2020 yılının yükselen siyasetçisi kim?Oy Ver
Sonuçları Gör
Başlangıç: 15.01.2021 Bitiş: 15.01.2021

Yorumlar
Yayında Olan 1119 , Onay Bekleyen 3 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
Emekli vatandaş
Ya bu fatih Erbakan ne yapmışta yükselen siyasetçi oluyormuş kızkardeşini mirastan pay verirken .bile binbir hile yapan bir adam
Abdullah Yavuz
Fatih Erbakan kimki dünkü çocuk nereye yükseliyor %5 oy alır oturur aşağı
Nilay Aras
Yaşa Erbakan bir tek sen varsın ümmeti anlayan????????????
Osman
Fatih Erbakan.2ı birinci görmek mutu etti ve şaşırttı.
Ali
Mansur başkan gerçekten çok güzel çalışıyor özü sözü doğru bir insan
Cabbar
Fatih erbakanı bir kaç defa izledim. Düşünce sıfır ülke mülke yönetemez en fazla cami imamlığı yapar. Zaten barajı da geçemez alacağı oy en fazla %1. Perinçek bile daha fazla alır.
yrp
ak partinin oyları yeniden refaha geçiyor çok hızlı bir şekilde. bende onlardan biriyim. seçime giremeyecek yeni kurulan 2 partinin oy toplamı yüzde 9. onlara gidecek oy yeniden refaha gelecek. yani yeniden refah kesinlikle meclise girecek. çok büyük sürpriz olacak yok sayanlara.
Mavi
Fatih erbakan bu kadar oy alamaz refah teşkilatları oy kullanmış fatih bey'e fatih erbakan bu ülkeyi yönetecek kapasitesi yok refah partisi teşkilatları kıro çıkarcı üç kâğıtcı kaynıyor beş para etmez.
M.Polat
Şu ümmeti İslamiyeti falan karıştırmasanız olmuyor demi pis siyasetin ve yalancı politikacıların arasına.Ama yok başka türlü nasıl prim ve duyar kasacaksınız değilmi..Ben hizmete bakarım ekonomiye bakarım işsizlik bitmişmi bakarım refah varmı bakarım.Bunlar yoksa alnı secdeden kalkmıyormus banane elinden tesbih düşmüyormus banane.sen benim refahımı sağlamadıktan sonra senin dininde cisminde boştur
hehe
Bu anketi doğrulayan selahattin demirtaşın bahçeliye bir kat bindirdiğini de doğrulamış oluyor öyle mi?
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...