Partiye Göre Filtrele

(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)

Ak Parti 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Mustafa Şentop

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Özlem Zengin

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Feyzullah Kıyıklık

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Muş

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Doğan Kubat

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Tülay Kaynarca

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Abdurrahim Boynukalın

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Harun Karaca

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Uğur Işılak

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Yeneroğlu

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Afşın Yazıcıoğlu

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Metiner

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Halis Dalkılıç

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Mahmut Övür

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Yıldız Seferinoğlu

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Betül Sayan Kaya

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Tülin Mazlumoğlu Kestane

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Baykan

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Resul Kurt

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Betül Birer

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Abdullah Başcı

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Zeynep İşcen Çeviker

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Celal Babayiğit

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Hakan Bahadır

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Hatice Kübra Öztürk

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Yeşil Aytulum Turut

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Yasin Zülbaharoğlu

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Abdullah Sadıksoy

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Arif Kalmaz

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Nur Yavuz

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Fevzi Durmuş

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

Anadolu Partisi 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Meltem Ünal Erzen

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Yavuz Çengel

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Özgür Baştaş

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Abdullah Eraslan

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Altuğ Akdemir

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Sahavet Filiz Erdoğdu

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Tayfun Dalyan

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Teoman Aydan

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Hakan Kaya

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Onur Kadir Cevahir

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Hıdır Engintepe

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Sultan Bayar

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Vedat Kasimi

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Ayhan Akyol

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Şaban Karagöz

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Çelik

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Süleyman Aladal

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Serkan Tekyol

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Selahattin Tezcan

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Ebru Sertçe

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Ömer Pirlepeli

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Enver Yıldırım

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Eylem Altınkaynak

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Gültekin

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Serhat Demir

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Dursun Kılıçaslan

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Sultan Erdoğan

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Ziya Karabeyin

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Cemil Değerli

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Yetkin Yunusoğlu

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Nazif Nokay

Anadolu Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İpek Bozkurt

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Kenan Kaplan

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Volkan Işık

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Zeynep Ebru Puhaloğlu

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Ferzende Günana

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Ömer Coşkun

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Harun Küçükoğlu

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Derya Küçükoğlu

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Osman Pamukoğlu

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İlhan Sarp

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Bülent Timur Demirgil

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Yaşar Yolcular

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Kader Atasoy

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Berkan Çelik

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Dilaver Arslan

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Hakan Şükür

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

BTP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Haydar Baş

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Muharrem Bayraktar

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Emin Koç

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Hamdi Kepekçi

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Sabri Terzi

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Sabiha Karamustafa

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Müslim Karabacak

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Şakir Aynacı

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Cumhur Akgün

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Orhan Dede

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Filiz Arman

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Çetin

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet İlteber Bahadır

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Coşkun Gündüz

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Ruhi Sarı

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Kemal Kamburoğlu

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Hakan Rona

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Cavit Özdoğan

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Özel Al

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Halit Okan Egesel

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Nebahat Esra Aydoğar

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Akın Aydin

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Saniye Yıldız

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Hitaloğlu

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Eyüp Kabil

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Recayi Özcan

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Recep Namlıer

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Muhammed Kerim Aktacir

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Şakir Aktürk

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Abdulkadir Bektaş

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Recep Cevat Yıldır

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Bihlun Tamaylıgil

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İlhan Cihaner

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Engin Altay

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Şeker

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Erdoğan Toprak

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Eren Erdem

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Özçelik

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Zeynel Emre

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Bekaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Sibel Özdemir

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Gülizar Emecan

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Efkan Bolaç

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Özgür Karabat

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Süleyman Çelebi

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Özkahraman

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Erhan Bozan

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Tülay Ateş

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Mehtap Albayrak

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Rıza Akpolat

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Aydoğdu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Kemal Çebi

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Nurcan Şanlı

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Şahanım Meter

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Taşkan Uysal

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Yener

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

YegÂne Güley

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Aksu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Kemal Deniz Bozkurt

