Ak Parti Neden Bu Kadar Güçlü ?

Oy Ver
Sonuçları Gör

Yorumlar
Yayında Olan 33 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
MÜHENDİS ORHAN
GERÇEKTEN ÇOK BAŞARILI HİZMETLERİ OLDU ÜLKEME ! AK PARTİ ADALETİ VE KALKINMAYI SAĞLADI. EKONOMİ ÇOK İYİ HALE GELDİ.
YUSUF TEKİN
Gerçekten de çok başarılı olduğundan.. AKP BAŞARISI
Ramazan
Hırsızları savunuyorsanız yapmanız gerekiyor
ÇARE İŞÇİ PARTİSİ
Türkiyeyi bölenler değil, birleştirenler iktidar olacak. Milli devleti yeniden Altı Ok'la inşa edeceğiz.
dogru insan
halkın eğitim seviyesi akp iktitarı sayesinde dahaca artı
VATANDAŞ
CHP NİN İKTİDAR ZAMANINDA HALKIN EGİTİM SEVİYESİ DAHA DÜŞÜKTÜ TÜRKİYEDE OKUR YAZAR SAYISI DAHA AZDI EGİTİM SEVİYESİ DÜŞÜK OLANLAR DİYENLER SİZ KENDİNİZİ BİŞEMİ ZANNEDİYORSUNUZ HAYRET BİŞE
EMEKLİ
Yetmedi 2B yasasını çıkardılar Türkiye topraklarını satıyorlar yetmedi, iç ve dış borlar artıyor şimdi sırada ağır vergiler ve zamlar var bunlarda yetmeyecek, siz 1karış toprağınızı vermeyin ama oyunuzu vermeye devam edin.
EMEKLİ
Saygımız sonsuz bu millet 1 karış toprağını vermez ama oy verdiğiniz kişiler satmadık yer bırakmadılar, lütfen hangi şirket kimlere satılmış araştırın ve Türkiye üzerinde hangi ülkelerin bayrağı dalgalanıyor görün.
remzibar
kömür -yiyecek veriyoda diyenlerede dünya versen vermez 1 karış toprağını bu millet--- bu millet sizin gibi soysuz değil ki üç kuruşa satsın bu millet seçiyorsa sizin bilmediğinizi gördüğünden ama genede size cahil demiyorlar.
remzibar
eğitimsizlikten diyenlere -- dünyanın en hızlı adamı 9 sn de 100 m 11-13 saniyede koşan sporcular -- 13 -17 sn de koşan normal insanlar aradaki fark sizin görüş gözlüğünüz. saygılar
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...