Ülkemizde, Paralel Yapı adında bir örgütün olduğuna inanıyor musunuz?

Bu anket kapanmıştır.
Sonuçları Gör

Yorumlar
Yayında Olan 82 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
ÖMER ADİL
HAYIR BÖYLE BİR ÖRGÜT YOK YAZISINI SONRADAN OY BASARAK 1 E GETİRDİNİZ ! SİTE YÖNETİCİSİ İSTİFA İSTİFA İSTİFA... !
Anket Şıkları Eksik ! Samimiyetsiz Bir Anket
Bu anket hiçte samimi gelmedi bana. Menfaat güdümü var bu ankette. "Hayır böyle bir örgüt yok" seçeneğiyle beraber "Evet, Adı geçen örgütlerin hepside kesinlikle var" seçeneği gerekli bu ankete. Ona sebep oy kullanmıyorum dediğim gibi sınıflandırma ve kıyaslandırma düzenbazlığı var ankette.
ARAŞTIRMACI TARİHCİ
TEK PARALEL ÖRGÜT FETULLAH GÜLEN BAŞLIĞINDAKİ DIŞ CASUS MİLİSLERDİR. MERKEZİ AMERİKA PENSİLVANYA DIR. FETO-CHP-MHP-HADEP-SAADET-BBP DAYANIŞMASI GÖRÜYOZ.
SENİ ISIRINCA UYANDIN Dİ Mİ
ÜLKEMİZDE; AYNI YERE BAĞLI, AMA BİRBİRİNDEN FARKLI VE BİRBİRİNE RAKİP GİBİ GÖRÜLEN BİRÇOK PARALEL ÖRGÜT VAR , HEP VARDI ZATEN. BAZEN BİR VERSİYONU ÖNE ÇIKIYOR BAZEN DE DİĞERİ. AMA ŞUAN Kİ PARALELİ ,YANİ CEMAATİ, GELİŞTİRİP ,BÜYÜTEN AKP' DİR. AKP HER KONUDA GAFLETİN ADIDIR,HATANIN ADIDIR.GEÇ UYANDI.
MilletAdına
Fetullahçı terör örgütü var,bunu herkes biliyor.Hayır diyenler kesin Fetonun sınav soruları ile satın aldığı sözde şakirtleridir
METİN TÜRKBEY
YOUTUBE DE ARA FETO CİZVİT AMERİKALI GAZETECİ SONUNDA HERŞEYİ İTİRAF ETTİ.
ARAŞTIRMACI GAZETECİ
HIRİSTİYAN KOTİKLERİNDEN AMERİKALI CİZVİT ÖRGÜTÜ FETOYU BIRAKSINDA BİZDE SORGULAYAK. ARKASI YİYORSA ERKEKSE BIRAKSIN. TÜRK POLİSİ ÖTTÜRÜR JOPLA. KEŞKE GELSE TÜRKİYE.YE.
EMEKLİ
CAHİL DİNGO KOMŞUNA SORSANA DOĞRUMU BUNLAR DİYE.
EMEKLİ YE YANIT VEREN TÜRK
EMEKLİ ADINDAKİ KİŞİ BÜLENT ARINÇA İFTİRA ATMA. ANAN GÜZEL Mİ DİYE GELİRİM KAPINA. NAMAZLI ABDESTLİ KOMŞUMA DİL UZATMA. SEN KİM OLUYOSUNDA ATIP TUTUYON CAHİL DİNGO !
Ahmet
şimdi yok dersem acaba beni tutuklarmi admin bu soruyu kaldırsan iyi olur ülkenin yarısı içeri girer zaten hapishanede yerde yok
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...