Cumhurbaşkanının Kızı Sümeyye Erdoğan Milletvekili Olmalı mı?

Oy Ver
Sonuçları Gör

Yorumlar
Yayında Olan 15 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
AHMET
Bunu ankete açmak çok saçma.damadini bakan yapan adam kızını milletvekili yapamiyacakmi.hic unutmuyorum.o çok övdükleri tecavüzcü ensar vakfındaki toplantida emine erdoğan ağzından bi laf kaçırmıştı.sonrasinda hemen yayından kaldırdılar."insallah 90 yıllık enkazı kaldıracağız." Tarih sizide bu laflarinizida unutmayacak.
MELİH BİLGE
ERDOĞANIN AİLESİ PARTİDE ÇALIŞMAZ. AK PARTİ AİLE PARTİSİ DEĞİLDİR. MELİH GÖKÇEK OĞLUNU VEKİL BİLE YAPTIRAMADI. DOĞRU KARARLAR ALAN AHMET BAŞBAKAN İLERİ GÖRÜŞLÜ PROFESÖR. AK PARTİ TEK İYİ PARTİ
betül
yukarda Allah var ve korkuları yok kızı oğlu kuzenleri dayıları amcaları hepsi bir yere geldi akparti diye diye dinimizi kullana kullana sunu merak ediyorum Rabbimin karsısında kul hakkından nasıl kaçacaklar heryer torpil olmuş ak partidensen işe alınıosun yoksa açsın ..Allah bildigi gibi yapsınnn..
Berlin,Sedat
erdoganlar istilasina mi ugruyoruz acaba?Allah korusun.
ÖĞRETMEN ZEHRA H.
EVET OLSUN OKUL BİRİNCİSİ SİYASET HANIMI YAKIŞIR ÜLKEME. KATKISI OLUR.
KENAN BEY
SÜMEYYE HANIM MİLLETVEKİ OLMALI. OKUL BİRİNCİSİ OLAN ZEKİ VEKİLLERE İHTİYAÇ VAR. EĞİTİMSİZ PAVYONSEVER KURTÇULAR VEKİL OLMAMALI.
Zeynep Öztürk
2 üniversite mezunu dürüst bir kadın milletvekili olur. Fayda katar. Bölücülerin elinden 1 sandalye kapması iyidir !
ADİL
saltanat geri mi gelicek babadan evlada milletvekilliği bakanlık başbakanlık mı olucak . 1923 de yok ettiğimiz sistem bu değilmiydi. herkes ileri giderken biz geri mi gideceğiz Allah sonumuzu hayır etsin.
ÇARE VATAN PARTİSİ
Atatürkçü dinci sağci vatansever devrimci işçi emekli òğretmen işsiz kararsizlar oylar vatan partisine
zzz
hey Yarabbim ne günlere kaldık..zavallı bi millet olduk zavallı..iş bilmek önemli değil zaten bu devirde..olsun bence gider gelir havası olur, takılır
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...