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Selami Değirmenci

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Selçuk Müsnat Hazinedar

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Ulvi Gökbulak

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Halil Hayri Erçağ

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Yaşar Gençoğlu

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Etem Kağan Çelik

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Semra Karahan

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Cemal Bacakcı

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Gürkan Akbaba

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Necmettin Dönmez

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Bahar Çelik

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Yüksel Başalmaz

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Turan

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Serdal Ural

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Savut

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Şule Ağaçayak Ersoy

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Abuzer Mutlu

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Köroğlu

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Cemal Yalanız

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Lütfi Turan

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Faruk İlhan

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa  Özeroğlu

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Tayfun Kahraman

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Bülent Çoban

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Canan Beşirik

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Orhan Koç

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Nursel Arslan

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

İdriz Var

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Aytaç Şencan

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Hatice Büyükçıngıl

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

İlker Ergür

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Özhan Azman

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Aksoy

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Erman

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Muammer Aydın

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Mert

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Sinan Aşkın

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Çiğdem Mercan

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İsa Şahin

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Mevlüt Yalçın

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Nuri Altın

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Naim İme

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Ersan Yılmaz

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Kenan Aykut Yavuz

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Zafer Kapdan

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Fatih Büyükyurt

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Cemil Bilgiç

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Cem Ataş

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Sadeli Dinç

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Oğuz Güralp

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Zeki Özkan

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Murat Sarıçoğlu

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Ayhan Taşkın

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Benek Başaran

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Esat Alper Hatipoğlu

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Arifa Yıldız

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Sevim Yılmaz

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Esertaş

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Melahat Oğraş

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

İsmet Delibalta

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Ekrem Aydoğan

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Taner Bingöl

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Tekin Tül

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Ömer Ceylan

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Baranzi

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

DYP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Ercan Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Kemal Abdullahoğlu

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Orhan Selen

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Gencay Genç

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Ayfer Şahin

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Serdar Şahin

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Naciye Sipahioğlu

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Abdullahoğlu

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Mahmut Ertan

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Mürsel Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Talip Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ergin Kılıç

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Aydın Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Güçlü Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Onur Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Güntay Tekeli

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Necmiye Abdullahoğlu

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Güntay Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Ergün Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Erdal Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Ayrım Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Yaşar Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Bahar Sümerkent

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Uğur Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Zehra Çavuşoğlu

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Eda Bakır Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Günay Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Bülent Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Abdullah Bingöl

