Adnan Oktar Grubuna yapılan operasyonu destekliyor musunuz?

Bu anket kapanmıştır.
Sonuçları Gör

Yorumlar
Yayında Olan 55 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
Arslan
Kediciklere yazık oldu lan o değil de
Abdullah Erdoğan telefonun 5333570002
Adana ya bir milligörüşten belediye başkanı seçmezsek adana adana düzelmez ve hep yakınırız yok hırsız yok şarapçı diye
Münir Süt
İnanç için, inanmak için Allah, Peygamber, Kur'an bize yeter. Allahın bir kuluna tapınırcasina biat etmek te ne oluyor. Olsa olsa menfat, nemalanma içindir. Bileğinin gücüyle hak ederek yükselemeyen insanlar birilerinin kucağında yükselebilmek için çabalarlar.
Gökmen I.
Al birini vur diğer tarikat ve cemaatlere. Yıllarca ahlaksızlığı onaylayıp seyreden sahtekarlar dindarım diye ortaya çıkmasınlar.
Cengiz Yaşa
Şerafettin YÜZÜAK bey sizi çat 'ın yeni yüzü olarak görüp destekliyoruz sebebi siyasi tecrübenizi ilk sıraya koyabilirim Diyer sebebe gelince yıllardır gerek bağımsız gerekse ak partı den olsun hizmete atanmış ve beklentileri karşılayamamış anlayıştan tamamen uzak olmanız Rabbimden muvaffakiyetler dilerim
Selami olgun
Zeynep Öztürk diyorum sonuna kadar destek liyorum
Mevlüt kalender
Sayin recep baysali sonuna kadar destekliyoruz
Fatih YILDIRIM
Cemaat adı altında ne yaptığı belli olmayan bu yapıları devlet çok iyi denetlemeli, salyalarını virüs gibi halka bulaştırmadan çözüm bulunmalıdır. Yağcılık yapıyor diye, beni övüyor diye göz yumulmamalıdır.
Ahmet
Çok geç kalındı.herşey ortada aşşağılık adam
Mehmet ali ATEŞ
şim Dönmez  İskenderun için en doğru aday elbette LÜTFÜ MATAŞLI.. O’nun gibi Memleket sevdalısı bir aday İskenderun’a ve İskenderun halkına güzellikler, iyilikler, için
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...