Partiye Göre Filtrele

(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)

Ak Parti 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Emrullah İşler

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet İyimaya

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Lütfiye Selva Çam

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Vedat Bilgin

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Aydın Ünal

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Ayhan Yılmaz

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Mahmut Sami Mallı

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Nevzat Ceylan

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Baba

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Nuri Elibol

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Adem Ceylan

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Selim Cerrah

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Bülent Yağmur

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Neslihan Cenk

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Anadolu Partisi 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İbrahim Vefa Tarhan

Anadolu Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Sami Ağca

Anadolu Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Uğraş Gök

Anadolu Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Serap İdil

Anadolu Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Subaşı

Anadolu Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Gülören Cangal

Anadolu Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Gençoğlu

Anadolu Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Onur Dedeoğlu

Anadolu Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Sema Baltacı

Anadolu Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Dursun Ercan

Anadolu Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Serkan Sezgin

Anadolu Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Gürsel Erdinç

Anadolu Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Burak Navruz

Anadolu Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Özel Sülük

Anadolu Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Yurt Atayün

BAĞIMSIZ Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Faruk Nesimi Gözübüyük

BAĞIMSIZ Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Abdulkadir Yılmaz

BAĞIMSIZ Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Sedat Fırat

BAĞIMSIZ Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Gökmen Gürkan

BAĞIMSIZ Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Taner Pehlivan

BAĞIMSIZ Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

BTP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Abdullah Terzi

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Nuri Kaplan

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Önder Çolak

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Harun Göksel

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Burak Güven

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Mine Sıdıka Kermalli

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Ömer Ender Özçelik

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Bayram Güzel

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

İlhan Gültekin

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Aşur Özer

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Sermin Sözünden Dönmez

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Adem Özhan

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Salih Türkay

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Ünal Tunçay

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Şenal Sarıhan

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Emir

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Haluk Koç

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Nihat Yeşil

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Alirıza Erbay

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Celalettin Koç

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Semra Dinçer

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Barış Ozan Vural

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Yılmaz

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Servet Ünsal

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Selma Ergen

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Haydar Doğan

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Abidin Şahin

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Ufuk Ataç

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Nuri Efe

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Selami Genel

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Kılıç

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Nihat Yılmaz

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Fikret Çatmakaş

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Yaşar Karataş

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Dilek Nezihe Ocak

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Cahit Karakuş

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Sıtkı Taner Koç

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Kaplan

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Borahan Günalp

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Ulu

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Aynur Barut

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Adem Bölükbaş

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Müzeyyen Okur

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Hikmet Aydemir

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Naci Sarıbaş

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Günay Alçığır

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Nursel Kızılırmak

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Ağar

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Sezai Demirkaya

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ali İnce

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Hacı Kemal Koçer

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Gökhan Çoşkun

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Emin Demir

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Jülide Sevüktekin

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Önder

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Yüksel Cebe

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

DYP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Murat Çiçek

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Halil İbrahim Öğünç

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Yavuz Gülecek

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Vecdi Tamerol

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Nalan Yılmaz

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Zahide Şimşek

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Sibel Kara

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Kahin Gökce

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Cemile Kıdık

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Kamil Tosun

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Serdar Arslan

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Zeki Kaçar

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Ercan Altınsoy

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Müzeyyen Çiçek

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

HAK-PAR 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Derviş Korkmaz

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Polat

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Refik Karakoç

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Hamdiye Şeşeoğulları

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Gülsün Korucu

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Mahmut Temel

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Celal Deniz

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Recai Gören

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Engin Binici

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Doğan Kaygalak

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Yener

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

İlyas Güler

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Dilek Döner

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Şener

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

HDP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Mahmut Menduh Uyan

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Gülsen Ülker

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Aydın Çubukçu

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Nursel Öztürk

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Remziye Güçlü

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

İsmet Yalçınkaya

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

İlknur Yılmaz

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Kamber Ateş

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Mehtap Özkan Deliduman

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Orhan Çelebi

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Münibe Koç

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Gülistan Aydoğdu

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Şerif Oti

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Dilek Ertürk

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

HKP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Sultan Kıran

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Metin Bayyar

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Neşe Semerci

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Cemal Kar

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Bayram Karkın

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Cihan Çakır

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Erdem

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Seyfettin Baş

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Bilsel Caner

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Saadet Gürtan

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Sıddıke Karaman

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Sadık Eroğlu

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

İhsan Bozgun

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Sadık Caner

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

KP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Nahide Özkan

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Billur Oğuz

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Alev Emniyetli

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Yeter Yılmaz

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe Deriner

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Hatice Karayel

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Üçpınar

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Cansu Özbay

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Müge Azizoğlu

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Rahşan Nazlı Somel

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Özge Aydemir Güney

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Şilan Deniz Sümer

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Sevinç Serpil Tatlı

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Necla Aslan

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Hüseyin Tüzün

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Sonay Kale

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Akın Ceceli

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Bilaloğlu

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Kutlu Önbilgin

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Yaşar Kalender

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Orhan Gürel

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Serdar Pehlivan

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Hamdi Erdem

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Başgül

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Cüneyt Karataş

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Kadir Kurt

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Melek İlham Beyaz

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Timuçin Onur Alpöz

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MEP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Ayşe Şeyda Açıkkol Altunok

Merkez Parti Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Değerli

Merkez Parti Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Yaşar Asiler

Merkez Parti Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Harun Gökhan

Merkez Parti Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Ökeş Ömer Turkan

Merkez Parti Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Semih Kavuştu

Merkez Parti Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Merve Saruhan

Merkez Parti Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Metindoğan

Merkez Parti Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Rıza Eminoğlu

Merkez Parti Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Münir Onur Berçin

Merkez Parti Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Nevzat Bişirici

Merkez Parti Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Yaşar Er

Merkez Parti Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Cercis Demir

Merkez Parti Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Metin Yücedağ

Merkez Parti Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Şefkat Çetin

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Mit

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Hamit Ayanoğlu

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Yaşar Yıldırım

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Damar

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Gül Gülser Kılıçarslan

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Ali Tanrıverdi

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Alparslan Sucu

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Tayfun Ünal

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Meltem Hatice Uluç

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Hikmet Durgut

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Tümer Zeytin

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Fatih Gözüm

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Bayramali Temizer

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Aykut Edibali

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İsa Erdem

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Can

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Yusuf Zaim

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Süleyman Şen

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Yiğit

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Zekai Soysal

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Seyit Ahmet Ereğiz

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Ramazan Güzel

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Azmi Tat

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Abdullah Bilim

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Hüseyin Kanbur

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Şerife Fatma Demir

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Mümtaz Ak

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Mustafa Destici

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Selahattin Şenliler

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

İlyas Tongüç

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Hayrettin Çal

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Yılmaz

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Ömer Eren

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Fatih Beyazıt

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Gökhan Tezcan

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Kılıç

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Ayla Şan

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Burhan Gümrükçü

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Yılmaz Yarar

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Yener Kılıç

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Mahmut Demir

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

TURK PARTİ 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Seda Kılıç

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Gülseren Bozkurt

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Sinan Ülger

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Turan Kutlu

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Berat Öztürk

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Arzu Uras

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Karadoğan

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

İzzet Acıelma

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Mine Candar

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Akhun

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Hatice Demir

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Halittin Çolak

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Zeynep Pınar Başer

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Musa Çildam

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

VP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Şule Nazlıoğlu Erol

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Serhan Bolluk

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Ertan Acır

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Sami Özdil

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Dilek Paksoy

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Zeynep Tülin Sağlamtunç

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Şen Yazgan

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Haluk Solak

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Ercan Enç

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Cezmi Naci Eren

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Meliha Ünlü

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Hakan Çelik

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Müzeyyen Akçın

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Varol

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

YP 2015 (Haziran) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Yusuf Yavuz Tavşan

Yurt Parti Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Suat Güler

Yurt Parti Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Nedret Sağlam

Yurt Parti Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Sönmez Dervişoğlu

Yurt Parti Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Ayhan Yürekli

Yurt Parti Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Akgün Bayram

Yurt Parti Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Hikmet Akçuraya

Yurt Parti Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ertuğrul Karacan

Yurt Parti Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Nurdan Zeren

Yurt Parti Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Muzaffer Taşkıran

Yurt Parti Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Emre Özden

Yurt Parti Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Bayazit

Yurt Parti Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Havva Aydın

Yurt Parti Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Hamza Emiroğlu

Yurt Parti Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı