Partiye Göre Filtrele

(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(25 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)

Ak Parti 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Volkan Bozkır

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe Nur Bahçekapılı

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Ekrem Erdem

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Aziz Babuşcu

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Durmuş Ali Sarıkaya

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Ethem Tolga

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Şirin Ünal

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Benli

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Bürge

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Sevim Savaşer

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Haydar Ali Yıldız

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Markar Eseyan

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Oktay Saral

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Haldun Ertürk

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Baha Öğütken

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Hamdi Çamlı

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Hüsnü Kılıç

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Solmaz

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Bedri Baş

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Ergüneş

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Er

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Perihan Toğay

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Muharrem Baltacı

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Reşide Yüksel

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Mahmut Doğan

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Süleyman Enes Kılıç

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Anadolu Partisi 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Hasan Fehmi Yavuzalp

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Kemal Arslan

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Ferah Altuntaş Sancı

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Banu Turgut

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Yıldız Taşçı

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Yaşar Gökdaş

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Ayhan Kadir Gezeroğlu

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Atila Merter

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Pelin Karamahmutoğlu

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Nurhan Korkut

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Cem Yıldırım

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Suat Sulukaya

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Hakan Sıvacı

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Tekin Çam

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Alp Ogan Öztunalı

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Meral Şişman

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Emin Kazmaz

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Aydın Emre

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Mine Özgeylani

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Göğerçin

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Selami Sarıkaya

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Bilal Hazım Orhan

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Hatice Özler

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Nermin Şentürk

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Kurtul

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Navruz

Anadolu Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Serdar Biricik

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Serdar Aslan

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Yakub Saygılı

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Refik Özmen

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Metin Şentürk

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Yetkin İlker Jandar

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Doğukan Huzur

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mesut Ülker

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Ragibe Kanıkuru Loğoğlu

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Akif Üner

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Birol Şahin

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İsmet Şahin

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Güzel

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Zakir Batuhan Aydagül

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Turgut Yenilmez

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Tahsin Çelebican

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Osman Levent Soyarslan

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Ali İhsan Aksamaz

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Halil İbrahim Yaylagül

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Nihat Akman

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

BTP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Ali Ünal Emiroğlu

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Harun Kayacı

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Erimhan

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Berk

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Rıdvan Murat

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Sevda Ertürk

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Hakan Güler

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Çabas

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Hüseyin Savukduran

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Baki

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Mithat Kandemir

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Ender Karabulut

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ertuğrul Hekimoğlu

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Seher Toraman

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Reşit Sofuoğlu

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Abdullah Erdem

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Ömer Nezir

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Reyhan Çakır

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Şen

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Faruk Karatay

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Birol Civelek

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Nurettin Mutlu

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Sağır

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Toraman

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Bayram Dalkın

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Kamuran Gülen

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Selina Doğan

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Aykut Erdoğdu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Sezgin Tanrıkulu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Dursun Çiçek

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Süleyman Sencer Ayata

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Gülay Yedekci Arslan

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Kadri Enis Berberoğlu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Didem Engin

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Sarıgül

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Yüksel Mansur Kılınç

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Cengiz Alp

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Çetin Soysal

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Melda Onur

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Hülya Çiğdem Anad İbrahimhakkıoğlu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Gül Yüksel

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Zeynel Öztürk

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

İnan Güney

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Dursun Bulut

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Özgür Koçak

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Ercan Karakaş

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Güven Karataş

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Seyfullah Beysülen

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Ozan Şer

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Tevfik Cem Tüzün

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Sevigen

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Hülya Güntaş

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Sefer Baylan

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Nuran Deniz

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

İsa Şeker

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

İlker Hakan Terzioğlu

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Selma Çetinkaya

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Yerli

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Ferruh Şendur

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Müge Boncukçu

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Adnan Öztürk

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Gülten Arıkan

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Durmuş Karaçuha

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Rıza Tunay

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Yamak

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Şükrü Bozkurt

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Mesut Garibe

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Latif Akgül

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Lokman Demirbaş

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Halit Paşalı

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Nihat Kajan

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Mükrime Özsalar

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Muradiye Çalışkan

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Nurol Kurt

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Zeliha Akar

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Zuhal Koyun

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Özlem Azman

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Çelikçi

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Mehmet Önder Aksakal

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Erdoğan Sincer

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Nesrin Altın

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Zafer Güler

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Mahir Yıldırım

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Kamil Sefa Aykaç

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Şükrü Yılmaz

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Bayraktar

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Erdoğan Tülümenler

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Erdem Çağlar

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Bekir Yekta Şenol

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Erdem Dereli

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Recep Şaşmaz

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Solakoğlu

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Hüsnü Bediroğlu

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Suat Bahçekapılı

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Faik Kaya

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Süleyman Sargın

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Reyhani Orhan

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Zeynep Başoğlu Seyitoğlu

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Hayri Suçsoran

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Sibel Uludağ

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Şıma Zigal

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Necip Sancar

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Günay Gül

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

İpek Süt

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

HAK-PAR 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Mehmet Baki Arslanargun

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Çeçan Şahin

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Kızılay

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Haydar Beysülen

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Celile Demir

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Samet Aslan

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Nevzat Güler

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Kasim Keştan

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Turan Deli

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Ali Erdoğan

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

İbil Bahim Atila

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Bahri Selitektay

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Erdoğan Geyik

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Hanifi Döner

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Seçkiner

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Hacer Deniz Özerkmen

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Erdoğan Çapar

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Songül Akçan

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Mühbet Kara

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Senayi Demir

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Yonca Aydın

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Kalın

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Doğan Güler

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Düzgün

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Tutal

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Özdemir

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

HDP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Turgut Öker

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Filiz Kerestecioğlu

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Sezai Temelli

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Şerife Erbay

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Salih Şahin

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Arife Çınar

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Tahsin Yeşildere

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Gülsüm Ağaoğlu

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Deniz Zarakolu

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Flor Uluk Benli

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Güngör Öztürk

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Eyüp Güneysel

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Özdemir

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Abdullah Baran

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Meliha Varışlı

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Saltoğlu

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Elif Şahsın Sırlıoğlu

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Hıdır Karadaş

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

İncisel Alptekin

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Sabri Gül

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Saime Oğuzhan

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Feride Elçin

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Barış Koçak

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Dilber Koçak

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Meltem Töker

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

HKP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Pınar Akbina

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Serdar Çıngı

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Durmuş Kaygusuz

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Hülya Arslan

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Sacit Erkan

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Selma Gümüş

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Türkan Kap

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Musa Arslan

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Sema Yetgin

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Mehrali Bozgun

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Zühal Tatlısu

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Rıza Yıldırım

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Besime Tava

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Nazife Erdemci

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Dursun Ali Dağ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Derya Kalay

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Cuma Yıldız

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Özgül Yıldırım

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Karaca

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Özlem Tekin

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Karagöz

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Özgür Turgut

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Necati Çelikbaş

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Melih Kara

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Fuat Ar

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Tekin

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

KP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Sunay Süzük

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Elif Zelal Şeker

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Özgü Türk Birdal

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe Esra Altundal

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Melike Kafadar

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Ekin Merhart Von Bernegg

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

İsmet Ateş

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Serap Altıner Örnek

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Gonca Karabulut

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Meltem Başbuğ

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Suna

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Satı Yarcan

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Pamuk Yılmaz

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Sema Arifoğlu

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Semra Yılmaz

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Gülizar Olgu Ülkenciler

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Semra Soğukpınar

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Gülcan Beyaz

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Nurhak Şenol

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Sakine Demir

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Emel Atasoy

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Eda Çapa

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Yola

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Özlem Aydın

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Güneş Gül

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Gülnur Pınar Kılıç

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Gökhan Girgin

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Tarık Beyhan

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Hakkı Kambo

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Daldaban

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Mümin Kuru

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Ferit Namlı

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Döne Bekçi

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Muhammer Akçay

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Melih Ener

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Necip Cem Gülaç

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Sevil Şentürk

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Nizam Kağıtçıbaşı

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Nesrin Aras

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Selim Aydın

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Erkan Salamış

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Hüsnü Yağmur Karabulut

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Yasemin Kılıç

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Abdullah Şengül

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Sinan Tuğrul

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Eray Altay

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Feti İslam Özer

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Ayan

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Yazıcı

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Volkan Gökdemir

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Çekiç

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Bekir Gülle

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

MEP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Ercan Cengiz

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Erol Tutal

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Zeynel Özmen

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Ayhan Küçükboyacı

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Nihat Karakaş

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Ebubekir Köseoğlu

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Salih Kayhan

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Can Aydınlatan

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Irmak Alp

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Buğçek Gülal

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Ceylan

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Hakkı Kulduk

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Anıl Yavuz

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Recep Ay

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Abdul Kaya

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Deniz

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Ayhan Türkkan

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Rüştü Baş

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Hülya Dandin

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Serdar İğci

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Sedat Beken

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Canan Karagöz

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Niket Çolak

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Kılıç

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Savaş Karabali

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Deniz Özgül

Merkez Parti İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Ekmeleddin Mehmet İhsan

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Celal Adan

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Başesgioğlu

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Abdul Ahat Andican

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Özcan Pehlivanoğlu

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Aslan

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Başbuğ Pınarbaşı

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Esra Selimoğlu Şengül

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Feti Yıldız

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Füsun Kayan Ardaman

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Gülru Vardar

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Özyürek

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Derindağ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Mahmut Mert Ersin

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Alaaddin Uludağ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Muhammet Emin Özkurt

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Can Ali Aksu

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Nurettin Atalay

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Nurhan Toğuç

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Fetih Ahmet Alpaslan

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Osman Büyükkaya

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Sevgi Vardarlı İnal

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Mesut Can Pakova

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Osman Kaygı

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Metin Kılıç

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Yılmaz

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Salim Yılmaz

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Keramettin Memişoğlu

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Nebiha Doğan

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Aynur Karataş

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Ceylan

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Bahri Gödek

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Metin Bucak

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Hatice Koçak

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Muhammet Emre Koçoğlu

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Özdemir

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Yusuf Bekir Bilyay

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Havva Yetiş

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Kadir Bekar

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Azimet Yalçın

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Levent Ünal

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Bahattin Yerlikaya

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Murat İstanbullu

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Aykut Aktaş

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Erhan Sofu

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Ramazan Özdemir

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Sebahattin Gülmez

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Şevket Kara

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Hamdi Uygun

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Saffet Geniş

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Zarife Koç

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Tülay Yılmaz

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Birol Aydın

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Fikret Daş

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Kaya

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Arabul

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Lütfi Kibiroğlu

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Adem Karaca

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Bilal Ay

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Yaşar Sayan

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Zeynel Keskin

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Cihan Şerbet

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Nevin Gökçe

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Karaaslan

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Ergün Kaya

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Kenan Helvalı

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Erol Urhan

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Söğüt

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Adem Akbulut

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Nazmi Kalkar

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Pakize Yüzbaşıoğlu

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Aytekin Kurt

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Abdulkadir Bektaş

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Erol Hacigül

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Muhammed Emin Topsakal

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Şeref Kanber

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Levent Çotuk

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Tevfik Dag

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

TURK PARTİ 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Ahmet Eyüp Özgüç

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Refika Özge Conway

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Servet Engin

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Neşe Berber

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Gökalp

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Bülent Ablay

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Tuğba Esen

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma İlham Stonejr Aydın

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Aydan Moğul

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Eser Kılıç

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Salih Özarslan

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Tezer Erin

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Gürkan Kocaman

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Eyüp Ertal

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Çağıl Ergül

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Özcan Olgun

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Meliha Dörtkardeş

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Şahin Erbay

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Serkan Küpeli

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Yazgı Küre

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Demirkan

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Fil

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Oya Bal

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Kerime Bülbül

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Hacer Uğurlu

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Arzu Kurt

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

VP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Hüseyin Tayfun İçli

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Soner Polat

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Elif İlhamoğlu

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Özden Gönül

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Semih Eryıldız

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Huriser Sarıuçak

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Kemal İnebolu

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Adviye Bal

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Şeref Avseren

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Ortatepe

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Vedat Çetinkaya

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Mihrinev Atay

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Oğuz Güven

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Muzaffer Akyol

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Emin Algün

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Turgay Tarık Dağlıoğlu

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Cemal Akyıldız

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Sürücü

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Şakir Şadi Somun

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Demirtaş Maden

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Göktaş

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

İlker Eraydın

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Erdoğan Sarı

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Tuncer Sökmen

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Bahri Güner

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Şevki Bilgin

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

YP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Sadettin Tantan

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Muhammed Aslanoğlu

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Kılıç

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Emre Topçuoğlu

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Kan

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Meral Gürdal

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Yasak

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe Jülide Güney

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Kamiloğlu

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Fatih Şenyüz

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Berna Şenyüz

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Turgut Özdemir

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Nadir Çiçek

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Gülay Kuyucu

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Sevim Aslan

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Emre Yetim

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Dilek Çelebi Temkiner

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Bülent Altunal

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Arif Rizvan

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Emre Kanca

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Ceyhun Çetin

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Burhan Balta

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Birol Özbey

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Bektaş Eraslan

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Behçet Coşkun

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Barış Yüksel

Yurt Parti İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı