Partiye Göre Filtrele

(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(29 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)

Ak Parti 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İdris Güllüce

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mihrimah Belma Satır

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Erol Kaya

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Berat Çonkar

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Osman Can

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Berat Albayrak

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

İsmet Uçma

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Metin Külünk

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Ravza Kavakcı Kan

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Erkan Kandemir

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Alev Dedegil

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Ali Pulcu

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Sert

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Yayman

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Osman Boyraz

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Faik Işık

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Hulusi Şentürk

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Şeyma Döğücü

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Bilal Topçu

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Rabia İlhan

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Varank

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Adem Sefer

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Hurşit Yıldırım

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Fahri Yasin Şener

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Pınar Kandemir Hacıbektaşoğlu

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe Kartal

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Demiral

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Özmen

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Esma Ersin

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Alim Erdemir

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Coşkun Koç

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

Anadolu Partisi 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Mehmet Şerif Avcı

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Zeki Orhan

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

İlknur Adiller

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Mısra Ataman Bereket

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Aysun Kılıçaslan Soku

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Orkide Kantarcı Okul

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Aydın Özçelik

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Erdal Karasu

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Yaşar Ahi

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Engin Gürçay

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Deniz Bozkurt

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Asiye Köse Pehlivan

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Cemal Aydın

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Abdullah Türk

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Uğur Otaran

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Abdülkadir Erhan Ayberk

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Nacide Altın

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Oya Tavrak

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Derviş Ali Özmat

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Gülçin Albayrak

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Ferzan Akın

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Sebahat Koçyiğit

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Birol Özal

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Çiğdem Zurnacı

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Yılmaz Karabeyin

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Aliye Ayşe Çaycı

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Ceren Olga Eke

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Meltem Çavuşoğlu

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Perihan Duran

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

İlknur Albayrak Özer

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Vildan Seden Okutucubarı

Anadolu Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Ali Fuat Yılmazer

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Metin Kaya

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Levent Sekban

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İlbay Çep

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Kurtuluş Aladoğan

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Saadet Yılmaz

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mihriye Nevra Ölçer

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Günsel Avcı

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mete Gündoğan

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Yalçın Karadaş

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Yılmaz Karabul

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Sait Durmuş

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Ersan Gökgöz

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Seçkin İlker

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Recep Dinler

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

BTP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Muhiddin Fuat Şengül

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Selim Kotil

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Emre Polat

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Ekrem Sayan

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Talip Bora

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Turhan

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Yusuf Karaca

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Erdem Çelik

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Aras

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Abdulmuttalip Örpek

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Seçkin Karataş

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Gökhan Avcı

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Bilal Göç

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Turan Yiğit

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Ersin Kızak

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Efir

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Halit Levent

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Özkan Demirci

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Etçi

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Fatih Irmak

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Barış Elbaş

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Fatih Karcı

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Yücel Atalar

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Kaya Doğan

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Durmuş Deniz

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Recai Düzgünlü

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Rahmi Şen

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Rıfat Irmak

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

İrfan Güzelyıl

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

İhsan Bulut

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Çiğdem Civelek

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Şafak Pavey

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Gamze Akkuş İlgezdi

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Gürsel Tekin

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Barış Yarkadaş

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Akif Hamzaçebi

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Mahmut Tanal

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

İlhan Kesici

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Oğuz Kaan Salıcı

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

İhsan Özkes

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Onursal Adıgüzel

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Özcan

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Metin Ağırman

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Kadir Gökmen Öğüt

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Cem Haydar Bektaş

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Birsen Tursun Demirel

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

İrfan Karacan

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Berhan Şimşek

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Derya Şentürk

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Can Ataklı

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Necdet Saraç

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Uzunyayla

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Osman Taney Korutürk

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

İlkay Orhan

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Erkan Başboğa

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

İrfan Hüseyin Yıldız

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Nurettin Sarıbal

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Hüsniye Kaya

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Özgen Nama

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Süleyman Güzel

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Yaşar Hasan Yalçınkaya

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Doğan Çakmak

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Salih Sarı

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Dursun Akdemir

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Musa Küpeli

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Nimet Bulut

