Partiye Göre Filtrele

(15 Aday)
(15 Aday)
(15 Aday)
(15 Aday)
(15 Aday)
(15 Aday)
(15 Aday)
(15 Aday)
(15 Aday)
(15 Aday)
(15 Aday)
(15 Aday)
(15 Aday)

Ak Parti 2011 Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

CEMİL ÇİÇEK

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HALUK İPEK

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH KAPUSUZ

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

NURDAN ŞANLI

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET İYİMAYA

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

CEVDET ERDÖL

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ZELKİF KAZDAL

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

EMRULLAH İŞLER

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

SEYİT SERTÇELİK

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN YEGİN

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

NAZLI ERGÜL

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

CİHAN ANKARA

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN AYDİN

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ÇİĞDEM ORHAN SARIKAYA

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT ARAÇ

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2011 Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SAİT ÇÖMLEKÇİ

BAĞIMSIZ Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

SADRETTİN GÜVENER

BAĞIMSIZ Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

AYNUR BAYRAM

BAĞIMSIZ Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ERDOĞAN KARAKUŞ

BAĞIMSIZ Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

BBP 2011 Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MUSTAFA DESTİCİ

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN HÜSEYİN BOZOK

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SERDAR AKBAŞ

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF AYAN

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

EKREM CAN

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MUHİTTİN SAVAŞ TUNÇYÜZ

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

FERHAT GÜNİNDİ

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

HAYRETTİN ÇAL

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

İSA KAPLAN

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

İMDAT DİNÇARSLAN

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE TEMİZ

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ARSLAN

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET TEKÇE

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL KÖKSAL

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

SEYFİ ALPAY

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2011 Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İZZET ÇETİN

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SİNAN AYDIN AYGÜN

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

GÖKHAN GÜNAYDIN

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

SEYHAN ERDOĞDU

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

EKREM KEREM OKTAY

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ALPER TAŞDELEN

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ALİRIZA ERBAY

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ARİF ÖZZEYBEK

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ONUR BAYAR

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN ÇELEBİ ERCAN

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

TURHAN İÇLİ

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

AYKUT FINDIKÇI

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

FARUK YILDIRIM

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

CENK KÜPELİ

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2011 Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

AHMET UYANIK

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH TERZİ

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF FİDANTEK

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

İZZET YAŞAR

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

HİLMİ BİLASA

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM YÜKSELBABA

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE CANYURT

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

FARUK KÜÇÜK

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

SELİM BUĞDAYCI

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

SEBAHAT DEMİRCİ

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ OSMAN HACIHÜSEYİNOĞLU

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SERDAR ALP

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HANDAN AKKOCAOĞLU

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ÇİĞDEM KÜÇÜKYILMAZ

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

HALİL AKÇAPINAR

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2011 Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

TUFAN BURAL

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

VELİ ARİF ŞİMŞEK

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

DİLEK DENGİZEK ERSANAL

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

DURSUN TUNCER ERTÜRK

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

DENİZ ÖZGEN

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN KOÇ

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

CABAR SARIÇAM

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN ÇALIŞKAN

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

NURSEL KIZILIRMAK

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

NÜSRET ADIBELLİ

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ŞERİFE ÇİTİLOĞLU

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MELİH ŞENGÖLGE

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

CELAL SALTAŞ

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

RAMAZAN ŞANLI

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

İSMET SARIKAYA

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

DYP 2011 Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

HASAN FİKRET TÜRKEL

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

NECATİ AYMAYAN

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

YAVUZ GÜLECEK

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET ADİL BÜYÜKSOY

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULSELAM EFE

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MECİT ASLANLI

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

İSA SEYLAN

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET AKMAN

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN TOLU

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ABBAS KARAAĞAÇ

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

İLKER DEMİRCİÇEŞMESİ

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ABDUSSELAM TAŞTİMUR

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

DEMET ÇALIŞKAN

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

AYHAN DENİZ

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ANIL KIBRİZ

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Has Parti 2011 Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

HÜSAMETTİN KORKUTATA

Halkın Sesi Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

CAFER GÜNEŞ

Halkın Sesi Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ERDİNÇ YAZICI

Halkın Sesi Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

NAZIM MAVİŞ

Halkın Sesi Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET RAFİ KÜRÜM

Halkın Sesi Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

HAVVA KARADEMİR

Halkın Sesi Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN DANACI

Halkın Sesi Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ELVAN ALTINBAY

Halkın Sesi Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

BANU ATABAY

Halkın Sesi Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

YILMAZ ÇITAK

Halkın Sesi Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZLEM ULUDAĞ GÜLCAN

Halkın Sesi Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET BİLAL BEZCİ

Halkın Sesi Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGÜR ÖZDEMİR

Halkın Sesi Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

AYDIN DENİZ AKDEMİR

Halkın Sesi Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

CENAN ORAN

Halkın Sesi Partisi Ankara 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

HEPAR 2011 Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

KIRAL ALİ KILIÇ

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HİLAL ŞAHİNOĞLU

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

CENGİZ AYAZ

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

TUĞBA SARIKAYA

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İLHAN ERSAY

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

FİLİZ KORKUNÇ

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

YÜCEL BÖKE

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

EMİN TÜRKER

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MÜGE SİRKECİOĞLU

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

CEYHUN ÇANLI

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET TUĞRUL

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ AYAZ

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

SERTKAN HAKKI KAŞAK

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLSÜM GÖNEY

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM DURAN

Hak ve Eşitlik Partisi Ankara 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2011 Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

YAVUZ KİTAPCI

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

REFİK SARIKAYA

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN GÜREL

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MÜNİR ALBAYRAK

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

KEMAL ÖZKİRAZ

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

KADİR ATALAY

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ERTAN TUNCA

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM ÖZKARA

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

BELKIS ÇERKEZ

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

UMUT BOGOÇLU

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT ŞAHİNGÖZ

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ASIM SAĞLAM

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT TARİ

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

DİLEK TURHAL

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MELEK İLHAM BEYAZ

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2011 Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

AHMET DENİZ BÖLÜKBAŞI

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA CİHAN PAÇACI

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ERDEM

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZCAN YENİÇERİ

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

HAMİT AYANOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER DEMİREL

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MUHARREM BEŞİR

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

CEMİL AYDIN

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

FİGEN TOSUNOR

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

TEVFİK YALÇİN

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

HULUSİ HAKAN EREN

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

RAHMİ YILMAZ

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGÜR SALMAN

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

KERİM İNAL

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM KÖKSAL

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

MMP 2011 Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

AHMET REYİZ YILMAZ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLAY KARABACAK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET ALTUN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN MERT

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGÜR ERSAN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

FİKRİ YILMAZ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN ERDOĞAN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

YÜCEL ÇELİK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

KEMAL İPEK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

SEBAHATTİN TOLUN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SEYHAN SUNGUR

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ESENGÜL AKAY

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

NAZİRE EVİRGEN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

NESRİN YILDIRIM

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT YILDIRIM

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti Ankara 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2011 Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İSA ERDEM

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET CAN

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA ÖZDEMİR

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF ELMALI

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

METİN DOĞAN

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ÖZDEMİR

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE ERDEM

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

AZMİ TAT

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH EREĞİZ

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ İSOT

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

HİLMİ UÇAR

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SAHİR GÜZEL

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH BİLİM

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA DEMİR

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET TOPTAŞ

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2011 Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İSMAİL İLHAN SUNGUR

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İLYAS TONGÜÇ

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER GÜNAYDIN

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

NAGİHAN ÇITAK

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA GÜNGÖR

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

EROL ÖZTÜRK

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

REVİYYE ŞAHİDE AYGÜL

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ERKUT AŞAR

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

AYHAN ÇELİK

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

BURHAN GÜMRÜKÇÜ

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM KARAYILAN

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

VEYSEL ÜZMEZ

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

NUREDDİN KAYA

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER İREZ

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET SÜRER

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

TKP 2011 Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ÖZCAN KAYA GÜVENÇ

Türkiye Komünist Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HALİM APAYDIN

Türkiye Komünist Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

İLKNUR SAYIN

Türkiye Komünist Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN ASLAN

Türkiye Komünist Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

SEVİM SEVGİ ATAR

Türkiye Komünist Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

SEHER YAŞAR

Türkiye Komünist Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

VOLKAN COŞKUNYÜREK

Türkiye Komünist Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF ŞAYLAN

Türkiye Komünist Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

EBRU AYAZ

Türkiye Komünist Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

NURAY ÖZDOĞAN

Türkiye Komünist Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

YUNUS EMRE DURMUŞ

Türkiye Komünist Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HİLMİ AYDINER

Türkiye Komünist Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ESMA ÇİÇEK

Türkiye Komünist Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

SUNA ŞİMŞEK

Türkiye Komünist Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

GAMZE YILMAZ

Türkiye Komünist Partisi Ankara 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı