Ak Partili İsimler Hakkında Ortaya Atılan Torpil İddiaları Sizce Doğru mu?

Oy Ver
Sonuçları Gör

Yorumlar
Yayında Olan 40 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
selin
saçmalamayın gerzek misiniz yavvv ayıp ayıp be utanın ak partiye iftira attığınız için
Medo
Gözünüz aydın! Cümle alem biliyor artık ülke soyguncusu kahpe AKP'nin hırsızlığını ve arsızlığını! Onlar alabildiğine pişkince göz göre göre bu gerçeği inkâr etseler de, tüm yaşananlar, şahitler, belgeler ortalıkta uçuşuyor! KARA Parti'nin ipliğini çoktan pazara çıkardı bile! Daha neyi sorgulyosunz?
OPERATÖR İŞÇİ
BAKIN ARKADAŞLAR DİPLOMASI OLAN BAŞARILI KİŞİ TÜM AK PARTİ BİNALARINDA İŞ BULUR. BOŞ KADRO VARSA DEVLETİN HER KESİMİDE SİZİ ALIR. YALAN SÖZLERE İNANMA İŞE BAŞVUR GÖR.
cemo
TÜRK BİRLİĞİ İSLAM BİRLİĞİ TÜRK CİHAN HAKİMİYETİ. MHP ZAMANI.
İMAM ETHEM HOCA
HER PARTİDE TOPRİL OLUR AMA AKPARTİ SADECE SİCİLE VE AKADEMİYE BAKAR. YANLIŞ ADAMLARI ADAY YAPAN MUHALEFET İLE KARIŞTIRMA ! ONLAR AÇ GÖZLÜ MAHLUK
cesur
geçen seçimlerde oy verdiğimden dolayı kendimden özür diliyorum..
ALLAH, BU MİLLETE SABIR VERSİN
ADAMLAR YAPTIKLARI TORPİLLERİ BİLE'' KURAN'DA AKRABAYA YARDIM AYETİ VAR'' DİYE SAVUNUYORLAR,HIRSIZLIKLARI '' SANKİ BAŞKALARI YAPMADI MI '' DİYE SAVUNUYORLAR,ALLAH BU AKP'YE HAYA; AKIL VE FİKİR VERSİN ,VE BU AKP KARŞISINDA BİLE ACİZ KALAN PARTİLERE YAZIKLAR OLSUN VE O PARTİLER DAHA DA BETER OLSUNLAR.
AK PARTİ GENEL MERKEZİNE SORDUM
TORPİL YOK BİZDE ! EĞİTİMİ YÜKSEK VE AHLAKI YÜKSEK OLSUN YETER DEDİLER BANA ! ZATEN 2.Cİ İNCELEMEDE SİCİL KAYITLARINDAN İNCELENİYOR. KAFANIZ RAHAT OLSUN.
mustafa yeşilçimen
3 y dediler geldiler,yukarıdan aşağıya her konuda yalan talan ihanet var.
aslan baba
kardeşim bu türk milletine bu kadar zulum yeter kardeşlik dediler hep kalleşlik yaptılar bende oyumu attım akp zihnitetine inandım ama artık uyandım ben türk soyundan geldim ve atalarımı bu topraklar için şehit verdim şimdi kimin hakkı var pazarlık sürecine girmeye bizim kürt kardeşimizdir
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...