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Kemal Çakır

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Köse

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Huriye Tuğce Şefkatlı

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Halil Kurşun

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Adnan Sancak

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Ümit Onar

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Bülent  Varol

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Kıran

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Çetin Subaşı

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Sinan Keskin

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Selim Tankut

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Metin Çimen

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Vuslat Balkış

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Yavuz Nural

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Eyüp Ülker

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Şakir Mısırlıoğlu

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Gülşah Başbuğ

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Enver Karakaş

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Cihan Mutlu

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Alara Şükran Şenyüz

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Gülten Alkan

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Mutlu

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Kıvanç Büyükesen

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Duygu Ertürk

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Uğur Taşpınar

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Hamza Doğruyol

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Arzu Kaya

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Masum Türker

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe Jale Ağırbaş

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Aslan

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Bayram İğdeli

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Orhan Yeşilyurt

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Cengiz Sepkin

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Ekici

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Meryem Tekin

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Ketenci

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Nesim Pakır

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşenur Altan

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ata Can Bektaş

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Aylin Açar

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Orhan Işınay

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Murtaza Sasa

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Cevat Antepli

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Yanç

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Öznur Takuş

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Alver

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Uğur Büyük

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Meryem Küçükkaya

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Perihan Urşan

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Selami Özsoy

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Uysal

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Yasemin Karakaya

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Can

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Güzel

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Naim Er

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Pehlivan

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Hayrullah İzler

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Macunlar

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

DYP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Çetin Özaçıkgöz

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Salih Önel

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Yazar

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Adem Çelik

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Sultan Mehmet Fatih Küçüközdemir

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Hilmi Mısır

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Serap Samanlı

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe Perran Yeşeren

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Çidem Beydoğan

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Tandoğan

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Feyzi Kerem Erağan

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Erol Bayar

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Aykut Akıncı

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Neslihan Çiçek

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Arap Tanaş

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Fazlı Şahin

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Ömer Apaydın

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Turgut Eyigörür

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Nesrin Erişir

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Deniz Dölek

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Melek Şahbaz

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Zehra Kabaca Tur

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Şükriye Albayrak

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Hanife Gökçe

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Bahar Tatlısu

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Arif Oluk

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Ayten Nar

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Recep Mor

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Yavuz Yılmaz

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Selçuk Özkılıç

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Emrah Samanlı

Doğru Yol Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

HAK-PAR 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Bedri İşik

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Süreyya Arcan Kara

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Abdulbari Tunç

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Zeki Kutlan

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Ebru Tükel

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Berivan Kevser Hinç

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Gönül Dabakoğlu

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

İhsan Akçan

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Ali Ayhan

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Kibar Beysülen

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Veysel Karataş

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Songül Öztürk

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Hayrullah Kahraman

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Nergiz Akçan

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Faruk Kaya

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Engin

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Bilal Yılmaz

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Cemil Cem Kahraman

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Fırat Aydın

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Özlem Kahraman

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Arif Altek

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Erhan Doğan

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Yüce

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Neşat Bayram

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Nuran Dumlu

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Salih Nilüfer

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Güzel Demir

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Zeynep Kantar

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Hanım Öztürk

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Mümtaz Eren

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Yakup Korucu

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

HDP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Selahattin Demirtaş

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Hüda Kaya

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Erdal Ataş

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Serpil Kemalbay

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Abdullah Bülent Uluer

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Gülüm

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Nuriye Avşar

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Nilgün Ongan

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Kemal Peköz

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Sezin Uçar

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Mıhçı

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Semra Güven Alkan

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Musa Piroğlu

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Hürriyet Özçelik

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Çağdaş Küçükbattal

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Ümide Aysu

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Abdulbaki Boğa

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Süheyla İnal

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Altan Açıkdilli

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Nurhan Yıldırım

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Cemal Çoban

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Filiz Yalçın

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Ömer Aşkara

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Necmiye Güneş

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Aydın

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Semiha Ayşe Ökten Stullthoff

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Hüseyin Küçükaydın

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Beste Kaplan

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Saygılı

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşegül Şerefhanoğlu

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Erman Asuman Ergin

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

HKP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Safiye Arslaan

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Halil Arabulan

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Deniz Bin

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

İlknur Adeka

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Kalkan

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Şerife Pala

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Mete Arhın

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ayten Çağ Bin

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Erdal Yosma

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Saniye Göçüm

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Hülya Ar

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Nezengül Ağır

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Cafer Akan

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Hidayet Arslan

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Taş

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Arslan

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Havuç

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Süleyman Özel

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Kamil Gözübek

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Zeynep Karaca

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Satılmış Gözel

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Cemal Doğan

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Sadık Korkmaz

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Deniz Yaşar Bayram

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Özcan Doruk

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Volkan Kaygusuz

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Selma Durnalı

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Alper Kalkan

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Karataş

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Çiğdem Bulmuş

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Sadık İlik

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

KP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Zehra Güner Karaoğlu

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Özlem Koç

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Oya Boğatarkan

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Hanım Şener

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Semra Eroğlu

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Selen Kartay

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Neslihan Lü

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Nilgün Özdemir

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşegül Çulcugil

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Çiğdem Özmen

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Gülay Ertekin

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Filiz Eda Akyarar

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Meliha Çiğdem Sarı

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Meltem Ezgi Durgun

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Hülya Tekin

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Canan Koyun

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Döndü Nurten Akal

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

İlknur Karahan

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Gülsen Yurdakul

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Münevver Çakır

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Münire Lale

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe Sözer

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Müge Süs

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Güllü Kılıçaslan

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Didem Ülüş

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Meral Dilek

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Anıl Ceren Altunkanat

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Ömür Yaşayan

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Fide Lale Durak

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Zöhre Yılmaz

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Gönül Karaca

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Ahmet Emin Şık

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Metin Akyol

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Hazım Kurdoğlu

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Uğur Demir

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Berrah Örün

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Uğur Akyol

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Adnan Gür

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Hamdi Atalay Öçsu

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Hikmet Şık

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Yasin Dalkın

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Ghazal Zadbehtooıe

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Bedriye Tüylüoğlu

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Gürkan Özturan

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Fevzi Ekrem Türkabat

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Hikmet Özgen

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Aydın

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Cihan Bahattin Mevlevioğlu

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Hilal Tar

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Şahin Civelek

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Nuran Ataman

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Hatice Gülbin Artoksi

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Ezer

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Mert Dolgun

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Onur Hasöz

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Zerin Şık

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Damlar

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Süleyman Tavşan

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Muhammet Karaoğlu

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Sezgin Alışır

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

MEP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Abdurrahim Karslı

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Oğuz

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Enver Horozoğlu

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Adnan Güler

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Deniz Güney

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Marisa Gormezano

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Arif Tabağ

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Çitil

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Kemal Şimşek

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Ömer Şanlı

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Edip Cengiz

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Muzaffer Arslan

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Hüseyin Hacımustafaoğlu

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Burhan Çiçek

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Feride Gözükara

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Ramin Merdan

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Necip Dandin

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Rafet Altınkaynak

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Tuncay Karakaya

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Didem Pınarlı

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Zekeriya Güngör

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Başar Gündüz

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Kemal Başaran

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Tufan Kabil

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Yenal Muallaoğlu

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Cengiz Sevim

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Arslan

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Arzu Kars

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Şener Puri

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Şebnem Turan

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Güran

Merkez Parti İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Edip Semih Yalçın

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İzzet Ulvi Yönter

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Uygar Suphi Aktan

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Turgut

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Alper Çağrı Yılmaz

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Kılıç

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Hanefi Bostan

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Baybora Cihan Kahveci

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Rasim Acar

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Nihal Ağca

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Sabri Şenel

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Alper Kaan Boran

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Dursun Çolak

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Zeki Bulut

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Hakkı Altun

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Umur Arıkan

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Bülent Buz

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Abdullah Akkaya

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Şahin

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Tüfekçi

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

İsmet Koçak

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Rezza Neslihan Vural Bal

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Sema Barlın

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Aydın İşkur

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Bahri Bilaloğlu

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Aslı Ergün

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Ömer Faruk Ekşi

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Fatih Eryılmaz

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Başar Ünal

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Ekrem Düzgün

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Saadet Karlıbel

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Ahmet Çaylıoğlu

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Özcan Yay

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Salih Şirin

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Celal Bayram

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Abdullatif Metin

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Mürüvvet Sofu

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Naci Cebecioğlu

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşenur Koçoğlu

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Veli Gökçe

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe Şirin

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Nihat Yetiş

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Şevket Bingöl

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Fatih Yerlikaya

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Alçelik

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Kadir Erdinç

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Müzeyyen Şahin

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Nurdan Abdurrahmanoğlu

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Ömer Faruk Aktaş

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Korkut Çiçekli

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Burak Şentürk

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Bülent Yılmaz

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Hamza Yağız

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Seracettin Uzun

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Orhan Yay

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Elmas

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Kavak

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Ali Duman

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Demirok

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Hacer Recep

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Karasu

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Halime Tat

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Mustafa Kamalak

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Osman Tüfekçi

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Yılmaz Bayat

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Mican

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Abdullah Sevim

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

İlyas Burunak

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Derya Onuk

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

İmdat Kösoğlu

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Dicle Şit

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Sami Daltaban

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Selahattin Acaroğlu

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Müjdat Durak

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Abdülkadir Arslan

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Kamil Mustafa Bağcılar

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Yasin Kadıoğlu

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Muhammer Yiğit

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Hamdemirci

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Kızıltoprak

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Fatih Akdağoğlu

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Fevzi Arda

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Hikmet Ergür

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Serkan Arslan

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Aysun Bayraktar

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Şimşek

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Önügören

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Kadir Turan

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Kahveci

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Selma Özlü

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Burak Dönmez

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Muammer Atmaca

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Abdulhalim Meşe

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

TURK PARTİ 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Yusuf Kenan Bişirir

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Çakar

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Erdal Çalışkan

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Alişan Berçin

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Yücel Tayyar Ergül

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Volkan Karaduman

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Serap Canbulat

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Sezcan Fil

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Sevda Nefise Güven

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Yıldıray İzgi

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Yeşilkaya

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Bayram Güney

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Sibel Eryılmaz

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Gültekin Altay

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Efe Arseven

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Hülya Yeşildal

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Barbaros İnan

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Coşar

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Özlem Akbal

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Sezgin Ayçetin

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Halit Aydın

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Yasemin Korkut

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Suzan Atılgan

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Cengiz Girgin

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Can Bekcan

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Muhittin Özcan Yapıcı

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Serkan Çakır

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Taner Turmuş

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Bilal Geldi

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Nurettin Öztek

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Hakan Yalgın

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

VP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Doğu Perinçek

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Erol Çakır

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Doğan Cankul

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Günizi Dizdar

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Ataman Yıldırım

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Ayla Aysal

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Melih Gönenç

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Fulya Selışık

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Nur Melike Akbaş

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Jale Yanılmaz

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Saygın Turan

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Birecik

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Burçin Fevzi Yücer

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Nalan Işıklı

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Didem Buket Çakır

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Bahir Bilge

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Nuray Üzümcü

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Ancı

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Yücel Erdener

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Kemal Akman

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Özgür Emre Terzioğlu

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Uğur Çetinkaya

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Saime Füsungül Eren

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Filiz Tansu

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Gülşah Akyıldız

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Erdal Gümüş

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Deniz Saldalcı

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Şükran Ulusoy

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Fuat Yıldız

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Çınar Çetinkaya

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Türkan Koçakoğlu

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

YP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Medine Ceylan

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Burcuhan Yıldıran

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Nafiye Çokbilgin

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Oktay Beşikçi

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Abdulvahap Kayhan

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Cemil Uzun

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Karaman

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Gülhan Sevinç

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Fatih Erşen

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Erkan Yıldız

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Ercan Avcı

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Engin Tunar

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Gülper Tavşan

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Ersin Keser

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Fatih Sayan

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Harun Arslan

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Gökhan Çelikden

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Fulya Bulut

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Erhan Aydın

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Yasin Durgun

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Ayılmaz

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Halil İbrahim Güldemir

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Halit Görmez

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Yazıcı

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Muhammet Tınaz

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Neyse

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Kadir Günay

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Barlas

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Aydemir

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Gürbüz Sarı

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Fatih Pehlivan

Yurt Parti İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı