Partiye Göre Filtrele

(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)
(14 Aday)

Ak Parti 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

CEMİL ÇİÇEK

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

EMRULLAH İŞLER

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET İYİMAYA

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

LÜTFİYE SELVA ÇAM

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

VEDAT BİLGİN

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

AYDIN ÜNAL

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

NEVZAT CEYLAN

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

AYHAN YILMAZ

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT SAMİ MALLI

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET BABA

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT YILDIRIM

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

NESLİHAN CENK

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET AKİF KALAYCI

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

BBP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MUSTAFA DESTİCİ

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HAKKI ÖZNUR

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

HAŞİM YANAR

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET TÜRKSOYU

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ZÜBEYDE KARABULUT

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

GÖKHAN TEZCAN

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

İSMET YİĞİT

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

CİHAN ÖKDEN

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

DURSUN VAROL

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA GÜLER

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

AYLA ŞAN

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

YASİN ŞEN

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

SERKAN SASA

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL TUNÇAY

Büyük Birlik Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

BTP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ABDULLAH TERZİ

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

NURİ KAPLAN

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ÖNDER ÇOLAK

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HARUN GÖKSEL

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET BURAK GÜVEN

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MİNE SIDIKA KERMALLİ

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER ENDER ÖZÇELİK

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

BAYRAM GÜZEL

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

İLHAN GÜLTEKİN

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

AŞUR ÖZER

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SERMİN SÖZÜNDEN DÖNMEZ

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ÜZEYİR GÖKTAŞ

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH TÜRKAY

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ÜNAL TUNÇAY

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ŞENAL SARIHAN

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT EMİR

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET HALUK KOÇ

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

NİHAT YEŞİL

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ALİRIZA ERBAY

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

CELALETTİN KOÇ

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

SEMRA DİNÇER

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

BARIŞ OZAN VURAL

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ YILMAZ

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

SELMA ERGEN

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ABİDİN ŞAHİN

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

EMRE AYDIN

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

FARUK DEMİR

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

EROL BEKTAŞ

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MEHMET ÖZDEMİR

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

SELAMİ GENEL

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

NİHAT YILMAZ

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

DOĞAN KİPER ULUSOY

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İRFAN KAMA

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

GÜRCAN ŞEVKİ ŞEKER

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ULU

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA ŞÜKRAN GÜMÜŞ

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA KAPTAN

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

BUĞRAHAN GÜNALP

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

DENİZ KIZILTAŞ

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM KALEÖZÜ

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN DEMİRCİOĞLU

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

AYNUR BARUT

Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MÜZEYYEN OKUR

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HİKMET AYDEMİR

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

GÜNAY ALÇIĞIR

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

NURSEL KIZILIRMAK

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

TUĞÇE TEKÇE

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

EREN KILIÇ

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

NAİL SERDAR

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

EMİN DEMİR

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MÜZEYYEN DEMİRKAYA

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

HACI KEMAL KOÇER

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

YÜKSEL CEBE

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SEYLA UYDAN

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

SEMA ATMACA

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

EHTER SUİÇMEZ

Demokratik Sol Parti Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

DYP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

HASAN YILDIRIM

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

YAVUZ GÜLECEK

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET FEYZİ KEREM ERAĞAN

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA TAŞAN

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

LEVENT ERENKUL

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET CEMİL KÜÇÜK

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL KAYHAN

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ERGİN KILIÇ

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA SERAP SAMANLI

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET GÖKDAL

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ÜZÜM

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MEDİHA ÖKSÜZ

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

NAZLI EROL

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MUZAFFER GÜLCAN

Doğru Yol Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

HAK-PAR 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

DERVİŞ KORKMAZ

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM POLAT

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

REFİK KARAKOÇ

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HAMDİYE ŞEŞEOĞULLARI

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLSÜN KORUCU

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT TEMEL

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

CELAL DENİZ

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN BAY

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ENGİN BİNİCİ

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

DOĞAN KAYGALAK

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA YENER

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

İLYAS GÜLER

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

DİLEK DÖNER

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM ŞENER

Hak ve Özgürlükler Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

HDP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MUSTAFA SARISÜLÜK

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

SONGÜL EROL ABDİL

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

TAYLAND ALTÜNAY

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

AYFER BALIKCI

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH KOÇ

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

İSMET YALÇINKAYA

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

FİRDEVS KANTAR

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

KAMBER ATAŞ

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

HATİCE ÇEVİK

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

TACİRE BAKTAŞ

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULKANİ TATLISU

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

NURSEL ARAS KARAKAYA

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

KUBİLAY AKMAN

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MÜŞERREF GEÇER

Halkların Demokratik Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

HKP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SULTAN KIRAN

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

METİN BAYYAR

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

NEŞE SEMERCİ

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ CEMAL KAR

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

BAYRAM KARKIN

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET CİHAN ÇAKIR

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ERDEM

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

SEYFETTİN BAŞ

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA BAYYAR

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

SAADET GÜRTAN

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SIDDIKE KARAMAN

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SADIK EROĞLU

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

OYA TOLUNAY

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

SADIK CANER

Halkın Kurtuluş Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

KP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ÖZGÜR ŞEN

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ARİF HİKMET BASA

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

NAHİDE ÖZKAN

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ZÜMRAY TAMGÜLER

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MELTEM AKÖZ

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MERAL AKTAŞ

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

DENİZ ÜNVER

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT MATUR

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

NERİMAN ERATALAY

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ULAŞ ERDOĞAN

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

FADİME POYRAZ TUNÇ

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SEVİNÇ SERPİL TATLI

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN BURAK DOĞAROĞLU

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ERKAL BALAMAN

Komünist Parti Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

HÜSEYİN TÜZÜN

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

KAMİL BOLAT

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SUNA HASIRCIOĞLU

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

YAŞAR KALENDER

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL SERDAR PEHLİVAN

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ZAFER KOÇ

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM KOCAMAN

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

BURHAN BAVKIR

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA BAŞGÜL

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

OĞUZ NAM

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

DERYA ÇOMAK

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ADNAN GÜR

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

NURHAN KAÇAR

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

METİN ÇETİNKAYA

Liberal Demokrat Parti Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ŞEFKAT ÇETİN

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA MİT

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

YAŞAR YILDIRIM

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ENDER ETHEM ATAY

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ALPASLAN SUCU

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

NECMETTİN KARAKUŞ

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

TUNCAY TEKAY

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

RUBİL GÖKDEMİR

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL ERÇELEBİ

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM DOĞAN

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

OĞUZHAN KARA

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MUSA AYAN

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET YİĞİT

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKİ DURMAZ

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

AYKUT EDİBALİ

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İSA ERDEM

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET CAN

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF ZAİM

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH GÖKÇE

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL YİĞİT

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKAİ SOYSAL

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

METİN DOĞAN

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

SEYİT AHMET EREĞİZ

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

RAMAZAN GÜZEL

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

AZMİ TAT

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH BİLİM

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ŞERİFE FATMA DEMİR

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET YETİMOVA

Millet Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İLYAS TONGÜÇ

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH AKYÜZ

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN YAŞAR

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ EVİRGEN

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA BAŞPEHLİVAN

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET EMİN EROL

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

FARUK BELCİ

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN RECEP AKEKMEK

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

FATİH FANİ

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

DAVUT AÇIKGÖZ

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

REMZİ ALPDÜNDAR

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

İSA SÖYLEMEZ

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ENVER KUTLU

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM KARAYILAN

Saadet Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

VP 2015 (Kasım) Milletvekili Ankara 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

HASAN ATİLLA UĞUR

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ŞULE EROL

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SERHAN BOLLUK

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ERTEN ACIR

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ŞENAY KOÇYİĞİT

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ŞEN YAZGAN

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

SAMİ ÖZDİL

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

CEZMİ NACİ EREN

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

DİLEK PAKSOY

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET VAROL

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

AYFER ULUŞAN

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

NESRİN BÖLEK

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

CANTÜRK AYPAR

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE SİBEL ÖZÇAĞATAY

Vatan Partisi Ankara 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı