Partiye Göre Filtrele

(28 Aday)
(28 Aday)
(28 Aday)
(28 Aday)
(28 Aday)
(28 Aday)
(28 Aday)
(28 Aday)
(28 Aday)
(28 Aday)
(28 Aday)
(28 Aday)

Ak Parti 2011 Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ÖMER DİNÇER

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ABDÜLKADİR AKSU

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ÜNAL KACIR

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN ŞÜKÜR

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

HALİDE İNCEKARA

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ŞENTOP

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

FEYZULLAH KIYIKLIK

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

TÜLAY KAYNARCA

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

NUREDDİN NEBATİ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET DOĞAN KUBAT

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT TURAN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET MUŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLAY DALYAN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ENVER YILMAZ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

HARUN KARACA

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

CEMAL ÖZDEMİR

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ALPAY TARHAN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

BEHİYE EKER ALBAYRAK

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

SADIK DANIŞMAN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

EMRAH KULAKLI

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

ESRA DENİZ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MÜZEMMİL HEVADPAL

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH BAŞCI

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

HAYATİ GÜLLÜK

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

NECATİ KARAGÖZ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

İSA GÜMÜŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF İŞLER

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH ÇAĞDAŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2011 Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

TEOMAN AYDAN

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN ÖZBEY

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

İSA KARADUMAN

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

CAFER ÖZSOY

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ÜMİT ÜLGEN

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH LEVENT TÜZEL

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER COŞKUN

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

HANEFİ AVCI

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA AVCİ

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

GÜNEŞ ÖZTANRISEVER

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

BBP 2011 Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

TUNA KOÇ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET RÜŞTÜ ÇELEBİ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

REMZİ AKKOYUN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

İRFAN BULUT

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

SUZAN ÇELİK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

TÜRKAN KARABULUT

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ABDÜLKADİR KALAY

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

AYHAN GÖKÇE

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET CEM ÖZEL

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ZİYA KARACAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

TOLGA ARAL

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ZAFER EREL

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM ÇELEBİ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

DURMUŞ ASLAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

SANCAR KAYA

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ASLAN BAYKARA

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ŞEVKİ ÇAY

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

HALİL SAKA

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ÇIRAKKATI

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

SULTAN ERDOĞAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT DAĞDEVİREN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MAHSEN UÇAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMED ENES KAYA

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

ABDUL KADİR KARAHAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER KAVRAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA TAŞ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

NURİ DOST

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT YAZICI

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2011 Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ERDOĞAN TOPRAK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

UMUT ORAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN ÇELEBİ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN OKTAY EKŞİ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

BİNNAZ TOPRAK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

SABAHAT AKKİRAY

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

FAİK TUNAY

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ÖZGÜNDÜZ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET ÇAKMAK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

KENAN ŞİMŞEK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ALİ ÖZPOLAT

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

KAMİL UĞURLU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT KERİMOĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

KUTSİYE BENAN BAYKAL

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN DURAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

SELAMİ ÖZDEMİR

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

BAYRAMALİ ÇEŞMECİ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN AYDOĞDU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

BERRİN BALCI

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

DERYA EKŞİ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

YEĞANE GÜLEY

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

EMİR HÜSEYİN AKIN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGE UTAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

TURAN AYDOĞAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

TAŞKIN KILIÇ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

CEVAHİR KILIÇ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

TACETTİN DEVRAN ÇAKMAKÇI

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2011 Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MUHARREM BAYRAKTAR

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

SELİM KOTİL

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

FUZULİ BEKTAŞ

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

FARUK KORÇA

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

YASİN ELMASLI

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET SOLMAZ

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

SIDDIKA SEMAHAT DEMİR

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

GÜRKAN AKBABA

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

NECMETTİN DÖNMEZ

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

SABİHA KARAMUSTAFA

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

POYRAZ UŞKAY

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ULVİYE CANSU HONDOR

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HÜRRİYET ERCAN

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

NESLİHAN BARKIN TÜMAY

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

SEMRA ATASOY

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

MELTEM ÖNDER

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

İLKER HAKAN TERZİOĞLU

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

VİLDAN GENÇOĞLU ÇEÇEN

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

AYGÜN MAHMUTOĞLU

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZCAN CIRİT

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

GÖKHAN TAPAN

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

SEVEN YILMAZTÜRK

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

DİLŞAT SEVGİ SAYIN

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

KENAN CENGİZ

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

SEVAL SÜZGÜN

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ KILIÇ

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

CUMHUR AKGÜN

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

ŞAKİR AYNACI

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2011 Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

HASAN MACİT

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN MERT

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

YALÇIN AVCI

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ASUMAN SARIGÜL

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ÖZKAN KÖKÇELİ

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN FEHMİ YAVUZALP

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN EKİCİ

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MUAMMER ÖZKOCA

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

EMİN DOĞAN AYDIN

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

YÜKSEL YAŞAR

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ESİN GÜNDOĞAN DÖNMEZ

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

KURTULUŞ BAZU

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ARİF ÖZBAY

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

BULCAN ERGUN

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

YAKUP BEKTAŞ

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

NİHAL YÜZÜAK

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

SEMRA AYDİN

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

KERİM AKSU

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

CEMİL BİLGİÇ

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT GÜNGÖR

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN DÖRTTEPE

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULAZİZ ŞİMDİ

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ GÖRGÜLÜER

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN ERTAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

ESENGÜL ALICI

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

KADRİYE VİLDAN ASLAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

ZAFER ZEYNEP BOZACI

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA DURMAZ

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Has Parti 2011 Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ZEKİ KILIÇASLAN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MUKADDER BAŞEĞMEZ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MUSA AKBAL

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

EROL ERDOĞAN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF ENGİN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNEP ÇANAK

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN PEKTAŞ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

YAŞAR YERLİKAYA

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ATİLLA YILMAZ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNEP CAMCI

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SELİM DARICI

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ABDURRAHMAN ZAFER ÇUHADAR

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

FATİH DURSUNKAYA

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA IŞIK ŞADİ KAŞO

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET FARUK HABERVEREN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

YAVUZ KASKAN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

DİLŞAD TÜLGEN ÖZTÜRK

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

HİKMET YILDIRIM

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULKADİR AYYILMAZ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ZÜBEYİR BEKİROĞLU

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

NİL GÜLSÜM GÜL

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

NİGAR HİLAL BAYRAM POLAT

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET ALİ AYGÜN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

FATMAGÜL YAKAR

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

NEDİM ALTUN

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

EMRAH EVREN DİĞA

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

SERVET YAZICI

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF YILDIZ

Halkın Sesi Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

HEPAR 2011 Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İLYAS MURAT ULUKÖY

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

NUR YASEMİN ÖLÇENER

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

CELAL TOPUZ

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

GÖKHAN ER

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

TÜRKER UYGUN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE UÇAR

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

BİRGÜL KÖSEMECİ

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

SEVGİ KEFELİ

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNEP KARATAŞ

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

HALUK SARICI

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

NURTEN LOKLAR

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA KOCADÜZ

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN ARAS

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ERGİN MUTAFLAR

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

BURCU KONUK

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

HAMDİ SERKAN KONUK

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

BEKİR SITKI BAYSIN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

BİRGEN ŞIDIM

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

SERDAR ŞIDIM

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

AYFER ZEHRA BAYSIN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA SÖNMEZ

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

OYA ŞEKER

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

BELGİN BAHAR

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

SEYHAN AKDERE

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

KEVSER KESER

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

FİGEN BİLGEN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL HAKKI ÖZARAS

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

CELAL ATILGAN

Hak ve Eşitlik Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2011 Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

AYŞE PERVİN SUTAŞ BOZKURT

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

TUNA YILDIZ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT KARAMEHMETOĞLU

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM AYDIN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN İSTAFİLOĞLU

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZDEN RUŞEN ÇAİRLİ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

İLKER ÖZDEL

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

NECDET KUYUMCU

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ELÇİN GÜRSES

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET KARAOĞLU

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

KEMAL AYDIN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SEVİN ÖZEN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET DOLGUN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN GÜNEYSU

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

NOYAN DEMİRTAŞ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET SAYGINER

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

CUMHUR GÜNEŞ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

HİKMET PETEN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

KAYA YALÇINOĞLU

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN ÜNLÜ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

ŞABAN YÜCEL

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA CAN DUMAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA DİLEK

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF MERCAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

TULİN FULYA MUTLUTÜRK

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN ERDOĞAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

MERYEM TÜRESEL

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

AKİF BULUT BATMAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2011 Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MERAL AKŞENER

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ATİLA KAYA

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET TAYTAK

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

İHSAN BARUTÇU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET MUCİP GÖKÇEN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

TİMUR CAN ULUSOY

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET TURGUT

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ARZU ERDEM

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ERCÜMENT YAVUZ KILIÇ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN GEDİKLİ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SAYİT YUSUF

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNEP YAMAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ EKBER YEŞİL

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ERDEM DEMİRCİ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

DOĞAN AVCI

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

AZMİ KARAMAHMUTOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ENVER DEMİR

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLAY DOĞANAY

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

HAMİ ARICI

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

FAZLI YURDABAK

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

AYSUN ÖZER

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

BAHATTİN ŞENGÜL

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

İSMET GÜNGÖR

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

FUNDA ÖZKAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ERTEKİN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

ŞENOL VATANSEVER

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

MUHARREM YILDIZ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET YASİN MURATAL

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

MMP 2011 Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İSMAİL ŞEREMET

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ZAFER AŞKAN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

FATİH YARDIMCİ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

SAMİHA YASEMİN ERYAVUZ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

UĞUR KAYISI

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET KARKIN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN ESER

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

NAZIM METİN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

EROL DANYILDIZ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

LEVENT KARTAL

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ÇİĞDEM İPEK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

İDRİS KARABULUT

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

SÖNMEZ DÖNER

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET KIYAK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

NURAY YENİÇIRAK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

MELAHAT ŞEREMET

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ERGİN BALCİ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE YALÇIN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT KARACA

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ESER EKİNCİ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLÜMSER ÜNSAL

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

GÖNÜL BEKTAŞ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

FULYA ARNAVUTOĞLU

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZLEM ŞEREMET

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

MECİT ÇELİK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

EBUBEKİR ÖZKAN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

FAHRİ KILIÇ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

MUHARREM SANDIKÇI

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2011 Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

AHMET AKTAŞ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

DERVİŞ DOĞAN

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ZEHRA EDİBE ATLİ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

TÜLAY YILMAZ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İHSAN TURGUT

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

METİN BUCAK

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN KARAOĞLU

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

SEBAHATTİN GÜLMEZ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

AYTEN GÖRÜŞÜK

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ETEM KURİ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

FUAT ÇİÇEKLİ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE ÖZSOY

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HASİBE KORKMAZ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MUHİTTİN ELMALI

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ELİF BAYKARA

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE EV

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH ÖZSOY

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA YILMAZ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

ERHAN SOFU

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE ÖZÇELİK

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

EMİN ÖZSOY

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ŞAHAP

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL DEDEOĞLU

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

HATİCE ERTUĞRUL

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGEN BAŞAT

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

HALİL YALÇINKAYA

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

EBUBEKİR YILDIZ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE ÜYÜKLÜER

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2011 Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

HASAN BİTMEZ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ İHSAN GÜNDOĞDU

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULKADİR ÇELEBİ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

EBRAR BEZCİ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET KÜÇÜKAĞA

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

CELAL USTACAN

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN BAŞ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN KAVLU

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

VELİ TUNÇ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

BEŞİR İSTEMİ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

RAMAZAN BOYALIK

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SEBAHATTİN UÇAR

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

YUNUS AKSOY

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HAYATİ GÜL

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE ÖZTÜRK

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ENDER ESİNER

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ KÜÇÜK

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

METİN ÖZTÜRK

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

ERDAL YILMAZ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM ÇALIŞ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

ERDİNÇ ADANIR

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

EBUBEKİR ERDURAN

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH İLKADLI

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMET RESULOĞLU

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

TURGAY AKAR

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

MÜRSEL BAŞER

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM OKUTAN

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

EROL KARABULUT

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

TKP 2011 Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

HÜSEYİN KARABULUT

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

SERKAN ARIKUŞU

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

YAŞAR ÇELİK

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

SELİN DİNGİLOĞLU

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ERSİN KILAF

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM AĞÇAL

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGE HELVACIOĞLU BALLI

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

TURAN SOYDAN KENEŞ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

İLHAMİ DURMAZKESER

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ATAKAN BAĞIŞ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

KAZIM AKGÜL

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA KELEŞ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL ARISOY

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ŞAFAK KARAÇAN

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

KENAN KÜNDÜR

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

AYNUR ALATAŞ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

FARUK ACAR

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

HASANALİ YANIKEL

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

İSMET KÜÇÜKLER

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ZAFER YAVUZ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

TÜLÜN İÇİL

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

FULYA DURAK

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET GÜNAYDIN

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

SAİME YILMAZ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

VOLKAN SURGÜN

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

NURDAN YILMAZ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

VAHİT ATAM

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

ÖNDER ÖZÜTEMİZ

Türkiye Komünist Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı