Partiye Göre Filtrele

(30 Aday)
(30 Aday)
(30 Aday)
(30 Aday)
(30 Aday)
(30 Aday)
(30 Aday)
(30 Aday)
(30 Aday)
(30 Aday)
(30 Aday)
(30 Aday)
(30 Aday)

Ak Parti 2011 Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

EGEMEN BAĞIŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

İDRİS GÜLLÜCE

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

EROL KAYA

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MİHRİMAH BELMA SATIR

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ATAŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMED ÇETİN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

İSMET UÇMA

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

GÜRSOY EROL

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ALEV DEDEGİL

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET DOMAÇ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN BOYRAZ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

OKTAY SARAL

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

METİN KÜLÜNK

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET BERAT ÇONKAR

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET BİLAL MACİT

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MELTEM GÜRLER

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZLEM ÖZTEKİN VURAL

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

ALİCAN TAŞCI

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

SERKAN BAYRAM

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

FAHRİ YASİN ŞENER

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

BİLAL TOPÇU

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

HAKKI ŞANLI

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

DERVİŞ YÜCEL

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞEGÜL ESRA ATİK

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

FARUK BİLAL ŞENER

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET FATİH BULAÇ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

ERKAN HACISALİHOĞLU

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

ESRA HATİPOĞLU

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

HAYRİ KÖSE

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2011 Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SADUN MUHLİS ALTUNCUOĞLU

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM ÇİÇEK

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SEBAHAT TUNCEL

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

NAMIK KURNAZ

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET TUNCAY ÖZKAN

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA BENAL YAZGAN

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

TURGUT ÖKER

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

TAMER AYDEMİR

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT BOZKURT

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ERTUĞRUL KORKUT ERENKUL

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

TUFAN SEVİM

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET GULAMOĞLU

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

BBP 2011 Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

AHMET TÜRK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MUHİTTİN AÇICI

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZER GÜNEŞ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

CEMAL CAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH GENÇ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MÜJDAT DURAK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN GÜNGÖRMEZ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

CANİP YILDİZ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT TAŞ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

SERKAN ARSLAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

KADİR AKPINAR

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

CENGİZ DEMİRCİ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

METİN DÜNDAR

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

SELMA ÖZLÜ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET YILMAZ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ERDAL DALCI

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

NURTEN AKBULUT

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

KAMİL KARATAŞ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

SEDAT AKKUŞ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

AYHAN ARSLAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

ZİHNİ KUTUROĞLU

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN HÜSEYİN ÇELİKKAYA

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

YUNUS KILIÇ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET TAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

NECDET KAYA

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

YAHYA ALBAYRAK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

ŞENOL GEDİKLİ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

LATİF AYAZ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

FİRDEVS AYRANCI

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

SEYİT KORKUSUZ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2011 Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

GÜRSEL TEKİN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN TANEY KORUTÜRK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE ESER DANIŞOĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ŞAFAK PAVEY

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

İHSAN ÖZKES

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA NUR SERTER

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT TANAL

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MÜSLİM SARI

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

CELAL DİNÇER

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

KADİR GÖKMEN ÖĞÜT

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

YAKUP AKKAYA

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

AYTEN KAYALIOĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN BASRİ ÖZBEK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSNÜ SÜSLÜ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN UZUNYAYLA

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN YAZICI

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

HİLAL DOKUZCAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

İHSAN GÜLİZ KAPTAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN ERDEMİR

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

MEHTAP DÜZOVA

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ KOÇ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

ARAS ARSLAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

BAHAR ÖZAY

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

DERYA ŞENTÜRK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

EMRAH KÖKSAL

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ YILDIZ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT GÜNEL

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

REŞAT ŞAHİN ÖZTÜRK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

MERİH TÜRE

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2011 Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

BÜNYAMİN RAMAZAN ALTUNELLİ

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ÜNAL EMİROĞLU

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

VEDAT ERTEN

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ÖZ

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

TUNCAY KARAHANCI

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA TUNÇ

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA VELİOĞLU

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

YALÇIN CİHANGİROĞLU

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

NEŞE ŞAİROĞLU TORUNOĞLU

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MUZAFFER KARAKOÇ

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SALİM GELEN

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN SELİMOĞLU

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ÜMİT YALIM

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

NESRİN ÇOTERT

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN HÜSEYİN KÜÇÜKALİ

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

SEVTAP UZAKGİDEN

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLŞEN MUSLUOĞLU

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

HİDAYET DEMİR

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ŞERAFETTİN ÜNVER

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

MERAL ÇEVİK

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA SALİH PEKER

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA AKOĞLU

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

İLYAS TURGAY

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

HÜLYA KARALI

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

ARİF MELİH ÇİMİR

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

LEVENT YILMAZ

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

APDULKADİR KACEMER

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

NACİYE AVŞAR

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

NİMET BULUT

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

SELMA ARIKLAR

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2011 Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MASUM TÜRKER

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE JALE AĞIRBAŞ

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

DERYA ATAMAN KOÇLAR

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN YEŞİLYURT

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

CEMİL MİRASOĞLU

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ERCÜMENT TAHİROĞLU

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT TEKİN PEKER

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE BİRNUR YENİER

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE ÇÖL

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

HAKKI ÇARPA

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

EYÜP CEM KARAOĞLU

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SUNA USLU

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET MÜMTAZ MADEN

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

RAZİYE KARABEY

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN ÇEVİK

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

CEVDET KURT

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

SAMİ BOZTEPE

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN ERTEN

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN GÖKÇEOĞLU

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

SİNEM ARSLAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

HACI KEMAL ORUÇ

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE HÜLYA YÜCEER

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

MANUK İŞYAPAR

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

ERDOĞAN KAPAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM ERCAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKİ YILDIZ

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

ERGÜL YURDAGÜN

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER TABAK

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

SELAMİ ÖZSOY

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

MUSDAVA ORHAN TÜRK

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

DYP 2011 Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ÇETİN ÖZAÇIKGÖZ

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

EROL TUTAL

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUHARREM AYRANCI

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ŞABAN SALTIK

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

YAKUP EKŞİ

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

EROL ÖZBEK

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET NEBİH BER

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLER ARDA

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

TAYFUR YILDIRIM

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET SAİT ŞİMŞEK

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

OĞUZHAN ALTINSOY

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ÇETİNKAYA

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ABDURRAHMAN AYDIN

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ZEKAYİ ALTINSOY

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

BİLGE COŞGUN

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA KIBRIS

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNEP AKKAYA

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT YAĞLI

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN TAŞCI

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

KASIM PARLAK

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

SERPİL ÇALIM

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

ÜLYA KESKİN

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT ULAĞ

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

BİLAL EK

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

SONGÜL ÇALI

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM TUNÇ

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

ARİF DEMİR

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

ANDAÇ DÜLGEROĞLU

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ÜZÜM

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

METİN YAYCI

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Has Parti 2011 Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MEHMET BEKAROĞLU

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ŞEFİK DURSUN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

BİLGEHAN DOĞRU

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

SITKI ABDULLAHOĞLU

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET KURU

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA MURAT SÖZÜER

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

HALİL MERT

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

NEBAHAT ÇAKAR

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ GEYLANİ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ATIF ÖZBEY

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ZERRİN BUDAK

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

YAŞAR ŞAHİN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN ŞANVER

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ANTONİ VİLKOŞEVSKİ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

RECEP ZEKİ İSKENDER

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

MEMET ARSLAN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLŞEN YİĞİT

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

GÜROL MANÇİ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET MUTLU

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER FARUK GERÇEK

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

AYDIN ŞANLIBAYRAK

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

KUBİLAY NASUHİ AKAN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

SİNAN KERİM AKOĞLU

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

METİN KUTLUBAY

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

FİKRİ KOTAN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

REŞİT KIZILAY

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE EBRU KOÇAK

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

ERBAY YAĞIŞAN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

HAYRETTİN AKBABA

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

TURGUT ASLAN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

HEPAR 2011 Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SİNAN İŞLER

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İHSAN ERKIN ÖZKAN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET AZİZ GÖKSEL

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

SERKAN YILMAZ

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

KUBULAY TEKİN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

SERTAÇ ÇELİK

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ AYHAN YILMAZ

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MESUT KARASIL

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ÇAĞLAYAN CANBULAT

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

NACİ MEMİŞOĞLU

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SEYHAN ERTOSUN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ERTAN DUMAN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

BERKİN NİŞEL

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

VOLKAN KURT

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ALAATTİN ÖZCAN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

SERKAN DUMAN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

LÜTFİYE TUHAN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

NEVİL ARAPOĞLU

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

SAVAŞ DAKAK

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET SÜHA ÇİNÇİN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

UĞRAŞ BORAKA

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

AYDAN GENİŞ

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

RAMİZ ÇOLAK

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

FEVZİ YILMAZ

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

NECMİ KARADEMİR

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

VOLKAN ACAR

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN YEL

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

DENİZ KARASIL

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

DAVUT BORA

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

ZAFER ŞİMŞEK

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2011 Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

HANDE TİBUK

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ KÜLHAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN SEDAT SATAL

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ALP PAMİR

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ŞENAY AKYOL

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

METİN MİNTAZ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ TIRAŞ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

FİKRİ ÇAKIR

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MELEK BANU AKTAÇ MEMİK

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ÇAĞDAŞ BAYINDIR

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE RANA BELİN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN EROL

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN TEKİN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

BEYZAT BERRAKSU

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

KİYAS ALHAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ÇAĞNAT

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

HARUN KOÇİN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ABDÜLKADİR ALÇEP

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ALİ DEMİRCİ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

AYÇA DOLGUN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

MELTEM EMRE

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ FAHRİ ALTUNELİ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

BORA YÜCE

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

FİSUN RUNA

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

NADİDE AYDIN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT AYDIN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA AYPOLAT

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

ZİYA ÇELEBİ SİNÇA

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

MÜMİN KURU

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

RECEP TÜRKGELDİ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2011 Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ENGİN ALAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT DİDİNMEZ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

DURMUŞALİ TORLAK

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HAYRETTİN NUHOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

KADİR BOY

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

FUAT FETTAHOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

BAHAR ARGIN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET KORUTÜRK

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

BAYBORA CİHAN KAHVECİ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

VEDAT BAYRAM

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ALPER KAAN BORAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKERİYA GÜNDOĞDU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

BAHATTİN FURUNCUOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT BUZ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ADİL ERKOÇ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN ALİ KARASAR

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

NAMIK KEMAL KURT

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

UMUR ARIKAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE SAADET KARLIBEL

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

CAVİT GÜL

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

CENGİZ GÖKÇE

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

LEVENT AKÇAY

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYCAN GÜZELSOY

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

ŞENOL YONDEMİR

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

SABRİ ŞENEL

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

ARİF TEVETOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

TURGAY ÖZCAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

SEDAT RIFAT DOYUM

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

FARUK ÜLKER

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM HALİL ATLIOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

MMP 2011 Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SEMA ERSAN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN KURDOĞLU

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

İLHAN CANKAYA

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MERYEM KURU KABACA

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

TULGA IŞIK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

LEVENT OCAKÇI

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN DEMİROĞLU

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

BORA YILMAZ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

YAKUP GEDİK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKERİYA ÖZTÜRK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

CELAL KARATAŞ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

TAMER TURGUT

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

VEYSEL KESKİN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

İLYAS FIRAT

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ESEN KALE

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN GENÇ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM BOZSU

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ZAHİDE ŞAHAN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLFİYE YILDIRIM

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

SACİDE GÖKTAŞ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE BİLMECE

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

HÜLYA ÇELİK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

HAYRİYE GÜMÜŞ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞEGÜL ARIKAN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

PERVİN ALTUĞ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM ERİŞKİN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

YAĞMUR ÖREN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

ADNAN GÜÇLÜ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

CUMAGÜLÜ DOĞAN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

ÜMİT KEKEÇ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2011 Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MEVLÜT KOÇOĞLU

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLATİF METİN

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

BAHRİ GÖDEK

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

SALİM DEMİREZEN

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

NAVRUZ CEYLAN

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

KADİR DURU

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

AYNUR KARATAŞ

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ESAD BATAL

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN AYHAN

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM AYAN

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM ABDULLAHOĞLU

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

TURAN ER

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN YAY

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET KORKUT ÇİÇEKLİ

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN GÖKMEN

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ZEKİ ALAGÖZ

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ŞİRİN

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

AKİF AKGÜN

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN BUCAK

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ASİYE KARAOĞLU

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

NALAN SAVAŞ

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

EMİŞE SÖĞÜT

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA YILDIZ

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

HİDAYET USLU

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET YARILKAYA

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

SÜHEYLA ŞAHİN

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA NACAR

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

BİRSEN GÖKÇE

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

MELEHAT ÖZEREN

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLTEN ERDOĞAN

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2011 Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İSMAİL MÜFTÜOĞLU

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

SELMAN ESMERER

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH SEVİM

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

YILMAZ BAYAT

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA NEVİN GÖKÇE

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

HALİL İBRAHİM ARIKAN

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKAYİ DOĞAN

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ERDAL UÇAR

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF YÜKSEL

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ HAYDAR HAKSAL

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ABDÜLKADİR ARSLAN

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HAMİ AYDOGAN

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET KÖKLER

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

KADİR İBRAHİM SARAÇBAŞI

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET BELEN

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

EFRAİL OZAN

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

TUFAN EMİRÇUPANİ

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

RECAİ DEMİRYÜREK

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN KAHVECİ

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA ALKAN

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

ZAFER ÖZBEK

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ÖNÜGÖREN

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT KUTLU SEZEN

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ALİ ÖZGÜR

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

NEŞE SARAÇBAŞI

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT KILIÇ

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET KADIOĞLU

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

HAYRİ AYYILDIZ

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

DİCLE ŞİT

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

FAHRETTİN COŞKUN

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

TKP 2011 Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

KURTULUŞ KILÇER

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ÖNDER ÖNDEŞ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA OĞUZ KAVALA

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

KEMAL PARLAK

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET BARIŞ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MEMET ADIGÜZEL

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

REFET ÖZKAN

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN ŞÜKRÜ AYKUTLU

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ŞADUMAN ÖZYÜREK

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

GÜL FERİDE PUHALOĞLU

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ŞEHRİBAN SİPAHİ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

TONGUÇ KOÇ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN HARMANCI

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE SUNA

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF YILMAZ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

RECEP SELÇUK ÖZEL

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF ZİYA CANSIZ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

DİLEK GÜNSEL DOĞAN

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

DİLSAZ PADAR

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ AYIK

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN HÜSEYİN BAYKARA

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

OGÜN HAKAN KÜÇÜKÜNAL

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

BAHTİYAR ŞAHİN

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGÜL DEMİR AFACAN

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

OLCAY TAYANÇ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSNİYE YELESER

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

TÜRKHAN KIYMAZASLAN YILMAZ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

ONUR AYDIN

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

MESUT EREN

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT UFUK ALP

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı