Kanal İstanbul'u destekliyor musunuz?

Bu anket kapanmıştır.

Kanal İstanbul anketi başladı. Nedir bu Kanal İstanbul diye soracak olursanız kısaca çılgın bir proje diye yanıt verebiliriz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2011 yılında açıkladığı Marmara Boğazına alternatif bir kanal projesi. Muhalefet partileri ve özellikle de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından karşı çıkılan Kanal İstanbul projesi ile ilgili geçtiğimiz günlerde de bir anket başlatıldı. Kanal İstanbul anket sonuçları henüz açıklanmasa da bazı basın yayın organlarında soruların yönlendirici olduğuna dair haberler çıktı.

Kanal İstanbul projesinin İstanbul'da su sorununa sebep olabileceği, depremi tetikleyebileceği ve en çok da büyük bir ekonomik yük getireceği konusunda eleştiriler yapılsa da Ak Parti ve Cumhur İttifakının diğer ortağı MHP tarafından alternatif bir boğaz oalcağı için savunuluyor. Kanal İstanbul iktidara göre ülke ekonomisine de büyük katkı sağlayacak bir proje. Sizce Kanal İstanbul desteklenmesi gereken bir proje mi yoksa karşı çıkılması gereken bir girişim mi? Kanal İstanbul anketine katılarak görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Kanal İstanbul anket sonuçları zaten anlık olarak gösterildiğinden bu sonuçlarla ilgili de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sonuçları Gör
Başlangıç: 12.05.2021 Bitiş: 30.04.2021

Yorumlar
Yayında Olan 13 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
Gokturk
Devlet bedava verse ucusursunuz degilmi yada malinizi bir yabanciya 1.5 kat fazlasina satmak isinize gelir)) Kanal istanbulu destekliyorum .Parti gozetmeksizin ULKEME KAZANDIRILAN HER TURLU HIZMETI DEGERI YAPITI DESTEKLIYOR VE ONAYLIYORUM....( 9 isik) biride DEVLETCILIKTIR.
KARŞIYIM
TABİKİDE KARŞIYIZ BİZ TÜM AİLECEK
Erkan
Orası İstanbulun Hakkıdır. Bu Topraklar Kanla Alında, Fakat Araplara Parayla Satıyoruz Bu Mantık Artık Bitmeli.
Mehmet
Yeryüzünü kusursuz şekilde cenab-ı Allah inşa etti. Sırf birileri daha çok kazansın zengin olsun diye. Tatlı ve tuzlu suyu birbirine karıştırmak orda bulunan eko sistemi yok etmek çok yanlış. Oradaki tatlı su kaynaklarını daha çok beslemek ve oksijen seviyesini yükseltmek gerekir. Kaynakları çok daha başarılı projelere aktarabiliriz. Ama toprakla, suyla oyun olmaz. Deprem kuşağındayız.
Erdoğan
Yapılmamalı. En başta istanbulu daha da kurak yapar bu proje. Ayrıca, o kadar finans kaynağı var ise, daha mantıklı ve şeffaf, halk için güzel projelere imza atılmıyor?
Xxx
Çatlasanızda kanal istanbul yapılacak. Bir avuç çapulcu binu önleyemez
Selçuk
Kanal İstanbul bir rant projesidir. Ülke bu haldeyken bile ranta için çaba harcamak hangi vatanseverlikle açıklanabilir acaba? Daha dün Giresun’da gördünüz rantın insanların canına nasıl mal olduğunu. Hala akıllanmadınız.
Bombacı Mülayım
Yaşasın katarlı kardeşlerimiz bu kutsal davada reisimizle ülke batsa da bitse de ülke yansa da biz bu kutsal vatan satma davamızdan vazgeçmeyeceğiz reis
Ege
Ya Kanal Ya İstanbul.Rant projesi
FATİH SULTAN MEHMET
MUHTEŞEM OLACAK MUHTEŞEM OLACAK MUHTEŞEM OLACAK MUHTEŞEM OLACAK
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...