Partiye Göre Filtrele

(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)

Ak Parti 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İSMAİL KAHRAMAN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ATAŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MİHRİMAH BELMA SATIR

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

EROL KAYA

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET BERAT ÇONKAR

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

BERAT ALBAYRAK

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

İSMET UÇMA

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

METİN KÜLÜNK

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

RAVZA KAVAKCI KAN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

AZMİ EKİNCİ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN BOYRAZ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN TURAN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN SERT

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ALİ PULCU

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

HURŞİT YILDIRIM

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

HULUSİ ŞENTÜRK

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN BİRDAL

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ŞEBNEM KOCAKELÇİ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

HAKKI ŞANLI

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ERDAL YILMAZ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE KARTAL

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA DEMİRAL

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ÖZMEN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

HACER AKTÜRK

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

ALİM ERDEMİR

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

COŞKUN KOÇ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN EKMEN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

AYSER SOY

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET ALİ KUMRU

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET HÜSREV

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

RAMAZAN BULUM

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SEÇKİN İLKER

BAĞIMSIZ İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

BBP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

OSMAN TÜFEKÇİ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

BAYRAM BİLGİN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ARABUL

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN TAHSİN BAYRAKER

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

FATİH KARAAĞAÇ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

SAMİ DALTABAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

YAŞAR SAYAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MELEK TAŞÇİ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

İMDAT KÖSOĞLU

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

SUAT AKBULAK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT TAŞ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ERSİN UMDU

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

EMRE DURAK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ŞENEL GÜMÜŞ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

KADİR TURAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ERDAL ARSLAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH GENÇ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

HALİS GÜRKAN EREN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF YILMAZ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

HARUN KUZU

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

KEMAL YÜCE

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET KAYNAR

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

HAYRETTİN ÇINAR

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

ADALET PEHLİVAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT TEKER

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

HİLAL TERZİ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

ASLIHAN YİĞİT

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

MUSA GÜCCÜK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

ŞENOL GEDİKLİ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

TUNCAY OKUMUŞ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA İLKER GÖZÜM

Büyük Birlik Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

BTP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MUHİDDİN FUAT ŞENGÜL

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

SELİM KOTİL

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

EKREM SAYAN

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

TALİP BORA

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN TURHAN

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF KARACA

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

NUH NACİ AKAY

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

SEÇKİN KARATAŞ

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ERSİN KIZAK

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULMUTTALİP ÖRPEK

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ERDEM ÇELİK

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN ARAS

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HACER PARLAK

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN YAR

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

HALİT LEVENT

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

FATİH KARCI

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

BARIŞ ELBAŞ

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

RECAİ DÜZGÜNLÜ

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

YÜCEL ATALAR

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

FATİH IRMAK

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZKAN DEMİRCİ

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

RESUL BALCI

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL KARA

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

KAYA DOĞAN

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

RAHMİ ŞEN

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

İRFAN GÜZELYIL

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT EFİR

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

RIFAT IRMAK

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

İHSAN BULUT

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT ETÇİ

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

BİLAL GÖÇ

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ŞAFAK PAVEY

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

GÜRSEL TEKİN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

BARIŞ YARKADAŞ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT TANAL

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

İLHAN KESİCİ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

OĞUZ KAAN SALICI

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ONURSAL ADIGÜZEL

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ÖZCAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

YAKUP AKKAYA

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

METİN AĞIRMAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

KADİR GÖKMEN ÖĞÜT

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

CEM HAYDAR BEKTAŞ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

BİRSEN TURSUN DEMİREL

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

İRFAN KARACAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

BERHAN ŞİMŞEK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

DERYA ŞENTÜRK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

NECDET SARAÇ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN UZUNYAYLA

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

İLKAY ORHAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

ERKAN BAŞBOĞA

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

NURETTİN SARIBAL

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSNİYE KAYA

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGEN NAMA

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN GÜZEL

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL ALTAY

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN BAYRAKTUTAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

HAVANA BAŞARAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

UMUT ÇAKIR

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

YELDA GARGUN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MUSA KÜPELİ

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

NİMET BULUT

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA KIRAN

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ADNAN SANCAK

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

SELİM TANKUT

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

SİNAN KESKİN

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLŞAH BAŞBUĞ

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

FERMAN ERŞAHİN

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

HİKMET UYGUN

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

VUSLAT BALKIŞ

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA GÜLER

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HAMZA DOĞRUYOL

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

YÜKSEL BAŞÇİL

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

METİN ÇİMEN

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ENVER KARAKAŞ

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLTEN ALKAN

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

UĞUR TAŞPINAR

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

MİNE ESENBOĞA

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

KIVANÇ BÜYÜKESEN

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ASLAN SAYIN

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN AYVAZ

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET DALDAL

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

HABİB TOKMAKÇI

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

KADER ATAMAN

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

ENVER AKTAŞ

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT KUŞKAYA

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL ERGÜL

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

BUKET BAYSAL

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

TURGUT TUĞRUL TUNA

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLEN SULTAN YÜKSEL

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET YILDIRIMKANLI

Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MASUM TÜRKER

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE JALE AĞIRBAŞ

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ASLAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

IŞIN AKBALA

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET YAŞAR AHİ

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

CENGİZ SEPKİN

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN EKİCİ

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MERYEM TEKİN

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA KETENCİ

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

KENAN AYKUT YAVUZ

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞENUR ALTAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ATA CAN BEKTAŞ

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

AYLİN AÇAR

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN IŞINAY

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MURTAZA SASA

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

CEVAT ANTEPLİ

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET YANÇ

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZNÜR TAKUŞ

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ALVER

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

UĞUR BÜYÜK

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

MERYEM KÜÇÜKKAYA

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

PERİHAN URŞAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

SELAMİ ÖZSOY

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM UYSAL

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

YASEMİN KARAKAYA

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ CAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET GÜZEL

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE NURDAN OKAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN PEHLİVAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

BERRİN AKAR

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

MİNE ÇIRAK

Demokratik Sol Parti İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

HAK-PAR 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

BEDRİ İŞİK

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

SÜREYYA ARCAN KARA

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULBARİ TUNÇ

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKİ KUTLAN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

EBRU TÜKEL

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

BERİVAN KEVSER HİNÇ

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

GÖNÜL DABAKOĞLU

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

İHSAN AKÇAN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ALİ AYHAN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

KİBAR BEYSÜLEN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

VEYSEL KARATAŞ

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SONGÜL ÖZTÜRK

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HAYRULLAH KAHRAMAN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

NERGİZ AKÇAN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET FARUK KAYA

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ENGİN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

BİLAL YILMAZ

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

CEMİL CEM KAHRAMAN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

FIRAT AYDIN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZLEM KAHRAMAN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

ARİF ALTEK

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

ERHAN DOĞAN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET YÜCE

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

NEŞAT BAYRAM

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

NURAN DUMLU

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH NİLÜFER

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

GÜZEL DEMİR

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNEP KANTAR

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

HANIM ÖZTÜRK

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

MÜMTAZ EREN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

YAKUP KORUCU

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

HDP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SELAHATTİN DEMİRTAŞ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HÜDA KAYA

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

TURGUT ÖKER

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

SERPİL KEMALBAY PEKGÖZEGÜ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH ALAGÖZ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ARİFE ÇINAR

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN ATİLLA

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

FERHAT ÖNER

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

HÜLYA AVŞAR

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MUSA PİROĞLU

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

HALİME YAVUZ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MURAD MIHCI

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

SEVGİ ÖRÜÇ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

SEZİN UÇAR

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA TAŞDELEN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

KÜBRA MELTEM MOLLAOĞLU

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

BAYRAM YAŞLI

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

BURCU DEMİRBAŞ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MUHİTTİN ARSLANBOĞA

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

SELDA KARAFAZLI KURŞUN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

DİLŞAT CANBAZ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

RIZA KARAMAN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

HÜRRİYET ÖZÇELİK

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMETSALİH TAŞDEMİR

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞEGÜL TAŞÇI

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

NURHAN YILDIRIM

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

RUMET SERHAT

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

METİN EROĞLU

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

BİRGÜL HIZAL

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

AYTEKİN DEMİR

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

ŞADİYE KOÇKAR

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

HKP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SAFİYE ARSLAN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM HALİL ARABULAN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

DENİZ BİN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

İLKNUR ADEKA

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT KALKAN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ŞERİFE PALA

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

METE ARHIN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

AYTEN ÇAĞ BİN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ERDAL YOSMA

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

SANİYE GÖÇÜM

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

HÜLYA AR

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

GÖKHAN KUŞÇU

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

CAFER AKAN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HİDAYET ARSLAN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL TAŞ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ARSLAN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ HAVUÇ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN ÖZEL

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

KAMİL GÖZÜBEK

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNEP KARACA

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

SATILMIŞ GÖZEL

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ CEMAL DOĞAN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

BİNALİ GÖL

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

DENİZ YAŞAR BAYRAM

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZCAN DORUK

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

VOLKAN KAYGUSUZ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

SELMA DURNALI

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

HALİL İBRAHİM SARI

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL ÖZDEMİR

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

ÇİĞDEM BULMUŞ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

SADIK İLİK

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

KP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

HANDE GÜNDOĞDU

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

VOLKAN ALGAN

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

TUNÇ TATOĞLU

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HAFİZE KAZCI

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

HETEM AYAZ

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET SÜHA ERTEKİN

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

DÖNE ŞAHİN

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ADIGÜZEL

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA MELİKE AKGÖZ

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA ASLAN

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

CEM YARKIN

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET MURAT AKGÖZ

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGÜR AYDOĞAN

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZLEM KOÇ

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF ERDOĞAN

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

MESUT EREN

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

TULUĞ ÜNLÜTÜRK

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

RIZA TUNA

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

NESLİHAN ÖZTEZCAN

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

BİRAND BERBEROĞLU

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

ANIL CEREN ALTUNKANAT

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

NİLGÜN ÖZDEMİR

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

ELİF ERKMEN

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

SEMRA GÜNEY

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

DİDEM ÜLÜŞ

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLAY ERTEKİN

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

FİLİZ EDA AKYARAR

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE SÖZER

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

FİDE LALE DURAK

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLLÜ KILIÇASLAN

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

MÜGE SÜS

Komünist Parti İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İHSAN AYDIN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

METİN AKYOL

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

HAZIM KURDOĞLU

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN DOLGUN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET KUTLU ÖNBİLGİN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

DENİZ DİNAR UĞUR

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ENİS NOYAN KÖSE

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

SERKAN TİRYAKİOĞLU

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

OKTAY PEKGÖZ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

GÜRKAN ÖZTURAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ DENİZ PUSAT

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

KADİR KURT

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

FEVZİ EKREM TÜRKABAT

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ÇAĞIN KÜLHAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

FERİDE DAYANÇ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLSÜN SÖZMEN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA AYDİN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

HİLAL TAR

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH ÖZTÜRK

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET KARAOĞLU

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

ŞAHİN CİVELEK

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

AYFER TAYLAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

SERKAN ODABAŞ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA DAMLAR

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA MERT DOLGUN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

EMRAH KAPLAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

EROL BAYDI

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

VOLKAN ŞENGÜL

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

HALİT YERLİKHAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

SELAHATTİN DİNÇ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

BORA YÜCE

Liberal Demokrat Parti İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

EDİP SEMİH YALÇIN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İZZET ULVİ YÖNTER

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

UYGAR SUPHİ AKTAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET TURGUT

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

SABRİ ŞENEL

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

EKREM DÜZGÜN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

UMUR ARIKAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ELİF GONCA AKDENİZ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

DURSUN ÇOLAK

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER FARUK EKŞİ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ALPER KAAN BORAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ŞEVKET TALHA APUHAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

CİHAN TUFAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

BAŞAR ÜNAL

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ARİF TEVETOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

LEMAN SÜHEYLA SOYLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

AYDIN İŞKUR

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

FATİH ERYILMAZ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

KORKUT KUTLUATA

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH BALAK

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

ASLI ERGÜN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

CEMAL ACAR

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

KAMER KEMAL ÖZŞIK

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA YALNIZ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

YAŞAR KAPUCU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

HÜLYA AZİMLİ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

ÜNAL KAYA

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

KENAN CEM TOKAY

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE SAADET KARLIBEL

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

BANU DAĞDEVİREN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

BİLAL SARIYAR

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

AHMET ÇAYLIOĞLU

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZCAN YAY

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH ŞİRİN

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

CELAL BAYRAM

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLATİF METİN

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MÜRÜVVET SOFU

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

NACİ CEBECİOĞLU

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞENUR KOÇOĞLU

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

VELİ GÖKÇE

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE ŞİRİN

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

NİHAT YETİŞ

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ŞEVKET BİNGÖL

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

FATİH YERLİKAYA

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN ALÇELİK

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

KADİR ERDİNÇ

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

MÜZEYYEN ŞAHİN

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

NURDAN ABDURRAHMANOĞLU

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER FARUK AKTAŞ

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET KORKUT ÇİÇEKLİ

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET BURAK ŞENTÜRK

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT YILMAZ

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

HAMZA YAĞIZ

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

SERACETTİN UZUN

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN YAY

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ELMAS

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN KAVAK

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ALİ DUMAN

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN DEMİROK

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

HACER RECEP

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE KARASU

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA KARAÇAY

Millet Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MUSTAFA KAMALAK

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

YILMAZ BAYAT

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH SEVİM

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

DİCLE ŞİT

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ HAYDAR HAKSAL

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ADNAN TÜZÜN

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

SELAHATTİN ACAROĞLU

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT KILIÇ

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF YÜKSEL

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

RECEP YILMAZ

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM BOZ

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

AYSUN BAYRAKTAR

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

EFRAİL OZAN

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ŞEREF KAÇMAZ

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET FETULLAH BÜLBÜL

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET DUMAN

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET BALOĞLU

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET HİKMET ERGÜR

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET HAMDEMİRCİ

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

GONCA NUR ASLAN

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

İRFAN DURGUT

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

RESUL KILIÇ

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET BARAN

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

DİLAVER KOÇAR

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

REŞİT KIZILAY

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULHALİM MEŞE

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

FESİH TAYBAR

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

MUAMMER KOÇ

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT ACAR

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

VP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 1.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

DOĞU PERİNÇEK

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

CENAP YENER

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

GÜNİZİ DİZDAR

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

TURHAN ÖZLÜ

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN ATAMAN YILDIRIM

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

AYLA AYSAL

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

YÜCEL ERDENER

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET MELİH GÖNENÇ

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

NUR MELİKE AKBAŞ

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

JALE YANILMAZ

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET BİRECİK

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

BURÇİN FEVZİ YÜCER

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

NALAN ERCAN

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA BAHİR BİLGE

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

AYTEN GÖÇMEN

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

NURAY ÜZÜMCÜ

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN KILIÇ

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ÇINAR ÇETİNKAYA

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN YÜZÜGÜZEL

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

KEMAL AKMAN

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

UĞUR ÇETİNKAYA

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

SAİME FÜSUNGÜL EREN

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

GÜZİN BAŞ

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

ERDAL GÜMÜŞ

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

JALE ATAÇ

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

ŞÜKRAN ULUSOY

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

FUAT YILDIZ

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

SEVİL TUNCER

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM KIZILKAYA

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA REŞİT BAŞBAY

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA ÇÖREKÇİ

Vatan Partisi İstanbul 1.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı