Partiye Göre Filtrele

(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)

Ak Parti 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Mustafa İbrahim Turhan

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Nesrin Ulema

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Hamza Dağ

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Kerem Ali Sürekli

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Durmuş Boztuğ

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Bayındır

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Savcı Sayan

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Neşe Gürçay

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Tansu Kaya

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Bilal Kırkpınar

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Esra Aladağ

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Hadim

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Müjde Çelik

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

Anadolu Partisi 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Sedat Demirer

Anadolu Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Kasım Sarı

Anadolu Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Hava Karataş

Anadolu Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Özgür Yücel Güncüoğlu

Anadolu Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Deva Özenen

Anadolu Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Hayal Hepaktan

Anadolu Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Gülersoy

Anadolu Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Engin Bülbül

Anadolu Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Bengü Bozdemir

Anadolu Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Bahar Ilgar

Anadolu Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Melodi Güven Balım

Anadolu Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Cüneyt Yetim

Anadolu Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Elif Erer

Anadolu Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

BAĞIMSIZ 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Kemal Akça

BAĞIMSIZ İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Sefa Bilir

BAĞIMSIZ İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Şener Özterzi

BAĞIMSIZ İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Muharrem Subaşı

BAĞIMSIZ İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Neriman Fidan

BAĞIMSIZ İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

BTP 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Mustafa Aslan

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Kadı

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Orçun Baysal

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Adem Birinci

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Nazan Say

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Baykal Bozdemir

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Hülya Özyer

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Kurt

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Osman Azbay

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Halil Kürcan

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Reyhan Öztürk

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Yalçın Solak

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Güngör Metin

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Zeynep Altıok

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Zekeriya Temizel

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Ali Balbay

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Aytun Çıray

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Nevzat Kavalar

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Kamil Okyay Sındır

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Engin

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Sezer

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Ülkümen Rodoplu

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Kemal Elitaş

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Taha Okan

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Nurgül Uçar Aktuğ

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Gürcan Ötegengil

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Osman Kocatürk

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Alper Kasap

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Muhsin Erdem

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Büyükyörük

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Enver Aktaş

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Osman Yılmaz

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Metin Tilav

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Ekenoğlu

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Nuri Vatansever

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Solak

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Salih Özdemir

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Dilek Buyruk

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Selçuk Karakülçe

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Özer İşçi

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Abdulaziz Şimdi

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Melek Çağırtekin

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İdris Ağaoğlu

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Süleyman Şencan

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Yunus Emre Özgün

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Hülya Gülay

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Emircan

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Şahin Oğuz

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Uyar

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Özeri

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Recep Özdilek

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HAK-PAR 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Sait Demir

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Fatma Buhur

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Irğıt

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Mahmut Aydoğdu

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Aile Özdemir

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Meliz Demir

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Mahişeker İlkhan

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Özkul

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Ali Sönmez

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Celal Yıldız

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Bektaş Akkuş

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Şengül

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Cevahir Köse

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HDP 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Müslüm Doğan

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Eylem Yıldız

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Zeki Gül

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Pınar Türk

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Akın

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Semra Uzunok

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Berrin Esin Kaya

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Süleyman Gündüz

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Dilek Bakış

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Özer Akdemir

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Sinan Uğur

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Şehnaz Baba Aktaş

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Hamdi Öztürk

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HKP 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Fatma Olkun

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Tacettin Çolak

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Levent Çelik

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Yusuf Gençer

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Adnan Gürcan Dalıcı

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Ayhan Kaya

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Salih Özkuloğlu

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Memet Metin Döner

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Sultan Gün

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Asiye Karakaya

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Ertan Demirel

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Sadettin Polat

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Hatice Elçin

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

KP 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Senem Doruk

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Özlem Öngörü Karanlı

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Rukiye Baran

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Ebru Özer

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Zeynep Bıçakçı

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Derya Okuyan

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Esma Bozkurt

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Fadime Düzgöl

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Elif Adıgüzel

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Şehriban Özen

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Güzel Durmaz

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Mürşide Turan

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Nurdoğan Sefer

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Cem Toker

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Gökhan Vatansever

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Akkuzu

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Emin Özer

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Münire Yeşil

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Celal Görmüş

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Can Kerimoğlu

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Sezgin Bilmez

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Altınbaş

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Neriman Oflas

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Uğur Lama

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Osman Araç

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Nurcan Soydan

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MEP 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Aydın Tümen

Merkez Parti İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Bozan Yılmaz

Merkez Parti İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Sevil Duru

Merkez Parti İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

İsmail Muzaffer Eren

Merkez Parti İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Coşkun Zamir

Merkez Parti İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Gökhan Duru

Merkez Parti İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Kadriye Nilgün Gündüz

Merkez Parti İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Zafer Gültekin

Merkez Parti İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Zekai Kısa

Merkez Parti İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Mustafa Yaylım

Merkez Parti İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Zafer Onaran

Merkez Parti İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Nusrettin Uzun

Merkez Parti İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Zafer Başkaya

Merkez Parti İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Ahmet Kenan Tanrıkulu

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Koç

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Süeda Neslihan Çelik

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Taşer

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Yalçın Koçyiğit

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Hatice Bölük

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Serdar Mersin

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Mehmet Salih Kadıoğlu

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Taşkın Işık

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Recep Akan

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Suavi Tuncay

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Nuri Çiftçi

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Tahsin Kaya

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Rafet Kaya

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Şenay Cebeci

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Kamil Pınar

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Vedat Üyüklüer

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Ülkü Çoban

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Ömer Faruk Tekin

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Şükrü Kaya

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Beytullah Bayat

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Ahmet Karaağaç

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Şükrü Cebeci

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

İbrahim Yılmaz

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Nalan Savaş

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Nilgün Üyüklüer

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Bayram Sakartepe

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Yaşar Biçinci

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Cenk Kılıç

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Arif Gemici

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Suna Canıtez

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Fahretdin Saç

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Vedat Kolukısa

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Sezai Özcan

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Orhan Yıldırım

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Menderes Bozkurt

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Zahran

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Koyugölge

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

İmdat Sedat Fidan

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

TURK PARTİ 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Hakan Kara

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Esen

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Seyit Harun Alkışoğlu

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Ümit Göktaş

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Esra Türkmen

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Özlem Karadağ

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Serdal Canpolat

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Bahadır Mılık

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Tuncay Özel

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Sezer Arıca

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Kürşad Tercanlı

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Fatih Anılır

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Seniha Aydınlık

Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

VP 2015 (Haziran) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

Mustafa Hulki Cevizoğlu

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

Hacer Şule Perinçek

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

Mevlüt Taga

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Tugay Şen

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

Sefa Köken

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Enis Dinçeroğlu

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

Pınar Gül

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

Hasan Tıraşoğlu

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

Zarife Ok

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

Sabiha Paşa

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

Murat Canan Bahadır

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

Ali Topbaş

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

Hüseyin Erdoğan

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı