROĞLU

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

HALİL KURANTÜRK

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

AYSUN DOĞRUSÖZ

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

BURCU BALCI

Bağımsız Türkiye Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2015 (Kasım) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

ELİF DOĞAN TÜRKMEN

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM ÖZDİŞ

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

AYDIN USLUPEHLİVAN

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

BURHANETTİN BULUT

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

MÜZEYYEN ŞEVKİN

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN TOKLU

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

NESRİN GÖÇHAN

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

KEMAL DERİN

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

RUKİYE ÇİNKILIÇ

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

YÜKSEL KARAASLAN

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLCAN ABALI

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM DEMİR

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

ETEM TOK

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2015 (Kasım) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

YALÇIN METE

Demokrat Parti Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM SAVAŞ

Demokrat Parti Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

CELAL TOPALOĞLU

Demokrat Parti Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

HİKMET ŞEN

Demokrat Parti Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

CABBAR OTLUOĞLU

Demokrat Parti Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

NAGEHAN KIMIL

Demokrat Parti Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET CAN KIRILMIŞ

Demokrat Parti Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

ESRA SÜTCÜ

Demokrat Parti Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

İLHAN PARMAKSIZ

Demokrat Parti Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

NİMET ŞAHİN

Demokrat Parti Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

RUHİ KÖŞKER

Demokrat Parti Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

HAMİT MENTEŞ

Demokrat Parti Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA CANBULAT

Demokrat Parti Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET KORUR

Demokrat Parti Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2015 (Kasım) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

YAŞAR SEVİK

Demokratik Sol Parti Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

YÜKSEL CAN MENGÜÇ

Demokratik Sol Parti Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

REMZİ ZEREN

Demokratik Sol Parti Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

TÜLAY AKSU

Demokratik Sol Parti Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

İLKAY BULDU

Demokratik Sol Parti Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

İSMET ÖZCAN

Demokratik Sol Parti Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

TESLİME KARAKUŞ

Demokratik Sol Parti Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

CUMALİ GÜMÜŞ

Demokratik Sol Parti Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

AYHAN ÖZÜSAĞLAM

Demokratik Sol Parti Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

CUMALİ BARAN

Demokratik Sol Parti Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ŞARDAŞLAR

Demokratik Sol Parti Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

ŞERİFE AKKURT

Demokratik Sol Parti Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA YILMAZ

Demokratik Sol Parti Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

SEFA AĞIZLIYÜZ

Demokratik Sol Parti Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

HAK-PAR 2015 (Kasım) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

ARİF SEVİNÇ

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

DÜZGÜN KAPLAN

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEDİNE KAPLAN BULUT

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN KART

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

DENİZ KOÇ

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

DERYA BURKAY

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL YILDIZ

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

FERMAN HOŞGÜL

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

MÜZAFFER Adiyaman

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

YILDIZ ÇİMEN

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

MÜZEYYEN ORAL

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

SIDDIKA AKÇAN

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

KASIM KAHRİMAN

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE BEKTAŞ

Hak ve Özgürlükler Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

HDP 2015 (Kasım) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

MERAL DANIŞ BEŞTAŞ

Halkların Demokratik Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

RIDVAN TURAN

Halkların Demokratik Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

ŞUHAP BOLKAN

Halkların Demokratik Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

GÜNAY MUTLUHAN

Halkların Demokratik Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

DERYA ÇİÇEK NAR

Halkların Demokratik Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

BARIŞ KARABIYIK

Halkların Demokratik Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET YÜCEL ARIKAN

Halkların Demokratik Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

FERİDE PEYNİRCİ

Halkların Demokratik Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

REŞİT ERTAŞ

Halkların Demokratik Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

FEYRÜZE GÜMÜŞ

Halkların Demokratik Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

HIDIR KOLUMAN

Halkların Demokratik Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

EMRAH BOZAN

Halkların Demokratik Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULKERİM ASLAN

Halkların Demokratik Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ZAHİR KARABOĞA

Halkların Demokratik Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

HKP 2015 (Kasım) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

AYŞE KÜÇÜKOSMANOĞLU

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKERİYA ERTEN

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

MESUT KÜÇÜKOSMANOĞLU

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET TAHİR UNCU

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN ÖZGÜR

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA DALGIÇ

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

EKREM YILDIZ

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN AKMEŞE

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

DUYGU ÜN

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE ÇİMELİLER

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

BİROL ALP

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

VELİ TUNÇ

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

MUHARREM CAN

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM KOLCU

Halkın Kurtuluş Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

KP 2015 (Kasım) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

DERYA MEDİNE GÖRKEM

Komünist Parti Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

ENDER YİĞİTEL

Komünist Parti Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

ŞENAY MERMİ

Komünist Parti Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

LEVENT TUNÇEL

Komünist Parti Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET CAN ATAŞ

Komünist Parti Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT KILIÇ

Komünist Parti Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

İNCİ SARITÜRK

Komünist Parti Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

SEÇİL ÖZKARA

Komünist Parti Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

DENİZ ERCAN

Komünist Parti Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

BUKET ÖZTÜRK

Komünist Parti Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET SARI

Komünist Parti Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

GÖNEN GÖRKEM

Komünist Parti Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

FİKRİYE ERİL ADIGÜZEL

Komünist Parti Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

BUKET MANAP

Komünist Parti Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2015 (Kasım) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

ÜLKÜ REYHANİOĞLU

Liberal Demokrat Parti Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN ÇİMEN

Liberal Demokrat Parti Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN TACİROĞLU

Liberal Demokrat Parti Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN MANAY

Liberal Demokrat Parti Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGÜR KARAKÖK

Liberal Demokrat Parti Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA SİBEL LİLİOĞLU

Liberal Demokrat Parti Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

BUĞRA HAN ASLAN

Liberal Demokrat Parti Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

GHAZAL BAYATLI

Liberal Demokrat Parti Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

FİLİZ DAŞTAN

Liberal Demokrat Parti Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

CİHAT GÜMÜŞ

Liberal Demokrat Parti Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN ARAÇ

Liberal Demokrat Parti Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

HAMDİ ATALAY ÖÇSU

Liberal Demokrat Parti Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

ONUR HASÖZ

Liberal Demokrat Parti Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLNAZ CENGER

Liberal Demokrat Parti Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2015 (Kasım) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

MEVLÜT KARAKAYA

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

MUHARREM VARLI

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

SEYFETTİN YILMAZ

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

CAHİT ÖZTOK

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

SİNAN GÜL

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM GÜNDOĞAN

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ALİ ARSLAN

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

İSA AYANOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM SEZER

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

NESLİHAN UZUN

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

AYLA EMRAHOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN YILDIRIM

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

HATİCE YÜCE

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

ERSEN TÜZENER

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2015 (Kasım) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

MUSTAFA KABCI

Millet Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

RAMAZAN DÖNMEZ

Millet Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ GEÇİOĞLU

Millet Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

NOMAN TUFAN

Millet Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN DEMİRCİOĞLU

Millet Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

MEMET DEMİR

Millet Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

NEVZAT METİN

Millet Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ÖRÜN

Millet Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ŞEN

Millet Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH YAŞAYAN

Millet Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

FADİME ŞAHİN

Millet Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ÖRÜN

Millet Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

RAMAZAN BOLAT

Millet Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ŞİRİN

Millet Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2015 (Kasım) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

MUHAMMET ÇELEBİ KEYHIDIR

Saadet Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN KARATOPRAK

Saadet Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

CAFER SÜRÜCÜ

Saadet Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

FİKRET ÇAM

Saadet Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET EMİN ADIGÜZEL

Saadet Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

HAMZA ÇALIŞKAN

Saadet Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

CUMA ŞAHİN

Saadet Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE TOPAL

Saadet Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM ÖNCÜ

Saadet Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

MUSA AKTAŞ

Saadet Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ÇEKİLARIZ

Saadet Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET BEYAZ

Saadet Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN BALCI

Saadet Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

HUZEYFE TURUNÇ

Saadet Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı

VP 2015 (Kasım) Milletvekili Adana Kesinleşen Aday Listesi

MEHMET TURGUT OKYAY

Vatan Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNEP SERAP BALTACI

Vatan Partisi Adana 2. Sıra Milletvekili Adayı

HAYRETTİN ÇAVUŞOĞLU

Vatan Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE COŞKUN

Vatan Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA MUHİTTİN ZEYNELOĞLU

Vatan Partisi Adana 5. Sıra Milletvekili Adayı

AYNUR YILDAR

Vatan Partisi Adana 6. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSNÜ ÇANGA

Vatan Partisi Adana 7. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET NİHAT ATA

Vatan Partisi Adana 8. Sıra Milletvekili Adayı

SADIK BORAL

Vatan Partisi Adana 9. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKERİYA ÖCAL

Vatan Partisi Adana 10. Sıra Milletvekili Adayı

ABDURRAHİM KÖYLÜ

Vatan Partisi Adana 11. Sıra Milletvekili Adayı

BEYSUN TANKUT

Vatan Partisi Adana 12. Sıra Milletvekili Adayı

SELMA GÜNDÜZALP

Vatan Partisi Adana 13. Sıra Milletvekili Adayı

ÇAĞLAR BAĞLI

Vatan Partisi Adana 14. Sıra Milletvekili Adayı