Partiye Göre Filtrele

(27 Aday)
(27 Aday)
(27 Aday)
(27 Aday)
(27 Aday)
(27 Aday)
(27 Aday)
(27 Aday)
(27 Aday)
(27 Aday)
(27 Aday)
(27 Aday)

Ak Parti 2011 Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

NİMET ÇUBUKÇU

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE NUR BAHÇEKAPILI

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

BURHAN KUZU

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

EKREM ERDEM

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

VOLKAN BOZKIR

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM YİĞİT

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET KUTALMIŞ TÜRKEŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL SAFİ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

TÜRKAN DAĞOĞLU

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ŞİRİN ÜNAL

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SEVİM SAVAŞER

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN BÜRGE

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN AŞKIN BAK

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET HALDUN ERTÜRK

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET BAHA ÖĞÜTKEN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET HAMDİ ÇAMLI

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN KÖKSAL

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM ALİ YILMAZ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

ÜZEYİR İLBAK

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

EMİN HABERDAR

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ÖZEL

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN EROĞLU

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET YILDIZ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

SEÇİL SAYIN ELMAS

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

NADİR UZUN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

EROL GÜNAY

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ RIZA ABDİK

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2011 Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SIRRI SÜREYYA ÖNDER

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

REFİK ÖZMEN

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ÇETİN DOĞAN

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA RAGİBE KANIKURU LOĞOĞLU

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

CEMAL ŞENOL

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

EKREM ŞİT

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ABDÜRRAHİM GÖZE

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

SEDAT ÇETİNTAŞ

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

BBP 2011 Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

BAYRAM KARACAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

EKREM DÖRTBUDAK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

CAFER SADIK DOĞAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MUHARREM ÇELİK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ASİM DENİZ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

SABRİ TEMTEK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

SALİM ETHEM MİCAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

CİHAN ŞERBET

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MESUT YEGENGİL

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ALMALI

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA KARABULUT

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SATILMIŞ YÜCEL

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ALAATTİN KÖSE

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MÜRVET DOĞAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

SELAHATTİN KELEŞ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

MERAL VENEDİK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ESENGÜL BAKAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

SİNAN ÇAYIR

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

SONGÜL AYAZ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

TÜLAY KIZILARMUT

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

GÜRSEL YILMAZ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE PESKÜTANCI

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

KENAN HELVALI

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

HALİL YILDIRIM

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

BİROL UÇAR

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET TALİ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN ŞEN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2011 Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

KEMAL KILIÇDAROĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

BİHLUN TAMAYLIGİL

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

AYDIN AĞAN AYAYDIN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

SEDEF KÜÇÜK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ERCAN CENGİZ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

HALUK EYİDOĞAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

AYKUT ERDOĞDU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MELDA ONUR

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

BAHRİ SİPAHİ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ÇETİN SOYSAL

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

İRFAN HÜSEYİN YILDIZ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT SEYHAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN YAŞAR

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLSEREN ONANÇ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

BAYRAM GÜVEN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

YASEMİN ÖNEY CANKURTARAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

RAİF BALKAROĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN ATALAY

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

SEYFULLAH BEYSÜLEN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGE ÇAĞRI TORAMAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MARİ GORMEZANO

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

CEM SEYMEN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

MÜŞERREF AKSAK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

BİLGE KOÇKAYA

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

CEM CENGİZ YILMAZ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

KENAN MALKOÇ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2011 Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

NAMIK KEMAL ZEYBEK

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HALUK BOZOVALI

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM BERK

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

BAHTİYAR MUHAMMET ERDOĞAN

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

HAKKI ÇAKIR

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET LACİN

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

AYHAN AŞAN

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZCAN ÇOBAN

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

DİĞDEM AKYAZI

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN YILMAZ

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT KARAKUŞ

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

YAŞAR GÖKDAŞ

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT DÖNMEZ

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ERGÖL

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MÜGE BONCUKÇU

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ABDÜLHALİM SEMERKANDİ

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

AYTEN YILMAZ

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN AKSOY

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET KURHAN

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ RIZA TUNAY

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

SAFİNAZ TAŞKIRAN

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL ALTUN

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE YERLİ

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

HALİT PAŞALI

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

SEVGİ AKA

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

BEKİR TÜRKEŞ

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

RAMAZAN AKTAŞ

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2011 Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MAHMUT YILBAŞ

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HADİMİ SOYDAL SILAY

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ASLAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT ASLAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

NESRİN ALTIN

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

HİKMET KABUK

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

BAYRAM İĞDELİ

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA TAŞPULAT

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ KAMA

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

SELAMİ BÜYÜKTURGAY

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM BAYRAKTAR

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

UĞUR SETEN

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA YAVUZ DİZDAR

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

SEMİHA SEVİMSOY

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA KETENCİ

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

LEBİBE YURDAKUL

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

NALAN ERGİN

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

HAYRİ ETHEM YÜKSEL

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

ERDOĞAN DEMİRCAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET AŞICI

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA BODUR

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET SİNAN KEÇELİ

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

İSA ŞAHİN

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

TUĞÇE GÜRYOL

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

UĞUR ŞENER

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

CEM KARADAĞ

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL ACER

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Has Parti 2011 Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

NUMAN KURTULMUŞ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN BASRİ AKTAN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUSA DEMİRCİ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

EMEL TOPCU

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

TÜRKER SALTABAŞ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

CEMAL AVCİ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

CAHİT BAŞARAN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ARİF CALBAN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

KERİME TUNÇBİLEK

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

RECEP DOĞAN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

HALİT ATMACA

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET AKİF SEYLAN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HAMİT HATİPOĞLU

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULKADİR AKYOL

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

NAZMİYE KABAKCI

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

İDRİS KARA

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

SUPHİ YERLİ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ELİF GÜRGÖL

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET KABANLI

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

HANNA YILMAZ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

ESRA HİÇDURMAZ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ARSLAN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

ERDOĞAN TÜYSÜZ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN ZİNİ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

YAŞAR DEMİRCİ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ BAŞARAN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

İLKER AYDIN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 2.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

HEPAR 2011 Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ALİ ATTİLA ARSAN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

KUT EMRE ERTAN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SELAHATTİN YAVUZ

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMÜR ATAHAN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT AKBAŞ

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT CAN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

TURGAY ÖZBEK

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

HANDE COŞKUN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

SELİM SERHATLI

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

VOLKAN EMRE TÜRK

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ASLIHAN YURDALAN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

KEVSER SARIKÖK

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HİLAL ARSLAN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

YELİZ VAYNİ

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

SEMRA İRGİN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ŞERİFE HANDAN OZMAN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ŞEBNEM PEHLİVAN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ALPER BAHAR

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

BURAK BALTACI

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

DENİZ ILGAZ ARITAN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

CİHAN BERK

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER EFE

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

ERTUĞRUL BİRSES

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

ARZU KAHYA

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

İDRİS ÇEŞMECİ

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

TOLGA DERİNDERE

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

AKİF ORMANCI

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 2.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2011 Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ÖZCAN ARSLAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

VEDAT KOHEN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF KÖSE

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT DALDABAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

OLCAYTO SATI

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

SONAY KALE

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKİ KARAOĞLU

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA MERT DOLGUN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

BİRSEN SÜSLÜ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH ŞENGÜL

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

VURAL KÖSE

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT ÖZMEN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

SİBEL ERSÖZ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM AKSU

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

FİLİZ DAŞTAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

DUDU EROL

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

BİRCAN ALKAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA ÇİLECİ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET HAYRİ CÜNEYDİ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM KÖSEOĞLU

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

FERUDUN AYDOĞAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT ORHAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

FAİK MUSTAFA ÇELİKDEMİR

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

ÇAĞIN KÜLHAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

MÜGE İLGEN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

VEYSEL DAĞ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ IŞIK

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2011 Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MURAT BAŞESGİOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ÜMİT ŞAFAK

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

CELAL ADAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ÜMİT ÖZDAĞ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

SAFFET SANCAKLI

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ÇOLAK

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ESRA SELİMOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF GÜNAY

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZCAN PEHLİVANOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

İSRAFİL ÇELİK

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

YURDANUR ÇEBİ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SABAHATTİN YILDIZ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

RÜSTEM FIRAT

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

PINAR ÇAPAR

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

HİKMET KARAÇAY

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ARİF KÖROĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

YASEMİN YILDIRIM

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ÖZYÜREK

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

RIZA EROL

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

SELAHATTİN ÖNDER

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

KAMİL BALYER

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKERİYA KÖKREK

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

HAMİT GÜRHAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

AYDIN DELİKTAŞLI

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMED EMİN ÖZKURT

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET EDİP TEKKOL

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLSEREN GÜÇLÜER

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

MMP 2011 Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

BURHANETTİN AKTÜRK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

BİNALİ ARSLAN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

BEKİR RESULOĞLU

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ DEMİR

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

TÜRKAN KARABACAK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

BEYHAN AKTÜRK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MESUT ŞAHİN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

NURİ SOY

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

NEJAT KARADAYI

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MENEKŞE ÖZTÜRK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

AYDAN HORAT

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MİKAİL GÖKTAŞ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

SEVDA BENLİ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ŞAHİN GÖKTAŞ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

CENGİZ AÇIKGÖZ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

TOTOÇ BEKTAŞ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MÜNEVVER ORDU

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT BUDAK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

ERDAL ŞENTÜRK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

AYSUN YILDIRIM

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

HAMZA TABAY

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

NURAY PARLAK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLAY TATAR

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

HATİCE POLAT

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

SEMA USLU

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

HATİCE DEMİRATA

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

KENAN AÇIKGÖZ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 2.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2011 Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

AYKUT EDİBALİ

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

FİLİZ EDİBALİ

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA KOÇAK

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZCAN YAY

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

SALİM YILMAZ

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

CELİL AYDIN

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN ERSEN

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

NEFİSE DEMİREZEN

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN KILIÇ

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

NEDİM AKSOY

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SERDAL BATMAZ

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

NEBİHA DOĞAN

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN ABDULLAHOĞLU

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

DURSUN ERDEM

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT İSTANBULLU

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

AZİZ ÇEVİK

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH CANKAL

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

OYA VEYİS

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA KARATAŞ

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

CEMAL ÖZCAN

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

NECMİYE ÜNAL

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE ÖZDEMİR

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

HAVA ÇELİK

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

GÜRCAN DÜNDAR

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

KENAN KARS

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

ŞÜKRÜ CEBECİ

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

NİLGÜN ÜYÜKLÜER

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2011 Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MUSTAFA KAMALAK

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

TEMEL KARAMOLLAOĞLU

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

LÜTFİ KİBİROĞLU

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

DURSUN ALİ DÜZENLİ

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA KAYA

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

YAŞAR KANGEL

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN AKPINAR

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH DENİZ

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

EROL URHAN

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN BUNDAR

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

CENGİZ ERTEKİN

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

NECATİ ERMİŞ

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA YAMAN

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNEP ŞULE RIDVANOĞLU

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

EMRE USTAOSMANOĞLU

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT CELAL TERZİ

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

MUZAFFER ERCANLI

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET HANEFİ ÇOLAK

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

NİHAT ŞADOĞLU

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

BURHAN SATIR

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

BİLAL AY

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

BURHAN AKAR

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZBAY YAĞMURKAYA

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET BALCI

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ CANDIR

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

İSLAM İNCE

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

TKP 2011 Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ERKAN BAŞ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

METİN KURT

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SELEN KARTAY

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ÇETİN YÜKSEL

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

SUNAY GEDİK

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

İRFAN ERTEL

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET KAMİL TEKEREK

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

RACİ BOSTANCI

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLTEN ÇAKICIOĞLU

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

SERMİN ÖNAL

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ŞAHİN ARLI

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

TARKAN KONAR

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

KORAY TÜRKAY

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

TAHSİN ERBAŞ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

CEMAL GÜL

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

İSA DAŞDEMİR

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ENGİN ARSLAN

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

BİLGE HAN ACILIOĞLU

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE ERDOĞAN

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

YELDA KOÇAK URFA

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

NAZİFE ALTUNER

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

METİN CEYLAN

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

İDİL ZEYNEP ÖZTÜRK

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

BURÇİN DUAN

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET ZAFER URFA

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

ÜNZÜLE ÇELİK

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZLEM ÖZDEMİR

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 2.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı