Partiye Göre Filtrele

(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)

Ak Parti 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Yalçın Akdoğan

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Gündoğdu

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Ali İhsan Arslan

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Jülide Sarıeroğlu

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Alparslan

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Ertan Aydın

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Tülay Selamoğlu

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Fatih Şahin

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Emin Zararsız

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Albayrak

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Ercan Kınacı

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Barış Aydın

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Köse

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Karagöz

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Hatice Demirtaş

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Haydar Şahin

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Coşar Karacan

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Ali Canlı

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Anadolu Partisi 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Emine Ülker Tarhan

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Pınar Akgül Doğusoy

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Nedim Çekmen

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Engin Balım

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Nafiz Şahin

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Buğra Şengün

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Kübra Zuhal Çevik

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Volkan Arpacı

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Gül Savcı

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Nilay Burçoğlu

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Hicran Bilir

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Nurdan Bahadır

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Ümit Tazegül

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

İrem Geylani

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Koray Güleçin

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Esin Fatma Arıgöz

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

İlkay Eski

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Bayram Ateş

Anadolu Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Melek Altıntaş

BAĞIMSIZ Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Berat Özer

BAĞIMSIZ Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Çağlar Çağanlar

BAĞIMSIZ Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Ercan Yenal

BAĞIMSIZ Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Tufan Sevim

BAĞIMSIZ Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Yalavaç

BAĞIMSIZ Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Faruk Arslandok

BAĞIMSIZ Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Oktay Kallioğlu

BAĞIMSIZ Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Nazmi Ardıç

BAĞIMSIZ Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

BTP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Ata Selçuk

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Salih Türkyılmaz

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Özilhan

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Lütfullah Önder

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İzzet Yaşar

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Aydın İlik

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Mevlüt Emre Vona

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Nuri Hacıevliyagil

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Ayvaz Adıgüzel

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Sibel Kılıç

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Abidin Uluyol

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Caner Yatar

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Göksel

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Yunus Atıf Akkaya

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Ertuğrul Patır

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Fahri Yılmaz

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Hakan Şireci

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Saadet Doğan

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Ayşe Gülsün Bilgehan

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Necati Yılmaz

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Tekin Bingöl

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Aylin Nazlıaka

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Levent Gök

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Haydar Hakverdi

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Bülent Kuşoğlu

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Hikmet Tepe

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Gamze Taşcıer

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Emre Doğan

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Selahattin Emre

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Durdu Özbolat

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Sema Aksoy

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Kazım Sönmez

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Faruk Özdemir

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Erdoğan Kılıç

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Birsen Temir

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

İlyas Güven Eroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Mehmet Özdemir

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Birol Gökçe

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Sedat Karaca

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Arif Varmış

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Abdurrahman Özdere

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Fatih Yıldız

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Ömer Sabri Yolaş

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ömer Şenöz

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Yavuz Gökhan Uluser

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Selahattin Karakaya

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Erkut Kubat

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Sedat Apaydın

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Şükran Gümüş

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Kerim  Bilgehan

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Şerafettin Yener

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Güler Kurt

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Fahrettin  Gün

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

İsa Bulut

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Hasan Erçelebi

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Necati Utkan

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Uğurtürk

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Halil Yumuşak

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Dilek Dengizek Ersanal

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Narin Ertekin

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Mübehher Özbek

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Çetin Ayberkin

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Zehra Sema Okutan

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Namık Kaya

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Eren Kılıç

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Zefer Gürleyen

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Tülay Kandemir

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Yasemin Atay

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Dayı

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

İsmet Sarıkaya

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Kaya

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Salman

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

HAK-PAR 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İhsan Çoban

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Taşcı

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Nuri Dervişbeyaz

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Dilşah Aras

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İsmet Kaya

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Fazlı Taşkan

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Sümrü Tüverekli

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe Unudulur

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe Temel

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Firdes Yorulmaz

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Semra Günaydın

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

İrfan Korucu

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Osman Sezgin

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Akyıldız

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Hacı Kadir Koçak

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Esma Polat

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Tarık Genç

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Irgat Polat

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

HDP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Sırrı Süreyya Önder

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Serkan Özkan

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Songül Erol Abdil

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Perihan Kiraz

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Firdevs Kantar

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Celal Demir

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Zelal Deniz Demir

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Tekin Okay

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

İsmihan Sarıateş

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Burcu Yıldırım

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Bülent Durukan

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Nursel Güvendir

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Emin Çarboğa

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Sündüz Keleş

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Ateş

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Demirel

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Nazik Kılıç

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Abdulkani Tatlısu

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

HKP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Azime Ayça Alpel

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Sait Kıran

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Selahaddin Kalkan

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Emirali Karadoğan

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Kubilay Akçay

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Meliha Kuşçu

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Şükrü Avşaroğlu

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Doğan Erkan

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Gizem Türker

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Selçuk Akbina

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Bayyar

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Sultan Caner

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Gülay Bozgun

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Erdoğan Öner

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Türkan Eroğlu

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Yeter Karslı

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Gök

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Görür

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

KP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Özlem Şen Abay

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mehtap Arslan

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Sevilay Cenik

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Burçin Korkmaz

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Güneş Şentürk

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Özten Karataş

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Dilşad Şimşek

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Pınar Sert

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Elif Aydemir

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Sevgi Ferad

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Işın Sakallı

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Meral Arslan

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Müge Elmas

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Ersin Kaplan

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Ebru Karakoç

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Etkin Bilen Eratalay

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Ekin Eylem Kaya

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Apaydın

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İbrahim Özdoğan

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Rengin Akdağ

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Evrenay Evrentan Satı

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Raif  Eyüboğlu

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

A. Eser Esin

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Erdoğan Yazgan

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Refik Sarıkaya

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Erdem Ceceli

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Seyfettin Serdaroğlu

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Ali İhsan Kulup

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Recai Ünlü

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Selma Kuzay

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Kocaman

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Kadir Atalay

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Coşkun

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Ekrem Özgü

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Ümit Özbay

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Bilal Gel

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MEP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Yaşar Yazıcıoğlu

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Hüsnü Döğer

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Abdullah Aydınlı

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Cem Erel

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Ziya Taşkın

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Mehlika Başar

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Evrensel Emre

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Engin Eryılmaz

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Ulusoy

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Aslıhan Günel

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

İlknur Türkiş

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Kenan Zeki Uçgunoğlu

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Ömer Ünal

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Eda Fatma Kahraman

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Suna Turap

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Cemal Kaplan

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Bahriye Öztürk

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Sabit Saruhan

Merkez Parti Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Yıldırım Tuğrul Türkeş

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Zühal Topçu

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Erdem

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Erkan Haberal

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Nevzat Aypek

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Bircan Akyıldız

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Sultan Gündüz

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe Sibel Ersoy

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Çiftçi

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Aytaç Özel

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Esin Gürel

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Şener Beşiroğlu

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Şahin Önalan

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Umutcan Güner Kaya

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Keleş

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Ülkü Gök Güven

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Pınar Günseven Gülsoy

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Kuş

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Abdulhaluk Mehmet Çay

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Hacı Ali Özdemir

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Osman Türkmen

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Bilal Şentürk

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Süleyman Sarı

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Salih Koç

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Zafer İncekara

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Özdemir

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Özdemir

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Ural

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Seyfettin Özyurt

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Mahmut Yavuz Şengör

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Toptaş

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Salih Ereğiz

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Bozoğlu

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Ayten Türkmen

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Sabire Tokyay

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Feride Karasu

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Remzi Çayır

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Tevfik Eren

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Ziyattin Tokar

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Gökhan Tüzün

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İsrafil Bayrakci

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Hikmet Karaca

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Ersan Bilgin

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Orhan Şahin

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Yusuf Sunar

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Bağçeci

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Zübeyt Bozkurt

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Abdurrahman Yılmaz

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Ali İhsan Kayaaslan

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Fazlı Centilmen

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

İrfan Akbayır

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Barış Ezer

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Yasin Şen

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Çırak

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

TURK PARTİ 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Şaha Elif Ergin

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Güliz Bayramoğlu

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Nilüfer Yirmibeşoğlu

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Kazım Yıldırım

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İlker Uras

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Mürsel Yurtlu

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Dilber Sarıkaya

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Hande Balcı

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Özkan Akgün

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Kubaşık

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Gökçe Taşkıran

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Karabulut

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Ümmügül Şimşek

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Durgut

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Yıldız Kılıç

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Ömer Ateş

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Haci Koyunsever

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Zekeriya Ayakçı

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

VP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İsmail Hakkı Pekin

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mehpare Çelik

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Ferda Paksüt

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Hamit Zafer Kars

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Fırat Kayaönü

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Sevük

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Evren Mumcu

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Halime Tosun

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Funda Çakar

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Sami Utku

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Dülgeroğlu

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Meltem Türkoğlu

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Tülay Toraman

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Uğur Akgül

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Su

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Yalçın Mıhçı

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Erkan Yaykır

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Nazım Yardım

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

YP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Barış Bilgin Dilmen

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mahmut Nedim Ozaner

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Hakan Önder

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Rüştü Vardar

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Halit Dervişoğlu

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Kadriye Figen Dutlu

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Tevfik Fikret Başcı

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Serkan Çatma

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Salih Tantan

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Rifat Özgüner

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Akçuraya

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Adem Zeren

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Ümit Basri Nar

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Selami Karakuş

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Seyfet Ay

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Topçu

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Haklı

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Halil Yağcı

Yurt Parti Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı