Bulunduğunuz bölgedeki Belediye Başkanından memnun musunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör

Yorumlar
Yayında Olan 49 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
Sezer kanmaz
Ben bir ak partili olarak şunu söylüyorum gençlere iş kapınızı açaçağız diyorlar ama bunu yapmiyorlar o kadar çok yere basvuru yaptim almadilar beni artik yeter ankara buyuksehirde mahsur yavas i mamak ise adnan demirciyi destekliyecegim
Nurten
Haksızlık hukuksuzluk adam kayırma yapılmasın çalışan hizmet yarışı içinde olan Belediye Başkanının kıymeti bilinsin başkaları da ķarismasin kendı beğendikleri adamları aday etmeye çalışmasınlar.
Murat
Gaziantep Büyükşehir belediye başkanı ve aynı zaman da yeniden aday olan EGO’su ve kibiri tavan yapmış insanlara tepeden bakan ne hikmetse hiç sorgulanmayan ve karışılmayan sayın Fatma Şahin’i belediye başkanı olarak görmek istemiyorum.
ali
biz EYT ve kadroya alınmayan taşeron larız biz hükümetin gündeminde madem yokuz o zaman akp bizim gündemimizde yok
Mehmetpektaş
Paşka..alternatif. yok .A K. P.
Serap
Önce af sonra oyumuz mahkum ailerine verilen sözler yerine acilen getirilmedir
Kyk dertlisi
Kyk kyk kyk borçları silinmeli iş yok para yok 2 çocuk var nsl ödeyelim suriyelilere bütçe ayrılıyor da öğrencilere neden yok? Babam asgari ücretliyken kyk bana kredi verdi zengin çocukları karşılıksız burs aldı adalet bunun neresinde??
ceyda
kyk borçları silinsin lütfen zaten yeni mezunuz iş bulamıyoruz hangi parayla ödenicek o borçlar suriyelilere yardım yapılıyor bizim gibi gençlere destek olunmuyor lütfen çare bulun
Hasan
EYT yı çözmeden çoook zorrrrrr
Kadir sadal
Eyt cikarirsan sana oyum yoksa sandigada gitmiyorum ak partilitim
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...