Partiye Göre Filtrele

(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)
(31 Aday)

Ak Parti 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MEHMET MEHDİ EKER

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ŞENTOP

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET DOĞAN KUBAT

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

SERAP YAŞAR

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

FEYZULLAH KIYIKLIK

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET MUŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

NUREDDİN NEBATİ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET METİNER

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

HARUN KARACA

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

TÜLAY KAYNARCA

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA YENEROĞLU

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ERKAN KANDEMİR

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HALİS DALKILIÇ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MÜRTEZA ZENGİN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

YILDIZ SEFERİNOĞLU

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH BAŞCI

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

YUNUS ERGÜNE

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET AYDIN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK GÖKKAYA

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH SADIKSOY

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MÜZEMMİL HEVADPAL

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

RESUL KURT

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

YEŞİL AYTULUM TURUT

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKİYE ÇAPAN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT ÇELİK

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET EMİN ERTEKİN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

HASENE ÇAPAR

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

HAŞİM TAŞKIRAN

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

YASİN ZÜLBAHAROĞLU

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN KOYUNCU

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SÜLEYMAN SEDAT YILDIRIM

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

NAZIM KOCAMAN

BAĞIMSIZ İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

BBP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

BAHTİYAR ÇELİK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

RECEP YILDIRIM

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN AKTAŞ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

İRFAN BULUT

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

TUNA KOÇ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

CAHİT DAK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

HAYRULLAH ÇALIŞIR

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

METİN MURAT ARSLAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

SERDAR GÜLDALI

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM HALİM

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ZİYA KARACAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

TANER ÇAKIL

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

UĞUR ÖZER

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ŞABAN YAVUZ

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH SİVAS

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

SEMA SANCAK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

CAHİT KÜÇÜK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

CEMAL KEKLİK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

İSA YILDIRIM

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

İLHAN POLAT

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA DUMAN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKİ DEMİR

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

BAHADIR LÜSER

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN KARAKÖKÇEK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

SELAHATDİN KÜÇÜK

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

VELİ BULUT

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT ERŞAHİN

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

EMRAH USLU

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

TUNCAY ANLI

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

YAVUZ TÜYSÜZER

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

RABİYE KUZU

Büyük Birlik Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

BTP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

HAYDAR BAŞ

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MUHARREM BAYRAKTAR

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET HAMDİ KEPEKÇİ

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

SABRİ TERZİ

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

SABİHA KARAMUSTAFA

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MÜSLİM KARABACAK

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ŞAKİR AYNACI

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL BAKİ

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ERSAN İLTER

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

CUMHUR AKGÜN

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN DEDE

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL ÇETİN

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET İLTEBER BAHADIR

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

COŞKUN GÜNDÜZ

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

RUHİ SARI

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ KEMAL KAMBUROĞLU

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN RONA

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

CAVİT ÖZDOĞAN

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZEL AL

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

HALİT OKAN EGESEL

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

NEBAHAT ESRA AYDOĞAR

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

AKIN AYDİN

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

GÖKHAN AVCI

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET TURAN YİĞİT

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

EYÜP KABİL

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

RECAYİ ÖZCAN

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

RECEP NAMLIER

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

MUHAMMED KERİM AKTACİR

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN HİTALOĞLU

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULKADİR BEKTAŞ

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

RECEP CEVAT YILDIR

Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

BİHLUN TAMAYLIGİL

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İLHAN CİHANER

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ENGİN ALTAY

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ŞEKER

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ERDOĞAN TOPRAK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

EREN ERDEM

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET BEKAROĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNEL EMRE

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

SİBEL ÖZDEMİR

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

SEYHAN ERDOĞDU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

FEVZİ GÜMÜŞ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE GÜLİZAR EMECAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ÜMRAN KÖKSÜZ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

GÖKHAN GÜMÜŞDAĞ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN ÇELEBİ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ÇETİN ÇAPAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

EFKAN BOLAÇ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGÜR KARABAT

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ERHAN BOZAN

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

CENK SIDAR

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MEHTAP ALBAYRAK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

RIZA AKPOLAT

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

KEMAL ÇEBİ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

ŞAHANIM METER

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

TAŞKAN UYSAL

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZLEM DURDAĞI DOKUYUCU

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

TÜRKAN KEBECİ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

BAŞAK MERİH ERİÇOK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

SEDA ÖNDER

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ETEM KAĞAN ÇELİK

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

CEMAL BACAKCI

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

NECMETTİN DÖNMEZ

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ŞAHAP ERKESİM

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

GÜRKAN AKBABA

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ŞULE AĞAÇAYAK ERSOY

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET TURAN

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ SAVUT

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ABUZER MUTLU

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

NİLGÜN TAYLAN

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

CANAN BEŞİRİK

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH ZEKİ YANAŞIK

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL BEKTAŞ

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MESUT GARİBE

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

BAHAR ÇELİK

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN KOÇ

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ÖZEROĞLU

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

MELTEM KAYA

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

CEMAL YALANIZ

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

YÜKSEL BAŞALMAZ

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZLEM AZMAN

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ AKAR

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

BURÇİN TAMER

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

NÜKET ERDOĞMUŞ

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

KORAY ALPTEKİN

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

HATİCE BÜYÜKÇINGIL

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

İLKER ERGÜR

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT ÇOBAN

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLTEN ARIKAN

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

NERİMAN EYÜPOĞLU

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

HEDİYE KALKAN

Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MUAMMER AYDIN

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN MERT

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET SİNAN AŞKIN

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ÇİĞDEM MERCAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İSA ŞAHİN

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

KAMİL SEFA AYKAÇ

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MEVLÜT YALÇIN

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

TAYFUN DAYLAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ERSAN YILMAZ

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKİ ÖZKAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ZAFER KAPDAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

CEMİL BİLGİÇ

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

CEM ATAŞ

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

SADELİ DİNÇ

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

OĞUZ GÜRALP

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ERGÜN AYDINLIK

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN MURAT SARIÇOĞLU

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

AYHAN TAŞKIN

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

BELGİN DEMİR

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ESAT ALPER HATİBOĞLU

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

ARİFA YILDIZ

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

SEVİM YILMAZ

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

MELAHAT OĞRAŞ

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

İSMET DELİBALTA

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

TANER BİNGÖL

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

TEKİN TÜL

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER CEYLAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM BARAZİ

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

SERAP ÇAKIN

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLÜMSER ERASLAN

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH KOCATÜRK

Demokratik Sol Parti İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

HAK-PAR 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SEMRA ARCAN GÖKÇEN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

NUSRET GÜVEN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

FAİK KAHRAMAN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLALİ KUBAT

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM YAŞAR

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE ÇİFTCİ İRİŞİK

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

BEHÇET TEKTEKİN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ŞEYHMUS MURAT AKÇAN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

PAŞA AKDOĞAN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

HALİS SAVSİN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH KIZILDAĞ

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN BARAK

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HAVVA BİLEN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

VEDAT GEDİKOĞLU

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

NEVZAT DENGTAŞ

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

NEŞE AYDIN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ADİL BUDAK

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZCAN ERDEN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET YILMAZ

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSNİGÜL DEDE

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

RONAY KORUCU

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

SALAHATTİN YALÇIN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

NEVZAT EREN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

AZMİ ÇAPA

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

NEVZAT DEMİREL

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

NURTEN KAHRAMAN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

REŞAT TUNÇ

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

RAMAZAN MORAY

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

NEVZAT KARAKEÇİ

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

CELAL EREN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

FİKRİ EREN

Hak ve Özgürlükler Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

HDP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

PERVİN BULDAN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

GARO PAYLAN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ERDAL ATAŞ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ KENANOĞLU

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE BEYZA ÜSTÜN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE BERKTAY HACIMİRZAOĞLU

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULHAKİM DAŞ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ŞEFİKA GÜRBÜZ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

CÜNEYT CANİŞ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET YAŞLI

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SAFİYE AKDAĞ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ERKAN METİN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ELİF BULUT

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

YAKUP MAVZER

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN TURGUT

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKİ KORKMAZ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MUAZZEZ TÖRE

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULCELİL ÖZTEKİN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

CEYLAN YILMAZ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ÇETİN YILMAZ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

SİDAR DUMAN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA KIZILKAYA

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

ZEHRA ŞAHİN YEŞİL

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

LEYLA YILDIZ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

NURAY ÇAKAR

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

KADRİ GÖRGÜ

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

DİLEK SULTAN NAYMAN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLSEVEN ÇETİN

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

RAMAZAN İLHANLI

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

SERVET ERÇIKTI

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

DİCLE AYTU

Halkların Demokratik Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

HKP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

GÜLTEN ARABULAN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ŞAHBAZ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET GÜRDAL ÇINĞI

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HACER ANKUT

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGÜR GÜLSOY

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT GÜMÜŞ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

SAYİM UZUN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ERDAL YILDIZ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

DENİZ SARIKAYA

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

NAZAN ATAV

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLAY AKYÜREK

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN DEMİRKOL

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MESUT ÇEVİK

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ZELİHA KIRAN DANACI

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

KEMAL BİN

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

CEMALETTİN ERDEMCİ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

MUSA ÇENET

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

NAZİFE ERDEMCİ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE BAYRAM

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLLÜ KARACA

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH ÖZTÜRK

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

SAMİ DEMİR

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

EMİR ÖZÇELİK

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

HAYDAR ÖZER

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL ÇELİKBAŞ

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

SEDAT KANDİL

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ENSAR YAZAL

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

SADIK ADEKA

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

SADIK KARACA

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

MÜNÜR AZAR

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

NERİMAN YILDIRIM

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

KP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

KEMAL İBRAHİM OKUYAN

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İDİL ZEYNEP ÖZTÜRK AKTAŞ

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

DENİZ AKGÜN

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT KILIÇ

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ÇİLEK ERDOĞMUŞ

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

CEM ÖZSALMAN

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ÖVÜNÇ BALLI

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

NURDAN ENGİN

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

RUHAT KILIÇ

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ESİN SARAÇOĞLU

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ÇAgri KINIKOĞLU

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ATAKAN BOYOĞLU

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

TÜLÜN İÇİL

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

GÜNEŞ GÜLTÜRK ÇAPAR

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

BURCU TUĞÇE AY

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

FADİME ULUSOY

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

YELİZ AYDOĞAN

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

GAMZE BOZDEMİR

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZLEM ZEYLAN

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

GÖKÇE YILMAZ

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

NURHAYAT KESER

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

SUNA DURMUŞ

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

HALE YILDIRIM

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

HANDE TUNCA

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

GİZEM GÜL

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

ALİCAN DEMİRÇİVİ

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

SEVDA BALTA

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

SİNEM BURGU

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE DOĞAN

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

GÖKHAN ÖZEKİNCİ

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLBEYAZ GÜLÇİÇEK

Komünist Parti İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İLHAN GAYGUSUZ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN KULAKSIZ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN AYAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ZİYA ÇELEBİ SİNÇA

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

GURHAN MAKAR

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

İLKER ÖZDEL

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

RECEP BÜLENT DÜLGEROĞLU

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

DOĞAN KARA

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

HAFİZE NUKET CANAY

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

YALÇIN GÜRPINAR

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ÜMİT SALİH ÇANGAL

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLER ERTUĞRAL

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

NURULLAH ALÇİ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL ÖZGÜR YILDIZ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

YÜCEL SALİH

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

İLHAN YASAK

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

SÜHA ASLAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

TOLGA DİNÇOL

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSNÜ YAĞMUR KARABULUT

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

FAİK KAYA

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

SERCAN KETENCİ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

ERDOĞAN KIRÇİÇEK

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

KADİR TÜRKSEVER

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT GÜZEL

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

MÜEDDİN VARDAR

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

LEVENT SERTKAYA

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

AYDIN ASLAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT ORHAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

NURDAN ALPSAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL ÇALIŞKAN

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

SERKAN PİRLİ

Liberal Demokrat Parti İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ATİLA KAYA

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL FARUK AKSU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ARZU ERDEM

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

FUAT ÇAKIROĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET MÜFTÜOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ERDEM KARAKOÇ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

HAYATİ ARKAZ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

CELAL KARAPINAR

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE BIÇAK

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET SAVAŞ ÇOLAK

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

DİDEM KARATAŞ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

BAHATTİN ŞENGÜL

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

SERDAR ÖKTEM

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HALİT TUNA

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MERRİN HASİPOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

EKREM SARISOY

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ KARADENİZ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

ÇETİN ŞAMİLOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

MUAMMER RECEP ÇELİKTAŞ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

MESUT YILDIRIM

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

FAZLI YURDABAK

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

AKIN AYDIN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

METİN KARAYAZI

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

BÜNYAMİN ÇİFTÇİ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN NURİ TORAMAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

SERAP FUNDA AKYILDIZ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

UYGAR ORAL ÖZTÜRK

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

YAKUP GÖRENÇ

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN CAN

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET MURAT ARPACI

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

BEKİR SITKI KARAUSTA

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

DERVİŞ DOĞAN

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MEVLÜT KOÇOĞLU

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN ERSEN

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET AKTAŞ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET BİROL KAKI

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

SALİM DEMİREZEN

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

RECEP DİŞÇİ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA KARATAŞ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

YURDAL ALTIN

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

OYA VEYİS

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MUHİTTİN ELMALI

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

NAZMİ OĞUZ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN AŞKIN

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ŞİRİN

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

AYKUT ÇİÇEKLİ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

FATİME GEDİK

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

HAKAN YILMAZ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

DURSUN ERDEM

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

AZİZ ÇEVİK

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

FUAT ÇİÇEKLİ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET YILMAZ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

ALEMDAR KURTOĞLU

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNEP TOPUZ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

TURHAN KUBİLAY

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

EMSAL YAY

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ SELMAN KOÇAK

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

AYTEN OĞUZ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

CEMAL KARATAŞ

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

İDRİS UYSAL

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA HAS

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN DİNER

Millet Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SADRETTİN KARADUMAN

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ İHSAN GÜNDOĞDU

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT KAYA

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ARSLAN ATEŞ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULKADİR ÇELEBİ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH AKÇAY

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

EBRAR BEZCİ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM YILDIZ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

KÖKSAL ŞENEL

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ŞAKİR ŞAHİN

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MESUT ÖZLEM

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE ÖZTÜRK

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

LOĞMAN TAŞ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

MESUDE DÖNMEZ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

YAVUZ MACİT

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

FERHAT AKSU

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

SELÇUK BAŞ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF GÜŞEN

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

NEŞET ÇEVİK

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

TUNCER KOĞA

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

YAŞAR AVCI

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

RÜVEYDE BARSTUĞAN

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

ENDER ESİNER

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

ERDAL YILMAZ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

ADNAN ŞAHİN

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

NAZMİYE GÜLBAŞ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

YAŞAR ÇERİBAŞ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

CANER BİTİŞ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET AKIN

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

NURİ TÜFEKÇİ

Saadet Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı

VP 2015 (Kasım) Milletvekili İstanbul 3.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

YAŞAR OKUYAN

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

SEZİM ÖZADALI

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SERDAR ÜSKÜPLÜ

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET DENİZ YILDIRIM

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MERDAN ASLAN

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ATAY VAHABOĞLU

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ADİL ADALET HACIÖMEROĞLU

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MEMET ORHAN ŞENOĞLU

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

GÜRSEL KARATAŞ

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ŞADUMAN ÇAĞLAR

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

LEYLA KAZANCI

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET YALÇINKAYALAR

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ŞEMSETTİN KURNAZ

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ FAHRİ ALTUNELİ

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı

CANAN ŞENTÜRK

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 15. Sıra Milletvekili Adayı

CEMİLE EKEN

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili Adayı

UĞUZ AVİNAL

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 17. Sıra Milletvekili Adayı

YAVUZ AYKUT ERİŞ

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 18. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN KILIÇ

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 19. Sıra Milletvekili Adayı

ENVER GEDİKOĞLU

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET OKTAY YİRMİBEŞOĞLU

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 21. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH TÜRK

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 22. Sıra Milletvekili Adayı

KENAN CENGİZ

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 23. Sıra Milletvekili Adayı

ŞÜKRÜ SEZER

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 24. Sıra Milletvekili Adayı

YILMAZ ERSEZER

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 25. Sıra Milletvekili Adayı

IRMAK METE

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 26. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZLEM TANRIKULU

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 27. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT TOPCİ

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 28. Sıra Milletvekili Adayı

ŞEREF KAPTAN

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 29. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA KORUCU

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 30. Sıra Milletvekili Adayı

YAKUP KILIÇKAPLAN

Vatan Partisi İstanbul 3.Bölge 31. Sıra Milletvekili Adayı