Milli Görüşçüler 2. Turda hangi adaya oy verir?

Bu anket kapanmıştır.
Sonuçları Gör

Yorumlar
Yayında Olan 12 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
Zavallı dünyalı
Bay bay recep e vermeyeceğiz tabiki
Emre
Biz CHP ve İyi parti ile sadece seçim iş birliği yaptık.Bu her konuda anlaştığımız anlamına gelmesin.Bu konuda Bilge başkanımız 2.turda Muharrem İnce ve Meral akşener'e destek vereceğiz diye birşey yok diye beyanat verdi.Biz öyle kuru kuruya gücün yanında olmayız.Prensiplerimiz herşeyden önce gelir.Böyle olmasaydı zaten en baştan beri AKP'nin yanında olurduk.
Hakan
Eğer bir milli görüşçü,kendine milli görüşcuyum diyen,cumhuriyet tarihi boyunca muhafazakarlara zulmeden chp yi destekliyorsa,o zaten chp zihniyetindendir.Fethost'un usagi destekliyorsa, destekleyen de haindir.Haydi simdi dağılın.
Mg1969
Merak Akşener e vermezler ama İnceye verirler
Recepgülegüle
Milli görüşçüler bilge başkan karamollaoğlunun dediği gibi : Delimiyiz cumhur ittifakını destekleyelim
61.Komurcu
Tabikide Meral Akşener'e Oy vereceğim. SaadetPartisi içindr anket yapılması harika. Çünkü bizim partimiz En çok konuşulan parti oldu. Partimize iftira atılıyor. Havuz medyası salya sümük saadet partimizi kötülüyor. Ama ne hikmetse onlar kötüledikçe biz büyüyoruz
Kadir suuuayıııp
Suayp yalan söylüyor milli görüşcü filan degil akp li dir
sinan
Ailece Milli Görüscüyüz. Ikinci tura kim kalirsa destekleyecegiz (Aksener veya Ince). Milli Görüscüler aptal degildir! Bize ihanet edene oy verecek degiliz. Hadi Ülkeyi iyi yönetmis olsa neyse de Ülkeyi yönetme bicimi bize yaptigi ihanetten de beter. Tabi bu gercek Milli Görüscülerin düsüncesidir. Yalaka sözde Milli Görüscüleri katmiyorum.
ahmet
ne kadar boş ve saçma bir anketler silsilesi olmuş hep si çok saçma
Oğuz Ömer
Milli görüş Rahmetli Erbakan Hocamızın görüşürüdür.Hocamızın AKP ve Tayyip Erdoğan hakkındaki görüşü için youtube a Erbakanın Erdoğan hakkımdaki görüşü yazıp izleyin.Bizzat hocamızın kendi konuşması.Kendisi de demiş Milli görüşlüyüm diyen birisi Saadet partisini desteklemiyorsa Milli görüşçü değil olsa olsa Milli palyaçodur diye. İkinci tura Meral hanım en doğru seçenek.
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...