Şamil Tayyarın, kabul oyu veren Ak Partililere hain ve alçak demesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bu anket kapanmıştır.
Sonuçları Gör

Yorumlar
Yayında Olan 29 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
HAMZA HAKBİLİR
BU SORU YA İNANMAYIN. İFTİRA VAR.
ADMİN BU ANKET KALDIRILMALIDIR
MUHALEFET KONUSUNDA KENDİ İÇİNE NEDEN HAYN DESİNKİ ? AYRICA YETERLİ YASA ÇOĞUNLUĞU SAĞLAMAYAN MECLİS MUHALEFETİ YÜZÜNDEN ANAYASA YAPILAMADI. ESKİ AK PARTİLİ MECLİS ÜYELERİ İSTİFA ETTİĞİ İÇİN BU ANKET KALDIRILMALIDIR.
ADMİN SORUYU KALDIRMALISIN
Admin : ** Burada o açıklamalar var: https://www.youtube.com/watch?v=qhQCdphaH-4**
ADMİN BU ANKET SORUSUNDA KİŞİYE HAKARET SUÇU İŞLENİYOR ! BU SORUYU KALDIRMANIZI İSTİYORUM. ADAM BÖYLE BİR ŞEY DEMEDİM DİYO TWEETER DA !
GAZETECİ ÜMİT AKTUNA
ŞAMİL TAYYAR AKILLI VE EĞİTİMİ YÜKSEK BİR GAZETECİ. ASLA DİNDAR PARTİLERE KÖTÜ LAF DEMEZ. AYRICA AK PARTİDEN MİLLETVEKİLİ OLARAK ESKİDE ÇALIŞTI. HER ZAMAN ÖVGÜ İLE SÖZ EDER.
ahmettopal
bu rezil adamı degerlendirmek bile istemiyorum. bir antepli olarak utanıyorum
aeaı
bırakın bu ayakları adam gibi soru sorun
KUTLAR
SİZİ KİNİYURUM BU ANKETE MİLETE YANLİŞ SORULAR SORARAK MİLETİN KAFASİNİ KARİŞTİRYURSUNUZ ŞAMİL BÖYLE BİRİ DEĞİL .~}SİZE BİR FİKRA DURSUN HER GUN BAĞİRMİŞ EVİM YANIYUR MAĞSET TEMELİ AYAĞİNA GÖTURMEK .BİR GUN SAHİDE YANGİN ÇİKİNCE YANİYUU DEMİŞ AMMA DUYAN OLMAMİŞ 7 HAZİRANDA SİZE İNANAN YOKTURRRRR
İMAM MUHİTTİN
ŞAMİL TAYYAR AK PARTİ SEVER VE ASLA HAKARET ETMEZ ! BU ANKET YANLIŞ SORULMUŞ ! NOT: ŞAMİL TAYYARIN 300 AÇIK OTURUMUNU İZLEDİM KÖTÜ LAFINI DUYMADIM.
urfalı
müslüman ların ve atatürk ün dinimiz çinen memesi için müslüman ların adını türk diyerek adlandırdığı bu insanların başında dönderdiginiz her kahpelik firaunun nemrutun ebu cehilin erzincan dedepremi gibi ankara ve ankarayı kötü emellerine alet eden ülke ve liderlerinin başına tez zaman da gelsin
Mustafa ÇINAR
Aldatma Kandırmanında bir sonunun olduğunu Mehmet Ali Şahin de ifade etmiştir ama değişik bir söylemle,artık gizleyemiyorlar milleti ilahi nihatet kandırıp yalanlarının devam edemiyeçegini saklayamıyorlar.Bunu çalıyorlar banada verdikleri için veriyorum diyen hırsızın ortaklarıda görse tamam.
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...