Suriyelilere vatandaşlık verilmeli mi?

Oy Ver
Sonuçları Gör

Yorumlar
Yayında Olan 21 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
Bir Ülkücü
yakında onlarda bi terör örgütü kurup ülkeden pay isterse şaşırmayın :))
h.fehmi evren
onlar misafir zamanı geldiğinde gönderilmeli ülkelerine
Mustafa Nur
Savaş bitince ayırım yapılmadan hepsi gönderilmelidir. Onlara vatandaşlık vermek İsrail'e hizmet etmektir: Boşalmış Suriye Büyük İsrail Devleti Projesidir:
ayla
Tanpon bölgede tüm dışardan gelen bayan yaşlı erkekler ve çoçuklar alınmalı erkekleri kendi ülkeleri için şavaş vermesi için gönderilmeli. İstemiyorum dilini bilmediğim insanlarla ülkemi paylaşmak iki gün sonra sıkıntı olmayacakları bizim için ülke için garantisi var mı .
Abdullah
Çalışana ve Türkiye insanına adaletli iyi davranış gösteren Suriyeliye vatandaşlık verilir . Edep Ahlak Çalışma yoksa Suriyeden kardeş almam mahalleye .
Zavallı dünyalı
Suriyelilere vatandaşlık değilde koca bir siyahi şeyi verilmeli kesinlikle
Tayyip_kazanir
Biz hep mazlumun yaninda olduk allahda bizim yanimizda olacaktir. Suriyelileride gondericez ins. Biz onlara kucak actik tahminimizce (ulke olarak) onlarbizi almazdi ama vatandaslik fazla bence, evet onlara harcanan para fazlaydi ama onlari gonderdigimizde hersey hallolacaktir
Alperen
Bunlara değil vatandaş lik ekmek vermek bile doğru değil
Recepgülegüle
Muharrem İnce cumhurbaşkanı olacak Suriyeli kardeşlerimizi evlerine güvenli bir şekilde uğurlayacağız onlarda gitmek istiyor her yerde hakarete uğruyorlar sokakta dilencilik yapıyorlar yazık bu insanlara yazık
Kendal Baran
Savaş vahimdir evet. Insanalra kucak açma insani görevdir. Ancak buraya gelip 4-5 çocuk yapıp sonra da onları kucağına alıp dilenmek ülkenin yapısını çok bozdu. Ayrıca il göç idaresinden aldığımız duyumlara göre 13-16 yaş arası kızları hamile bırakıp yaşlarını büyük göstermek için muracat ediyorlarmış. Bu pisliği içimize taşıyanlara vatandaşlık verilmemeli.
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...