Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakanlar Kuruluna Başkanlık Etmeli mi?

Bu anket kapanmıştır.
Sonuçları Gör

Yorumlar
Yayında Olan 34 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
ALİM TÜRKBEY
EVET BAŞKANLIK EDİP ÜLKENİN İLERLEYİŞİNE KATKI SAĞLAMALI. YOLA DEVAM.
ahmettopal
asla.otursun oturdugu yerde. lakin duramaz o dursa yaklaşan yüce divan yüzleşmesiyle karşı karşıya kalır.adam gerektiginde filimsetlerinde yönetmenlik bile yapabiliyor. hele bir bisiklete biniyor halktan daha çok koruması var. bu sefer ata binmedi. oysa insanların yapamadıgını at yapmıştı atarak
ÇİFTÇİ GÜLTEKİN ÖZBAY
EVET KANUNEN HAKKI VAR. GEREKİYORSA BAŞKANLIK EDER DURUMLARI İZLER ! NE VAR BUNDA MİLLET KOYDU ONU EN BAŞA ! GÜVENİYORUZ YANLIŞINI GÖRMEDİK ! ERDOĞANDA İYİ BAŞBAKAN DAVUTOĞLUDA İYİ İŞLER YAPTI.
Serdar Türkoba
Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız a hakaret edenler Türkiye nin yüzde 52 oyuna hakaret eder. Ben ikisine güveniyorum çünkü Allah tan korkan namaz kılar . Oyunu iktidara ver devlet işleri yürüsün Türkiye daha çok gelişsin. Bu şekilde Türk Parası bile güçleniyor her gün ! Gerçek Türk bunu yapmalı.
vatan türkiye
akp çürümüş siyasetine az kalmış bu devleti kendilerine ticaret merkezi yapmışlar hepsi yalan dolandır bunlara oy verenlere şaşıyorum.
mehmet deniz
Cumhurbaşkanını saygisizca eleştirenler Erdoğan'ın icraatlarını hepimiz biliyoruz nankörlük yapmayalım
necat
Halkın seçtiği cumhurbaşkanı elbette yetkileri çok daha kapsamlı olmali.Halk sececekse ne sakıncası olur. Anadolu insanı kimi sececegini az çok bilir. Hem memlekette istikametli kanaat onderlerini halk iyi biliyor, itimad ediyor. Kimse saf değil.
sami yalnız
İşine baksın. Başka işi yok muymuş.
ÇARE VATAN PARTİSİ
Atatürkçü dinci sağci vatansever devrimci işçi emekli òğretmen işsiz kararsizlar oylar vatan partisine
erzincan
Ya arkadaşlar bizim isanımızın okur yazarlik ortalaması ilk okul 4 bu yaştaki insan iyi kötüyü ayırt edemez allah bize yardım etsin
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...