Partiye Göre Filtrele

(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)

Ak Parti 2011 Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

BİNALİ YILDIRIM

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

AYDIN ŞENGÜL

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ERDAL KALKAN

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

NESRİN ULEMA

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

HAMZA DAĞ

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

BEKİR PAKDEMİRLİ

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN ŞAHİN

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MÜJDE ÖZKUMOVA

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

TOLGA MURAT BALIKÇI

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

UĞUR TÜRKAN

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ABDULLAH TEKBAŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

YEŞİM DEMİRALİ

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET KAVUK

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2011 Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ALİ ACAR

BAĞIMSIZ İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ERDAL AVCİ

BAĞIMSIZ İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

DOĞU PERİNÇEK

BAĞIMSIZ İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET KÜRŞAT KAYABAŞI

BAĞIMSIZ İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

RAHMİYE KUBİLAY

BAĞIMSIZ İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

TARCAN ÜLÜK

BAĞIMSIZ İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

BBP 2011 Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

VURAL TURAN

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ALTAYLI

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET HOPA

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HACI İBRAHİM KİREŞCİ

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

CAHİT AGUŞ

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

YAVUZ NAR

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE SERAP USLU

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET TAKMAZ

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

GÜRHAN AĞBULAK

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ERKAN BUDAK

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SEDAT GÜNGÖR

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

NİZAMETTİN YILMAZ

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN ÖZARSLAN

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2011 Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ALAATTİN YÜKSEL

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ALİ BALBAY

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ALİ SUSAM

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

RAHMİ AŞKIN TÜRELİ

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

AYTUN ÇIRAY

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

BİRGÜL GÜLER

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA MOROĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

LEVENT EYİPİŞİREN

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ELFİN TATAROĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

LEVENT PİRİŞTİNA

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZCAN PURÇU

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN SEZER

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

COŞKUN ÇİFLİK

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2011 Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

AYŞE SUCU

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ERİMHAN

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

METİN TEKİNÖZKER

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ADEM BİRİNCİ

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

HAKKI SAYAR

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

SERHAT BİLGİLİ

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

AYŞE AYAZ

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

EDİBE NACİR

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

DOĞAN BAYIK

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

AYNUR YILDIRIM

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

HALUK GÜNTAN

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MESUT YANKIN

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

FERUDUN AKTI

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2011 Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

EROL TUNCER

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

FATİH TAŞDÖĞEN

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ADNAN TAŞAR

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

SELÇUK KARAKÜLÇE

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT SARI

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

HASAN TIRAŞOĞLU

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN KARADAYI

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT AÇIKKAR

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MUZAFFER TUZCU

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

HACI BEKTAŞ ÖNAL

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGE ÜNGÜT

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

RECEP ÖZDİLEK

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT VATANSEVER

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

DYP 2011 Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MUZAFFER TAN

Doğru Yol Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

CANAN ATASAYAR

Doğru Yol Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SACİT SEDAT EBESEK

Doğru Yol Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL ÖZER

Doğru Yol Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT TAŞLİÇAY

Doğru Yol Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN LEVENT KORAL

Doğru Yol Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ TURĞUT

Doğru Yol Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

YILDIZ KESEBİR

Doğru Yol Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ŞAFAK EBESEK

Doğru Yol Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ALP YAPŞIK

Doğru Yol Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

HAYRİYE DERYA BALCI

Doğru Yol Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN KUTLUAY

Doğru Yol Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ALTUNDAĞ

Doğru Yol Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Has Parti 2011 Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ÖMER VEHBİ HATİPOĞLU

Halkın Sesi Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

LEVENT PEŞKER

Halkın Sesi Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SİBEL SAYILKAN

Halkın Sesi Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN TOMRUK

Halkın Sesi Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

AYDIN DEMİR

Halkın Sesi Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ÇAKARAY

Halkın Sesi Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

FEHMİ ALGAN

Halkın Sesi Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ALTAN BOZDEMİR

Halkın Sesi Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

YILMAZ TURAN

Halkın Sesi Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

NUMAN YILDIRIM

Halkın Sesi Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

FERAH SEMET

Halkın Sesi Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

UĞUR GÜLGÖR

Halkın Sesi Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

KÜBRA DURMAZ

Halkın Sesi Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HEPAR 2011 Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ASIM TAŞ

Hak ve Eşitlik Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL TETİK

Hak ve Eşitlik Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

POLAT VARDAR

Hak ve Eşitlik Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

NAFİZ SARAÇLAR

Hak ve Eşitlik Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ALPER AKBAŞ

Hak ve Eşitlik Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ŞENOL

Hak ve Eşitlik Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MELİKE TUNALI

Hak ve Eşitlik Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

EMİNE GÜVEN

Hak ve Eşitlik Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA NAZAN TEZVER

Hak ve Eşitlik Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MERAL ERDOĞAN KOCADEMİR

Hak ve Eşitlik Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN SÖNMEZLER

Hak ve Eşitlik Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA YAYKIN

Hak ve Eşitlik Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ECE YILMAZ

Hak ve Eşitlik Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2011 Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

GÜLER NALBANTOĞLU

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

CELAL GÖRMÜŞ

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKAİ YILMAZ

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MÜNÜRE YEŞİL

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

GÖKHAN VATANSEVER

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

NERİMAN OFLAZ

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

CİHAT GÜMÜŞ

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLCAN KÖKSOY

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

SUNA YASAK

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ESERGÜL ÖZTÜRK HEPŞENNUR

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ BAYRAKDAROĞLU

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MERAL KÖKSOY

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ZAYİDE ARSLAN

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2011 Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

AHMET KENAN TANRIKULU

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

KAMİL ERDAL SİPAHİ

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SÜEDA NESLİHAN ÇELİK

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

YALÇIN KOÇYİĞİT

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

EBUZER ÖZGÜR ÇAKMAK

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

CENGİZ BULUT

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA BASMACI

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

SÜNDÜS UZUN

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET TOPTAŞ

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

LÜTFİ KILIÇ

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

İNANÇ BİLGİ

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA EMRE ERYILDIRAN

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

EBUBEKİR SIDDIK KORKMAZ

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MMP 2011 Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SİBEL NEBİLE TÜRÜK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT UFUK ÇAYIRCI

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

RAFET KARA

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

SERDAR GÖKDAĞ

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL BAŞDEMİR

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA DUDU UYANIK

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

NALAN ÇAM

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

DURKUT HOPACI

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ADNAN GÖKSEL

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ADALET AYDIN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLBAHAR DALKIRAN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ZENT

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

ŞABAN TORUN

Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2011 Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

RAFET KAYA

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ŞENAY CEBECİ

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ÜLKÜ ÇOBAN

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

VEDAT ÜYÜKLÜER

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT ULUTAŞ

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ERGÜN BOYACIOĞLU

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN AY

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM CİBİŞOĞLU

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ALİ KAYALIO

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

SENEM SARILAR

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

HATİCE NERGİZCİLER

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

NACİYE BATMAZ

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

DAVUT KAYALIO

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2011 Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

BAYRAM SAKARTEPE

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MESUT DAĞ

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

VEDAT KOLUKISA

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

SUNA CANITEZ

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

CENK KILIÇ

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

NACETTİN YOLCU

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN HALICI

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ÖZÜDOĞRU

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM ORAKÇI

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET KORKMAZ

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN YILDIRIM

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

CENGİZ UTKULU

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

AYHAN BİLGİ

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

TKP 2011 Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SEHER ÜNVER

Türkiye Komünist Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZGÜR SARI

Türkiye Komünist Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SERDAR ELİAÇIK

Türkiye Komünist Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA SEMA SAY

Türkiye Komünist Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET BEKTAŞ

Türkiye Komünist Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

NESİL GÜNEY

Türkiye Komünist Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

EROL GEYİK

Türkiye Komünist Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

BAYRAM TÖRE

Türkiye Komünist Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

ESMA BOZKURT

Türkiye Komünist Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

SELMA ERASLAN

Türkiye Komünist Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZLEM ONAY

Türkiye Komünist Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

ERCAN GÜLER

Türkiye Komünist Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

BİRAND BERBEROĞLU

Türkiye Komünist Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı