Partiye Göre Filtrele

(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)
(13 Aday)

Ak Parti 2015 (Kasım) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM MUSTAFA TURHAN

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

HAMZA DAĞ

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

KEREM ALİ SÜREKLİ

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

NESRİN ULEMA

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

TANSU KAYA

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

BİLAL KIRKPINAR

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ SEDAT ŞENBAŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MELTEM ERGİN

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

VEYSEL GÜLDOĞAN

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

EMİN SEFA KAYACAN

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

HALE YILMAZ

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

CEMAL BAHÇIVAN

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

BBP 2015 (Kasım) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

İBRAHİM YILDIZ

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

FAHRETDİN SAÇ

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SEZAİ ÖZCAN

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ DAĞAŞAN

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ERKAN BUDAK

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

HATİCE KUZUCU

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ZİYNET AYDIN

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

TUNCAY AZER

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT ATMACA

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ŞENER İPŞİR

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

AFŞİN TÜRKER AYDIN

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

GÖKMEN BİÇİNCİ

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HACI İBRAHİM KİREŞCİ

Büyük Birlik Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

BTP 2015 (Kasım) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ADEM BİRİNCİ

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MELEK GEZER

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET KARAGÜZEL

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET KURT

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İPEK EMİNE TOK

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

BAYKAL BOZDEMİR

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

CEMİL ERDOĞAN

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

YALÇIN SOLAK

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

SERDAR KARAGÜZEL

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

NAİL DİNLER

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ORÇUN BAYSAL

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN ATEŞOĞLU

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

RAHİME SAKINMAZ

Bağımsız Türkiye Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

CHP 2015 (Kasım) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

ZEYNEP ALTIOK

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

KEMAL KILIÇDAROĞLU

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKERİYA TEMİZEL

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ALİ BALBAY

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

AYTUN ÇIRAY

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ATİLA SERTEL

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

KAMİL OKYAY SINDIR

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ ENGİN

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN SEZER

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ÜLKÜMEN RODOPLU

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ KEMAL ELİTAŞ

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SİBEL PARMAKSIZ

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

NURGÜL UÇAR AKTUĞ

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

DP 2015 (Kasım) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

GÜLTEKİN UYSAL

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET EMİN ERENER

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

OSMAN KOCATÜRK

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ETHEM İZMİRLİ

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM MUHSİN ERDEM

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

KADİR KARAGÜL

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

İSMET CAN ÇAM

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN EKENOĞLU

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

NURİ VATANSEVER

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ALİ SOLAK

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN KAMBUR

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SERDAR ŞARMAN

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA TAŞKIR

Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

DSP 2015 (Kasım) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SELÇUK KARAKÜLÇE

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZER İŞÇİ

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

HAYAL HEPAKTAN

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MELEK ÇAĞIRTEKİN

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İDRİS AĞAOĞLU

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET EMİRCAN

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

YUNUS EMRE ÖZGÜN

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

HÜLYA GÜLAY

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN ŞENCAN

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL UYAR

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

RECAİ KADIOĞLU

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ÖZERİ

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

RECEP ÖZDİLEK

Demokratik Sol Parti İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HAK-PAR 2015 (Kasım) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SAİT DEMİR

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

FATMA BUHUR

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET IRĞIT

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MAHMUT AYDOĞDU

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

AİLE ÖZDEMİR

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

MELİZ DEMİR

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MAHİŞEKER İLKHAN

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM ÖZKUL

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET ALİ SÖNMEZ

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ERGÜN BEKTAŞ

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

BEKTAŞ AKKUŞ

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET ŞENGÜL

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

CEVAHİR KÖSE

Hak ve Özgürlükler Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HDP 2015 (Kasım) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MÜSLÜM DOĞAN

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLÜSTAN KILIÇ KOÇYİĞİT

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

SÜLEYMAN GÜNDÜZ

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

EYLEM YILDIZ

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM AKIN

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

NİMET NAZLI MASATÇI ZİYAN

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

CEMAL BIÇAK

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN AZ

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

HEDİYE TEKİN

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

İMDAT ATAŞ

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ÜLKÜ YALÇINKAYA

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

FERZENDE DENİZ

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HAMDİ ÖZTÜRK

Halkların Demokratik Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

HKP 2015 (Kasım) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

FATMA OLKUN

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

TACETTİN ÇOLAK

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

LEVENT ÇELİK

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

ER IŞIK GÜN

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

YUSUF GENÇER

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ADNAN GÜRCAN DALICI

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

TÜLAY KAYA

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

SALİH ÖZKULOĞLU

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MEMET METİN DÖNER

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

GÖNÜL ULUSOY SAMUT

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

ERTAN DEMİREL

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SEVDA IŞIK

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

HATİCE ELÇİN

Halkın Kurtuluş Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

KP 2015 (Kasım) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

SENEM DORUK

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ÖZLEM ÖNGÖRÜ KARANLIK

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ESMA BOZKURT

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

KERİM METLİ

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

YÜKSEL YÜKSEK

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

DERYA OKUYAN

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ŞEHRİBAN ÖZEN

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN KARABACAK

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MUTTALİP DİLAN

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ZEYNEP BIÇAKÇI

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

FADİME DÜZGÖL

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLTEN GÜLEL

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

NURDOĞAN SEFER

Komünist Parti İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

LDP 2015 (Kasım) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

CEM TOKER

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

GÖKHAN VATANSEVER

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET AKKUZU

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET EMİN ÖZER

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

MÜNÜRE YEŞİL

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

GÖKHAN AKBAY

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

CELAL GÖRMÜŞ

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT CAN KERİMOĞLU

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT SAKA

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

SEZGİN BİLMEZ

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

NERİMAN OFLAZ

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

NURCAN SOYDAN

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

AYDIN ÇINAR

Liberal Demokrat Parti İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MHP 2015 (Kasım) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

AHMET KENAN TANRIKULU

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

SÜEDA NESLİHAN ÇELİK

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT KOÇ

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

YALÇIN KOÇYİĞİT

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

HATİCE BÖLÜK

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET FATİH OKUROĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

RECEP AKAN

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

TAŞKIN IŞIK

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

İSMAİL BALKAN

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

RAHİME DÖNMEZ

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

SERDAR MERSİN

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

SUAVİ TUNCAY

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA ÇİNTAŞ

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

MP 2015 (Kasım) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

RAFET KAYA

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

ŞENAY CEBECİ

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

KAMİL PINAR

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

VEDAT ÜYÜKLÜER

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

ÜLKÜ ÇOBAN

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ÖMER FARUK TEKİN

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

ŞÜKRÜ KAYA

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

BEYTULLAH BAYAT

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

AHMET KARAAĞAÇ

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

ŞÜKRÜ CEBECİ

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM YILMAZ

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

NALAN SAVAŞ

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

NİLGÜN ÜYÜKLÜER

Millet Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

SP 2015 (Kasım) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

BAYRAM SAKARTEPE

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

VEDAT KOLUKISA

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

ORHAN YILDIRIM

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

SUNA CANITEZ

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

İBRAHİM ORAKÇI

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

ZEKİ KAYA

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

KAMİL DEMİREL

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

MENDERES BOZKURT

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET EKMEN

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA İNAN

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

MUHSİN GİRCUDE

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

İMDAT SEDAT FİDAN

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MUSTAFA KULAKLI

Saadet Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı

VP 2015 (Kasım) Milletvekili İzmir 2.Bölge Kesinleşen Aday Listesi

MUSTAFA HULKİ CEVİZOĞLU

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı

HACER ŞULE PERİNÇEK

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı

PINAR GÜL

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 3. Sıra Milletvekili Adayı

SEFA KÖKEN

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı

HÜSEYİN ERDOĞAN

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı

SEDAT GÜVEN

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 6. Sıra Milletvekili Adayı

MEHMET TARIK AKTUĞ

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı

ZARİFE OK

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 8. Sıra Milletvekili Adayı

NEVİN ODABAŞ

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 9. Sıra Milletvekili Adayı

BÜLENT ŞAHİN

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 10. Sıra Milletvekili Adayı

DERYA SAK

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 11. Sıra Milletvekili Adayı

GÜLBİZ PEKDİKER

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 12. Sıra Milletvekili Adayı

MURAT CANAN BAHADIR

Vatan Partisi İzmir 2.Bölge 13. Sıra Milletvekili Adayı