Doğru Yol Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

HAK-PAR 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Semra Arcan Gökçen

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Nusret Güven

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Faik Kahraman

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Gülali Kubat

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Adem Yaşar

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Lezgin Kahraman

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Behçet Tektekin

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Şeyhmus Murat Akçan

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Paşa Akdoğan

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Halis Savsin

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Abdullah Kızıldağ

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Barak

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Havva Bilen

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Vedat Gedikoğlu

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Nevzat Dengtaş

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Neşe Aydın

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Adil Budak

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Özcan Erden

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Yılmaz

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Hüsnigül Dede

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Ronay Korucu

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Salahattin Yalçın

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Nevzat Eren

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Azmi Çapa

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Nevzat Demirel

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Nurten Kahraman

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Reşat Tunç

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Ramazan Moray

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Nevzat Karakeçi

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Celal Eren

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Fikri Eren

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

HDP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Pervin Buldan

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Garo Paylan

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Levent Tüzel

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Kenanoğlu

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Beyza Üstün

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe Berktay

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Kemal Parlak

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Abdulhekim Daş

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Zehra Şahin

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Şefika Gürbüz

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Halime Yavuz

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Eyüp Ersönmez

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Hülya İmak

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Fırat Epözdemir

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Beyhan Eroğlu Er Eyüpoğlu

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

M.şerif Öner

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Nazire Güneş

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Yakup Mavzer

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Elif Bulut

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Sevgi Yalçın

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Suner Sakçı

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Dilek Sultan Nayman

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Erkan Metin

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Nergiz Vasfioğlu

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Erhan Daşkaya

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Burcu Demirbaş

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Abdulcelil Öztekin

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Cemile Akgün

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Hülya Bayram

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Toruş

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Halil Savda

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

HKP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Gülten Arabulan

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Şahbaz

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Gürdal Çınğı

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Hacer Ankut

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Özgür Gülsoy

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Mahmut Gümüş

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Erdal Yıldız

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Deniz Sarıkaya

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Nazan Atav

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Onur Çolak

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Gülay Akyürek

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Osman Demirkol

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Mesut Çevik

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Sayim Uzun

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Kemal Bin

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Cemalettin Erdemci

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Güler

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Musa Çenet

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Özdilek Üngör

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Bayram

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Güllü Karaca

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Özcan Turgut

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Yılmaz Duman

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Emir Özçelik

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Haydar Özer

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Çelikbaş

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Karaduman

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Ensar Yazal

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Sadık Adeka

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Sadık Karaca

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Neriman Yıldırım

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

KP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Hande Gündoğdu

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İdil Zeynep Öztürk Aktaş

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Deniz Akgün

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Çilek Erdoğmuş

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Nihan Elmas Başgüney

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Nurdan Engin

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Leyla Yiğit

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Başak Başaran

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Zeynep Erdost

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Makbule Tarhan

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Güneş Gültürk Çapar

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Burcu Tuğçe Ay

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Fadime Ulusoy

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Yeliz Aydoğan

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Dilek Zengin

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Özlem Zeylan

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Gökçe Yılmaz

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Nurhayat Keser

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Suna Durmuş

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Gülgün Ayşe Keneş

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Kübra Kündür

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Demet Tunçel

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Aysun Yalçın

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Sevda Balta

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Songül Kuzuk

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Doğan

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Meryem Temiz

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Sibel Karataş

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Emine Gülgez Ünal

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Ruhat Kılıç

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Kadriye Mungan

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İlhan Gaygusuz

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Süleyman Dolgun

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Eren Aslanhan

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Sezattin Yaşar

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Ziya Çelebi Sinca

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

İlker Özdel

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Recep Kılıç

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

İlknur Cantürk

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Özgür Yıldız

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Gürhan Makar

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Nurullah Alçı

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Yusuf Ertuğral

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Yücel Salih

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Fatih Sönmez

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Tüncer Usta

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Yasin Yürür

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Yavuz Canalp

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Erdem

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Kamber Sevinç

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Hülya Salihsaeed

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Muharrem Şimşek

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Bora Yüce

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Serkan Tüfekçi

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Arda Karapınar

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Aydın Aslan

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Erol Baydı

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Sermet Serim Çetin

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Şebnem Tezcan

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Levent Sertkaya

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Müeddin Vardar

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Ebru Ataman

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

MEP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İbrahim Çebi

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Feramuz Uğurlu

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Bilal Zehir

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Efsun Şimşek Uzar

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Yavuz Aras

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Adnan Turanli

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Dilek Özdemir

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Kemal Uçar

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Nusret Özliman

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Hakan Ülker

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Sadettin Karakaya

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Fatih Bayındır

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Uğur Mustafa Hasançebi

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Fevzi Aydoğan Aynacı

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Özer

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Muzaffer Kaltabanoğlu

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Çiçek

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Sızan

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Nuran Çelik

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Nimet Gözen

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Kuş

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Aynur Şahin Öztaş

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Sevgi Bolat

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Keleş

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Metin Çebi

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Çiçek Vela

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Filiz Karayaka

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe Karayel

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Sinan Kababaş

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Karlıdağ

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Erkan Çebi

Merkez Parti İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Meral Akşener

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Atila Kaya

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Faruk Aksu

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Arzu Erdem

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Fuat Çakıroğlu

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Müftüoğlu

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Erdem Karakoç

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Türkmen

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Hayati Arkaz

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe Bıçak

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Alpaslan Alpaslan Akars

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Savaş Çolak

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Bahattin Şengül

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Işıl Damla Şener Yamaner

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Fazlı Yurdabak

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Volkan Yılmaz

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Halit Tuna

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Celal Karapınar

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

İsa İlyasoğlu

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Gökhan Yamaner

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Mesut Yıldırım

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Tahir Pak

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Hakan Çorak

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Bünyamin Çiftçi

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Aytekin Horasan

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Sevinç Gümüş

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Serdar Öktem

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Didem Karataş

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Kamil Aksu

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Ekrem Sarısoy

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Merrin Hasipoğlu

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Derviş Doğan

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mevlüt Koçoğlu

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Süleyman Ersen

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Aktaş

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Birol Kakı

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Salim Demirezen

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Recep Dişçi

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Karataş

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Yurdal Altın

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Oya Veyis

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Muhittin Elmalı

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Salih Şinasi Yegen

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Aşkın

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Şirin

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Aykut Çiçekli

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Fatime Gedik

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Hakan Yılmaz

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Dursun Erdem

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Aziz Çevik

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Fuat Çiçekli

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Yılmaz

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Alemdar Kurtoğlu

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Zeynep Topuz

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Turhan Kubilay

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Emsal Yay

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Fuat Sevinç

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Ayten Oğuz

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Cemal Karataş

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

İdris Uysal

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Has

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Diner

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Mesut Doğan

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Bayram Karacan

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Ali İhsan Gündoğdu

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Tolga Aral

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Nagehan Gül Asiltürk

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Aktaş

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Bekir Demirkaya

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Metin Türkoğlu

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Bülent Kaya

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Aydın

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Bağrıaçık

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ayhan Özdemir

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Osman Baş

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

İrfan Bulut

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Yaşar Avcı

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Savaş Üngör

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Adnan Şahin

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Karahasanoğlu

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Tuncer Koğa

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Halis Gürkan Eren

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Ebrar Bezci

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Saadet Kaya

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Muhammet Resuloğlu

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Güven Küçükhüseyin

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Yaşar Çeribaş

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Handan Gezen

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Mesude Dönmez

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Şaban Yavuz

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Yaşar Yılmaz

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Duman

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Orhan Babacan

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

TURK PARTİ 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Mustafa Esen

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Sadettin Murat Moğul

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Ayhan Güney

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Vedat Toruk

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Ferruh Özkan

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Mine Şule Enhoş

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Emilia Özer

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Kenan Yiğit

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Derya Abay

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Nuray Karaçoban

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Musa Kaya

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Bahçıvan

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Nevzat Kurt

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Serttaş

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Cemal Doğan

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Lütfi Akbaş

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Orhan Cengiz Akdoğan

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Ömer Fil

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Zeynep Öztek

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Oya Gülhan

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Aysun Yapıcı

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Adem Aydınlık

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Rıza Ömer Yapıcı

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Biricikcan

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Yavuz

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Kamuran Çelik

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Hasibe Şahin

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Tolga Malak

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Kazım Eren Dönertaş

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Levent Şanlı

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Remzi Debboğlu

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

VP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Yaşar Okuyan

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Semih Çetin

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Serdar Üsküplü

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Deniz Yıldırım

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Merdan Aslan

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Serdal Özbayraklar

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Cem Ayaz

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Nezihe Hümay Ürek

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Adil Adalet Hacıömeroğlu

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe İlgen

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Züleyha Kocaoğlu

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Muammer Öztürk

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Şaduman Çağlar

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Canan Şentürk

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Cemile Eken

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Bilal Umut Çakıran

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Yavuz Aykut Eriş

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Abdullah Türk

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Enver Gedikoğlu

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Latif Aydın

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Gıdık

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Kenan Cengiz

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Şükrü Sezer

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Güneş Sağmen Öztanrısever

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Coşkun Ege

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Gürbüz Erboz

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Çalışkan

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Şeref Kaptan

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Korucu

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Yakup Kılıçkaplan

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Can

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

YP 2015 (Haziran) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Bedri İlhan Tüzün

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Ayşe Konaç

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Çolakoğlu

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Şenol Şenoğlu

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Kemal Çolakoğlu

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Filiz Bakir

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Yavuz

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Dilek Özmen

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Efe Erkan

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Engin Özbek

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Kadriye Duran

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Orhan Gürcüoğlu

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Tahir Bal

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Nuri Tokkal

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

Zafer Abacı

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

Onur Koç

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

Bilal Pir

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

Önder Solmaz

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

Şahin Turpcu

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

Yavuz Eşsiz

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

Ufuk Korhan Kaşlı

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

Yalçın Gençoğlu

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

Serkan Ediş

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

Serdar Palan

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

Serdar Ateş

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

Seçil Kaya

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

Osman Erkan

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

Naci Müjdat Usturbelli

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Vural

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Yaş

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

Soner Solmaz

Yurt Parti İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı