Partiye Göre Filtrele

(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)
(26 Aday)

Ak Parti 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

HAYATİ YAZICI

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

VOLKAN BOZKIR

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

BURHAN KUZU

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE NUR BAHÇEKAPILI

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA BETÜL SAYAN KAYA

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

EKREM ERDEM

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

AZİZ BABUŞCU

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

DURMUŞ ALİ SARIKAYA

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ŞİRİN ÜNAL

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA BENLİ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN BÜRGE

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HAYDAR ALİ YILDIZ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET HAMDİ ÇAMLI

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MARKAR ESEYAN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

OKTAY SARAL

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

CEMAL VANLIOĞLU

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞEGÜL ESRA ATİK

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

PERİHAN TOĞAY

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

EROL ADAYILMAZ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

YAVUZ DEĞİRMENCİ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLVER ERDEM

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET AKİF KÖSE

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER FARUK AYDEMİR

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

BUĞRA BABUR

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT BAYAT

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

EMRE ETE

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

AYHAN BÖLÜKBAŞI

BAĞIMSIZ İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

BBP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

BAYRAM KARACAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MUHİTTİN AÇICI

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

TOLGA ARAL

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT CENİK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

EROL HACİGÜL

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

SEMİH YELİS

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

KENAN HELVALI

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN KARAASLAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT MERMER

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MÜRÜVVET ACAR

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT GÜNGÖR

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER ÇAKIR

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

KEMAL KAHVECİ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN KOÇ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ÇAL

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

HALİL ÖZDEN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

FAHRETTİN AKSU

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER MİCAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

AYTEKİN KURT

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

FATİH ÇALAYIR

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET UMUT DÖVLETOĞULLARI

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET DURAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

FADİME BOYRAZ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

SULTAN APARANOĞLU

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

KEMAL YÜCEL

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

ŞENAY COŞKUN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

BTP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ALİ ÜNAL EMİROĞLU

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ERİMHAN

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

HARUN KAYACI

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM BERK

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET RIDVAN MURAT

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

EMRE POLAT

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN GÜLER

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT ÇABAS

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN HÜSEYİN SAVUKDURAN

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MİTHAT KANDEMİR

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ENDER KARABULUT

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

FİLİZ ARMAN

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ÇİĞDEM CİVELEK

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

SEHER TORAMAN

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA REŞİT SOFUOĞLU

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH ERDEM

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER NEZİR

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

REYHAN ÇAKIR

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ŞEN

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

FARUK KARATAY

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

BİROL CİVELEK

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

NURETTİN MUTLU

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL SAĞIR

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

RAMAZAN TOKSÖZ

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

BAYRAM DALKIN

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET GÜMÜŞ

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SELİNA DOĞAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

AYKUT ERDOĞDU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

DURSUN ÇİÇEK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN SENCER AYATA

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLAY YEDEKCİ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

KADRİ ENİS BERBEROĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

DİDEM ENGİN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA SARIGÜL

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

YÜKSEL MANSUR KILINÇ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MELDA ONUR

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ÇETİN SOYSAL

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

CENGİZ ALP

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

GÜL YÜKSEL

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNEL ÖZTÜRK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

İNAN GÜNEY

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGÜR KOÇAK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

GÜVEN KARATAŞ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA OZAN ŞER

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF ERGÜVEN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

KEMAL BÜYÜKBAYRAK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA GENÇ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

FİDAN ASLAN EROĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

KADİR DEMİRGÖZ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

HALİT ÖZYURT

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

DURSUN AKDEMİR

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

TEMEL KARATAŞ

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

İSA ŞEKER

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZHAN AZMAN

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MÜGE BONCUKÇU

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

CAHİT KAYA

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN AKSOY

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ RIZA TUNAY

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ZELİHA AKAR

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

COŞKUN CAN

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL YAMAK

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ADNAN ÖZTÜRK

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

DURMUŞ KARAÇUHA

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HALİT PAŞALI

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

KAMİL DİKMEN

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

SİNEM KILIÇ

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA YAYLA

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN ÖZTÜRK

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA DENİZCİ

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

MURADİYE ÇALIŞKAN

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF AYDIN

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

ALPARSLAN EYÜPOĞLU

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

SEYHAN BONCUKÇU

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

ERGUN ATABAY

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN ALPER GÜLEĞLEN

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

MUHARREM EVCİMAN

Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MEHMET ÖNDER AKSAKAL

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ERDOĞAN SİNCER

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

NESRİN ALTIN

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ZAFER GÜLER

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MAHİR YILDIRIM

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF KELPETİN

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ŞÜKRÜ YILMAZ

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM BAYRAKTAR

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ERDOĞAN TÜLÜMENLER

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ERDEM ÇAĞLAR

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

BEKİR YEKTA ŞENOL

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ERDEM DERELİ

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

RECEP ŞAŞMAZ

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA SOLAKOĞLU

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT KURTUL

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

SUAT BAHÇEKAPILI

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

FAİK KAYA

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN SARGIN

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNEP BAŞOĞLU SEYİTOĞLU

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

AYNUR KUKUL

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM MACUNLAR

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

SİBEL ULUDAĞ

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

NECİP SANCAR

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

GÜNAY GÜL

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

İPEK SÜT

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

MUAMMER MELİH CİVELEK

Demokratik Sol Parti İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

HAK-PAR 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MEHMET BAKİ ARSLANARGUN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ÇEÇAN ŞAHİN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ KIZILAY

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HAYDAR BEYSÜLEN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

CELİLE DEMİR

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

SAMET ASLAN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

NEVZAT GÜLER

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

KASİM KEŞTAN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

TURAN DELİ

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ALİ ERDOĞAN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

İBİL BAHİM ATİLA

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

BAHRİ SELİTEKTAY

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ERDOĞAN GEYİK

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET HANİFİ DÖNER

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM SEÇKİNER

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

HACER DENİZ ÖZERKMEN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ERDOĞAN ÇAPAR

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

SONGÜL AKÇAN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MÜHBET KARA

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

SENAYİ DEMİR

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

YONCA AYDIN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

CEVRİYE DOĞU

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

DOĞAN GÜLER

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET DÜZGÜN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET TUTAL

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ÖZDEMİR

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

HDP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

CELAL DOĞAN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

FİLİZ KERESTECİOĞLU

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SEZAİ TEMELLİ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ŞERİFE ERBAY

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ZAHİT MUTLU

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

NURTEN ERTUĞRUL

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

SAİME OĞUZHAN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

FIRAT EPÖZDEMİR

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLSÜM AĞAOĞLU

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH BARAN UĞURLU

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

HÜLYA OSMANAĞAOĞLU

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

EYUP GÜNEYSEL

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

BESTE KAPLAN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET SALTOĞLU

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

SELDA ÇELİK

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

SEMRA TÜRK

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH ŞAHİN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

MUSA DEĞİRMENCİ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

FERİDE ELÇİN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

HADİ BORAL

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

TURHAN ASLAN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ERDOĞAN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

EBRU ÖZDEMİR

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

KURTULUŞ SUNAL

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH TAYBOĞA

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

SERVET GÜZEL

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

HKP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

PINAR AKBİNA

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ SERDAR ÇINGI

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN EVCİMEN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HÜLYA ARSLAN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ŞÜKRİYE PINAR UYANIK

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

SACİT ERKAN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

SELMA GÜMÜŞ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

TÜRKAN KAP

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MUSA ARSLAN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ATAKAN KILIÇ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SEMA YETGİN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MEHRALİ BOZGUN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ZÜHAL TATLISU

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

RIZA YILDIRIM

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

BESİME TAVA

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

DURMUŞ KAYGUSUZ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

DURSUN ALİ DAĞ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

DERYA KALAY

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

CUMA YILDIZ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGÜL YILDIRIM

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET KARACA

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE KILIÇ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM KARAGÖZ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

TANER TALİ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

NECATİ ÇELİKBAŞ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

MELİH KARA

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

KP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MEHMET KUZULUGİL

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

NEVZAT EVRİM ÖNAL

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SUNAY SÜZÜK

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

DENİZ AKTAŞ

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ELİF ZELAL ŞEKER

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGÜ TÜRK

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

NESLİHAN KOÇASLAN

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET GÜNAYDIN

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

EDA ÇAPA

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ZELAL ÖZGÜR DURMUŞ

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MELİKE KAFADAR

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SELEN KARTAY

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

EMEL ATASOY

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

İSMET ATEŞ

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

NİHAL ÇALI

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

OGÜN HAKAN KÜÇÜKÜNAL

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MELTEM BAŞBUĞ

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLZERİN KIZILER PAPUÇ

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

SATI YARCAN

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

PAMUK YILMAZ

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

SEMA ARİFOĞLU

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MERVE ARKAN

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLİZAR OLGU ÜLKENCİLER

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

SEMRA SOĞUKPINAR

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLCAN BEYAZ

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

NURHAK ŞENOL

Komünist Parti İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

TARIK BEYHAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ARDA KARAPINAR

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SERMET SERİM ÇETİN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ASLI KÖSE

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

SELİM AYDIN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MÜMİN KURU

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

FERİT NAMLI

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT DALDABAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

KAAN ALPER

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

PARLAK ŞEYMA BARSAKÇI

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF ERTUĞRAL

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

DÖNE BEKÇİ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

PINAR GÜLAY KALENDER

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HAKKI KANBO

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ERKAN SALAMIŞ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

VOLKAN GÖKDEMİR

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMER AKÇAY

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

BARIŞ SÖZEN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

FETİSLAM ÖZER

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ÇEKİÇ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET SİNAN TUĞRUL

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

SERPİL GAYGUSUZ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

SADİYE VARDAR

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

EMRE BOSTANCI

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

LÜTFİ AYDENİZ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

EMRULLAH EMRE RUNA

Liberal Demokrat Parti İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

EKMELEDDİN MEHMET İHSANOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

CELAL ADAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET KILIÇ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ASLAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZCAN PEHLİVANOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

FETİ YILDIZ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ DERİNDAĞ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

BAŞBUĞ PINARBAŞI

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN ÖZBAY

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

FÜSUN KAYAN ARDAMAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMED EMİN ÖZKURT

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLRU VARDAR

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

TUĞBA TURGAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

GÜRKAN TEOMAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ZEHRA AYLİN ALEMDAR

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER ÖKTEN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ENDER ÖZTÜRK

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

METİN KILIÇ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

RIZA EROL

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

SEVGİ VARDARLI İNAL

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

ALAADDİN ULUDAĞ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

HARUN YILMAZ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT MERT ERSİN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA YILMAZ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

UĞUR ARAS

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

SELÇUK ŞİŞMAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SALİM YILMAZ

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

KERAMETTİN MEMİŞOĞLU

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

NEBİHA DOĞAN

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

AYNUR KARATAŞ

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET CEYLAN

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

BAHRİ GÖDEK

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

METİN BUCAK

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

HATİCE KOÇAK

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET EMRE KOÇOĞLU

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE ÖZDEMİR

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF BEKİR BİLYAY

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HAVVA YETİŞ

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

KADİR BEKAR

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

AZİMET YALÇIN

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

LEVENT ÜNAL

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

BAHATTİN YERLİKAYA

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT İSTANBULLU

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

AYKUT AKTAŞ

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

ERHAN SOFU

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

RAMAZAN ÖZDEMİR

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

SEBAHATTİN GÜLMEZ

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

ŞEVKET KARA

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

HAMDİ UYGUN

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

SAFFET GENİŞ

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

ZARİFE KOÇ

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

TÜLAY YILMAZ

Millet Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

BİROL AYDIN

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

LÜTFİ KİBİROĞLU

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA KAYA

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA NEVİN GÖKÇE

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

TUĞRUL YALÇINKAYA

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

BİLAL AY

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNEL KESKİN

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ADNAN ÖKSÜZ

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA KUPIK

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMED EMİN TOPSAKAL

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL ACAR

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA YAMAN

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

YASEMİN BİLNUR ERENCİ

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

İSLAM İNCE

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGÜR ATAK

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN ÇELİK

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNEP ŞULE RIDVANOĞLU

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

KEMAL YILMAZ

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM AKBULUT

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

İLKER ÇİFTÇİ

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET FATİH AKYÜZLÜ

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

SELİM BAŞPINAR

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

DURSUN BULUT

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

LEVENT ÇOTUK

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

FATİH KANLI

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

YAVUZ KÜÇÜK

Saadet Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

VP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

HASAN KORKMAZCAN

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

SONER POLAT

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ELİF İLHAMOĞLU

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

YALÇIN BÜYÜKDAĞLI

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZDEN GÖNÜL

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

KEMAL İNEBOLU

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA HURİSER SARIUÇAK

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ADVİYE BAL BİLGİN

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ŞEREF AVSEREN

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN ORTATEPE

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

VEDAT ÇETİNKAYA

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

DEMİRTAŞ MAĞDEN

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

EMİN ALGÜN

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

OĞUZ GÜVEN

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET SABAHATTİN BAYRAKDAR

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

TURGAY TARIK DAĞLIOĞLU

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN SÜRÜCÜ

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

LEVENT SERDAR KURUCA

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

SELMA EGESOY

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

SEMRA DEMİR

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

AYHAN İLHAN

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET GÖKTAŞ

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM DEMİRCAN

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

ERDOĞAN SARI

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

TUNÇER SÖKMEN

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

BAHRİ GÜNER

Vatan Partisi İstanbul 2.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı