Partiye Göre Filtrele

(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)
(18 Aday)

Ak Parti 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ALİ BABACAN

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

YALÇIN AKDOĞAN

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET GÜNDOĞDU

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ İHSAN ARSLAN

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

JÜLİDE SARIEROĞLU

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT ALPARSLAN

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ERTAN AYDIN

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

FATİH ŞAHİN

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

TÜLAY SELAMOĞLU

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

BARIŞ AYDIN

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ERCAN KINACI

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

FAHRİ USTA

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

DEVLET ŞANKAZAN

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MEHTAP TORUNTAY

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN ULUSAL

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

HAYRİ ÇAĞIR

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

EMİRE BALKAN

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ALİ CANLI

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

AHMET KAYA

BAĞIMSIZ Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET KAYA

BAĞIMSIZ Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

BBP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

REMZİ ÇAYIR

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

TEVFİK EREN

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ KESER

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HİKMET KARACA

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

GÖKAN PİRİNÇÇİ

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGÜR SAYAR

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN ŞAHİN

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

FAZLI CENTİLMEN

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

BARIŞ EZER

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ŞEKİBE DEMİREL

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA KOÇAK

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MUKADDES DEMİRCİ

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

CEMAL YALÇIN

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

TÜRKAN ÇETİN

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMED BAĞDAT

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN KAPUKAYA

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

KEMAL TOSUN

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

BEKİR ZARARSIZ

Büyük Birlik Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

BTP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ATA SELÇUK

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH TÜRKYILMAZ

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT ÖZİLHAN

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

LÜTFULLAH ÖNDER

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İZZET YAŞAR

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

AYDIN İLİK

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MEVLÜT EMRE VONA

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

NURİ HACIEVLİYAGİL

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

TACETTİN ÇETİNKAYA

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

SİBEL KILIÇ

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ABİDİN ULUYOL

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

CANER YATAR

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA GÖKSEL

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

YUNUS ATIF AKKAYA

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM ÖZHAN

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

FAHRİ YILMAZ

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN ŞİRECİ

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

SAADET DOĞAN

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

NECATİ YILMAZ

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

TEKİN BİNGÖL

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

AYLİN NAZLIAKA

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

LEVENT GÖK

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ HAYDAR HAKVERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT KUŞOĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ BALKIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

GAMZE TAŞCIER

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SELAHATTİN EMRE

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SEMA AKSOY

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

FARUK ÖZDEMİR

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ERDOĞAN KILIÇ

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

TURHAN İÇLİ

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

SEZGİN KAYA

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ERSEN ÖZSOY

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

MURATCAN IŞILDAK

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MUHAMMED KELLECİ

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

BİROL GÖKÇE

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ONUR BAŞOKUR

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN HİLMİ KAYA

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

CEMAL ÇAKIR

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

İLHAMİ DURSUN HOŞVER

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

SELAHATTİN KARAKAYA

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

EBRU KARAOĞLU

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

SITKI TANER KOÇ

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

REŞAT YALÇINSOY

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM BÖLÜKBAŞ

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

BORAHAN GÜNALP

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET CAHİT KARAKUŞ

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MÜKRİME ÖZSALAR

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ERHAN EROĞLU

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ŞERAFETTİN YENER

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MEVLÜT DEMİRCİOĞLU

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL HAKKI ERTURAL

Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

HASAN ERÇELEBİ

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET NECATİ UTKAN

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN UĞURTÜRK

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM HALİL YUMUŞAK

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

SIDIKA TUBA KUYUMCU TAVACI

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN ALAN

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN ÇALIŞKAN

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

KUBİLAY ÇEPE

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE GÜZİN KIRAN

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

NEŞE TANATMIŞ

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SERHAD KARALÜK

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

BARIŞ SELVİ

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

TÜLAY KANDEMİR

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN KAYA

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

SATI GENÇAY

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE BÖLÜKBAŞI

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

PINAR GÜNAYDIN

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULCELİL OLGAÇ

Demokratik Sol Parti Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

HAK-PAR 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

HİKMET CAN

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA TAŞCI

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET NURİ DERVİŞBEYAZ

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

DİLŞAH ARAS

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

HAZAN DEMİR

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

FAZLI TAŞKAN

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

SÜMRÜ TÜVEREKLİ

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE UNUDULUR

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE TEMEL

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

FİRDES YORULMAZ

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SEMRA GÜNAYDIN

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

İRFAN KORUCU

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN SEZGİN

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN AKYILDIZ

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

HACI KADİR KOÇAK

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ESMA POLAT

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

TARIK GENÇ

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

FATİH DOLU

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

HDP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SIRRI SÜREYYA ÖNDER

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLSEN ÜLKER

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ŞERİF OTİ

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

CELAL DEMİR

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

NURSEL ÖZTÜRK

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

BERKAT KAR

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ŞİLAN AYDIN ÜZGEÇ

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

NAZİK KILIÇ

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

EROL TUNÇ

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

NURSEL GÜVENDİR

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

TURGUT ÇETİN

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

DİLEK ERTÜRK

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET MERCAN

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

EBRU DEMİR

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

AZİZ YAVUZ

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLNAZ MART

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ERDAL OKAY

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

TURAN DARA

Halkların Demokratik Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

HKP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

AZİME AYÇA ALPEL

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

SAİT KIRAN

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SELAHADDİN KALKAN

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

EMİRALİ KARADOĞAN

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

KUBİLAY AKÇAY

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MELİHA KUŞCU

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ŞÜKRÜ AVŞAROĞLU

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

DOĞAN ERKAN

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

İHSAN BOZGUN

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

SELÇUK AKBİNA

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ERDOĞAN ÖNER

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLAY BOZGUN

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MEHDİ BALLI

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

SERAL ERDOĞAN

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

TÜRKAN EROĞLU

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

YETER KARSLI

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT GÖRÜR

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

CEMİLE YILAN

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

KP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ÖZLEM ŞEN ABAY

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

DEVRİM KOÇAK

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

YEŞİM ŞAHİN

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ÜLKÜ ÇAKMAK

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

DUYGU SEZER

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

PINAR SERT

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

NAZİFE GÜLÇİN BOSTANCI

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

IŞIN SAKALLI

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

HALİM APAYDIN

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZTEN KARATAŞ

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

NALE EYLİK

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

CELAL MUTLU

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN BULUT

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN ASLAN

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ONUR ÇUVALCI

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

FİKRET İŞERİ

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ETKİN BİLEN ERATALAY

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

SOYLU OZAN SAYIN

Komünist Parti Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İBRAHİM ÖZDOĞAN

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

RENGİN AKDAĞ

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

EVRENAY EVRENTAN SATI

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

RAİF EYÜBOĞLU

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ERDOĞAN YAZGAN

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ABDURRAHMAN ESER ESİN

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ İHSAN KULUP

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MERYEM ALATLI

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGÜR ÖZTÜRK

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

REFİK SARIKAYA

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MÜGE İLGEN

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM ÇAgri USLU

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

KADİR ATALAY

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

DUDU EROL

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

RAMAZAN BEŞİNCİ

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

EBRU NAM

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ÇİĞDEM AVCI

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

MÜKERREM AVCI

Liberal Demokrat Parti Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ZÜHAL TOPCU

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ERKAN HABERAL

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA HİDAYET VAHAPOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ALPER ÇAgri YILMAZ

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

SULTAN GÜNDÜZ

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE SİBEL ERSOY

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN TOPAL

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

AYTAÇ ÖZEL

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

NURİ SERTAÇ GÜLER

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ESİN GÜREL

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN DOĞRU

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

VAHİDDİN ATABEY ÖZDEMİR

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ZUHAL BABAÖZÜ

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ÇAgri TAMUR

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM KUŞ

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

HEDİYE BUKET GÜLTEKİN

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

İLKAY UYAR KABA

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

BAYRAM MENEKŞE

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

FİLİZ EDİBALİ

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HACI ALİ ÖZDEMİR

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ OSMAN TÜRKMEN

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

BİLAL ŞENTÜRK

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN SARI

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH KOÇ

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ZAFER İNCEKARA

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA ÖZDEMİR

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ÖZDEMİR

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN URAL

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SEYFETTİN ÖZYURT

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

RAMAZAN KARADAVUT

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET TOPTAŞ

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH EREĞİZ

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

AYTEN TÜRKMEN

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

SABİRE TOKYAY

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

FERİDE KARASU

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKİ APAYDIN

Millet Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MESUT DOĞAN

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

SAMET SAMİ TEMEL

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET NEDİM ASLAN

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

SABRİ BAYRAKTAR

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

FATİH BEYAZIT

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

BURHAN KIRMAN

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

HALİS BAL

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMED İKBAL YILDIZ

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

EMRAH HACIOĞLU

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

FUAT KORKMAZ

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

HAMİT SERDAR YILMAZ

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH AYDIN DEMİR

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

CENGİZ ZEYREK

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN NURİ SEÇİLMİŞ

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

AYÇA MERVE DOĞAN

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ZİYA İNCE

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH DEMİRDAĞ

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

İRFAN AKBAYIR

Saadet Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

VP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İSMAİL HAKKI PEKİN

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ZEHRA İNCİ ÖZDİL

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT ESİNOĞLU

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

NUSRET SENEM

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

HAMİT ZAFER KARS

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN YILMAZ

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLDANE PEKDOĞAN

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN FIRAT KAYAÖNÜ

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA NADİR GÜRLER

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

FUNDA ÇAKAR

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ŞAMİL YAMAN

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN DÜLGEROĞLU

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

YALÇIN MIHÇI

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

NAZIM YARDIM

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

BAHAR MİETTİNEN

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

AYSAN CANVER

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH GÖKALP ÇİFTCİOĞLU

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ÜNÜVAR

Vatan Partisi Ankara 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı