Partiye Göre Filtrele

(16 Aday)
(16 Aday)
(16 Aday)
(16 Aday)
(16 Aday)
(16 Aday)
(16 Aday)
(16 Aday)
(16 Aday)
(16 Aday)
(16 Aday)
(16 Aday)
(16 Aday)

Ak Parti 2011 Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ALİ BABACAN

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT GEDİKLİ

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

REHA DENEMEÇ

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

TÜLAY SELAMOĞLU

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

NAZMİ HALUK ÖZDALGA

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

YALÇIN AKDOĞAN

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

FATİH ŞAHİN

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ÜLKER GÜZEL

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ERCAN KINACI

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ALAADDİN VAROL

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

NİHAN TURNA SAKALTAŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET SİNAN POYRAZ

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

RIZA GEZER

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

FAİK GÜNGÖR

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ÜMİT ALTUNTAŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

YASİN BÖLÜKBAŞI

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2011 Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

CEYHAN MUMCU

BAĞIMSIZ Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN YURTOĞLU

BAĞIMSIZ Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA HULKİ CEVİZOĞLU

BAĞIMSIZ Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HAMZA DÜRGEN

BAĞIMSIZ Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

CERCİS UTAŞ

BAĞIMSIZ Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN COŞAR

BAĞIMSIZ Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

BBP 2011 Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

YALÇIN TOPÇU

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ÜZEYİR TUNÇ

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

HAKKI ÖZNUR

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

NİZAM ŞAHİN

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ŞULE DEMİRKALE

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN ŞAHİN

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLTEKİN ÇORUK

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

İLKER KAYALIOĞLU

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT BATTAL

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

DURMUŞ ALİ ÖZ

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

RANA AĞIRSOY

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN TÜRKOĞLU

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ÇETİN SADIK ASLAN

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

NURAY ÖZMEN

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN ALTUNBAŞ

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

İDRİS KATAR

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2011 Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SÜLEYMAN SENCER AYATA

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET EMREHAN HALICI

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE ÜLKER TARHAN

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

AYLİN NAZLIAKA

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT KUŞOĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

LEVENT GÖK

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

EMRE DOĞAN

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

İLYAS GÜVEN EROĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

VELİ ÖZDEMİR

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

BAYRAKTAR BAYRAKTAR

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

NECATİ YILMAZ

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

FARUK ÖZDEMİR

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

AYSİN TEKTAŞ KESKİN

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

GAMZE ŞENGEL

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ENGİN BALIM

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ÇETİN CANBAZOĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2011 Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MEHMET SALİH UZUN

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

CAHİT KALE

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

BELKİS MELTEM ÖZEN

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT ÖZİLHAN

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

HARUN KARA

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN DAĞ

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL BULUT

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

PEYMAN YÜKSEL

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT KÖSEOĞLU

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

İNCİ AKINCI

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

OKAN YÜKSEL

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ALP KAĞAN POLATKAN

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

SUZAN YÜKSEL

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MERT ALTAN

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

PERİHAN ÖZCAN

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA DOĞAN

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2011 Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

HİKMET SAMİ TÜRK

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

NİLÜFER İLBEY

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

NAHİT SÖYLER

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

RUŞEN SÜSLER

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

AYTEN ŞAHİN

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞEN SİBEL İNÖZÜ

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET CANBOLAT

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ŞAAMETTİN EMEKTAR

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSNİYE ERDOĞAN

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

NECDET CABİOĞLU

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

HİKMET KİPRİKSİZ

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

YAHYA KARAGÖZ

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

YÜKSEL ERDOĞAN

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

BELMA AÇAR

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ALTAN CANİK

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ÜNSAL DEMİRALP

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

DYP 2011 Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ÖZKAN ERTEKİN

Doğru Yol Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT CİVELEK

Doğru Yol Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SADIK ÇİLOĞLU

Doğru Yol Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN YILDIRIM

Doğru Yol Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT GÜNEŞ

Doğru Yol Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

İLKNUR ERBAŞ

Doğru Yol Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM ŞAHİN

Doğru Yol Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

BEDİA SELEN

Doğru Yol Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN BAYSAN

Doğru Yol Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

BARBOROS ÇALIŞKAN

Doğru Yol Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

NECMİ KARAKOÇ

Doğru Yol Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

NURAY FİDAN

Doğru Yol Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA EROL

Doğru Yol Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

CEM SEYLAN

Doğru Yol Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

İLHAMİ ERGİN

Doğru Yol Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

TAHSİN UYSAL

Doğru Yol Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Has Parti 2011 Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ÇAĞRI ERHAN

Halkın Sesi Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

AYDIN YARDIMCI

Halkın Sesi Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEDENİ AKAY

Halkın Sesi Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

RIZA KUYRUKCU

Halkın Sesi Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

SALİHA SASA

Halkın Sesi Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET MÜNİR YAŞAR

Halkın Sesi Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL KARADUMAN

Halkın Sesi Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

FERYAL TANRIVERDİ

Halkın Sesi Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

SUAT PAMİR ÇELEBİ ANTEPLİOĞLU

Halkın Sesi Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

HİKMET UZUN

Halkın Sesi Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SEMRA ERTEKİN

Halkın Sesi Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

TAYYAR GÜNERİ

Halkın Sesi Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

AYNUR KAPLAN

Halkın Sesi Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN ATCI

Halkın Sesi Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ÜMİT HALUK AYDINOĞLU

Halkın Sesi Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

YAKUP HELVALI

Halkın Sesi Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

HEPAR 2011 Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SEVİNÇ PAŞAOĞLU

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN KARADAĞ

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

HAMDİ VAN

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ AYAZ

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

FEZA AYDAN IŞIKLAR

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

SEMİHA DİKMEN

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET EKREM EREN

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ŞİLAY YİĞİTSOY

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

YÜKSEL ATAK

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

NESİMİ DİLER

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

HALİL BELBÜKEN

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN MESUT ŞAHİNOĞLU

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

FERUDUN DOĞAN

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

SAKİNE AYAZ

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF AVCI

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ TELLİ

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2011 Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

CEM TOKER

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF ZİYA KIVANÇ

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN TÜZÜN

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

EROL KÖMÜRCÜ

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

GÜL AYSOY

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ATİLLA KARAÇİL

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ İHSAN KULUP

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER ADIGÜZEL

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET KARAYEL

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

EVRENAY EVRENTAN SATI

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ASİYE BABURHAN

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

YAŞAR KALENDER

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

SONGÜL ÖNEN

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

RIDVAN SARIASLAN

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

CEMAL YAMAN

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF ŞİMŞEK

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2011 Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ZÜHAL TOPCU

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ZEKAİ ÖZCAN

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

DOĞAN CANSIZLAR

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MEVLÜT KARAKAYA

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

RECEP DUMANLI

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET SAMİ UZUN

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

SELÇUK COŞKUN

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

RIFKI ÜNAL

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ÇAĞRI ACİ

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

AYHAN ÇELİK

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

YILDIRIM AK

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

SEMA DOĞAN

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ASIM AÇIKEL

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

SEDAT YAZIRLI

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

HALİL GÜZEL

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MMP 2011 Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

UĞUR AKARÇAY

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

GÜRHAN KARABACAK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ELVAN YILMAZ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

TEVİT PALA

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

KORAY KALAYCI

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM ÇAĞDAN ÜNLÜ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ÜLKER HALICIGİL

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

NİLÜFER BİLGE

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

HATİCE YILMAZ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

HÜLYA PEHLİVAN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

KIYAFET YILMAZ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

YETER YILMAZ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

GÜRSAY BİLGİN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN YILMAZ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

NECATİ KALKAN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ESMA AKKURT

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2011 Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

HACI ALİ ÖZDEMİR

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ OSMAN TÜRKMEN

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT ASLAN

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN SARI

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ZAFER İNCEKARA

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER LÜTFİ YAMAN

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN ÖZDEMİR

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

HALİL KARASU

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

BİLAL ŞENTÜRK

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET AKKAYA

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

AYTEN TÜRKMEN

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN URAL

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

LATİFE AÇIKGÖZ

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT TOPTAŞ

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

AYNUR DOĞAN

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

SABİRE TOKYAY

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2011 Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

OYA AKGÖNENÇ MUĞİSUDDİN

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MUSA OKÇU

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET EMİN EROL

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HAMDİ KONUK

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ERHAN ALBAYRAK

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN TATLI

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

İSRAFİL BAYRAKCİ

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ GÜLHAN

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ŞÜKRÜ OKUR

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN ERDEM

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT ÇOLAK

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SABRİ BAYRAKTAR

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT HÜSEYİN ÖZÇELİK

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET GENÇYİĞİT

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ERKALAN

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

BURHAN KIRMAN

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

TKP 2011 Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

FUNDAGÜL ÇAMALAN

Türkiye Komünist Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZLEM ŞEN ABAY

Türkiye Komünist Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA CEYDİLEK

Türkiye Komünist Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

BEKİR TUNCAY ÇELEN

Türkiye Komünist Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ABDÜLKADİR SEV

Türkiye Komünist Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

BEKİR SAMİ ÖZTÜRK

Türkiye Komünist Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN GÜNEY

Türkiye Komünist Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLCAN ALTUNDAŞ

Türkiye Komünist Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

TURGAY ÖN

Türkiye Komünist Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ARİF HİKMET BASA

Türkiye Komünist Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

BAŞAK İLERİ

Türkiye Komünist Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMÜR YAZICI

Türkiye Komünist Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

SELVİ KORKMAZ

Türkiye Komünist Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

RUKİYE KARA

Türkiye Komünist Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

İMRAN ÖZTÜRK

Türkiye Komünist Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ RIZA ELMAS

Türkiye Komünist Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı