Genel Başkanı Değişirse MHP İktidara Gelebilir mi?

Oy Ver
Sonuçları Gör

Yorumlar
Yayında Olan 45 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
yunus cenik
devlet bahçeli bize akp den yaptıklarını fitil fitil burnundan getiriceğim demesi ve ondan sonra bunu yapması güvenimizi yerle bir etti.
AHMET KURT
ASLA İKTİDARA GELEMEZ. SEBEBİ İSE KENDİ ADINA DEVLETBEY VAKFI KURUP İÇİNE 60 MİLYAR USULSÜZ PARA ATMASIDIR. KAYNAĞI BELLİ EDİLMEMİŞTİR. MHP KASASINDAN ALINMIŞSA SUÇTUR !
Erhan Papila
Gelir.Ancak Bahçeli ve ekibi giderse gelir
Serhat Başbuğ
MHP asla kazanamaz. Oyum AK Gönüllere. Sebebi ( Devlet Bahçeli para için o koltuğu bırakmadı ve kendi vakfı Devletbey Vakfına 60 milyar yatırdı ) Haberlere çıkan Bahçeli istifa etmeyeceğini açıkladı. Anan güzelmi diye sorarlar sana.
Bozkurtören
Siyaset sahnesinde böylesini görmedim Böyle temiz, böyle saf, huylusunu görmedim Tam isabet kaydeder karakter tahlili Dost Devlet Bahçeli' den başkasını görmedim Cemal SAFİ
Mahmut Okan
"Devlet Bahçeli gitsin" bir AKP yalan furyasıdır, AKP karşısında güçleri yenemediği için böyle bir yaymaca yalana başvurmuştur.
Güral Aydın
Meral Akşener Hanımefendi Genel Başkan olsun bu seçimlerde iddaa ediyorum % 25-30 arası bidahaki seçimlere Tek başına iktidara gelecektir MHP. Devlet Bey bir büyük olarak evine çekilmelidir Gerekilen konularda fikir babası olarak bir büyüklük yapmalıdır.
vAtanCcC
bencede degısmelı ya yeter artık 99 dan buyana koltukta ne yaptı hiç bişey yazık yaaa koltukcu olmayın
TÜRKSOYLU
MHPDE BİR DEGİŞİM ŞART GENEL BAŞKAN LA DEGİL ÜZT GENEL YÖNETİMDE DEGİŞMELİ
bayram akgün
ben bir akp li olarak ve akp nin son sevmediğm icratlarından dolayı vazgeçtim mhp de genel başkan değişirse partim mhp değişmese sadet partisi
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...