Milli Görüş Hareketi seçimlerde hangi partiye oy verir?

Bu anket kapanmıştır.

Merhum Necmettin Erbakan tarafından siyaset dünyasına kazandırılan Milli Görüş ifadesi günümüzde önemli bir topluluğu da içine alan büyük bir grubu ifade etse de, siyasi tercihler konusunda tüm Milli Görüş mensuplarının tek bir partiye yönelmesi sözkonusu değil. Fazilet Partisi'in kapatılmasının ardından kurulan Saadet Partisi'ne yönelen Milli Görüşçüler, Ak Parti'nin kurulması ile de bu partiye yöneldi.

Önemli bir çoğunluğunun Ak Parti'ye kaymasının ardından Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan'ın Yeniden Refah Partisi'ni kurması ile de Milli Görüşçülerin yeni partiye destek verip vermeyeceği merak ediliyor. Sosyal medyada güçlü bir destek bulan Yeniden Refah Partisi, Milli Görüçülerin desteğini alabilecek mi? Ekonomik durgunluktan dolayı Ak Parti'den farklı partilere geçiş olabileceği düşünülürken, Saadet Partisi'nin Millet İttifakı içinde yer alması Milli Görüşçülerin bu partiye olan desteğini azaltacak mı? Anketimize katılarak bu konudaki fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Sonuçları Gör
Başlangıç: 09.12.2020 Bitiş: 30.04.2021

Yorumlar
Yayında Olan 51 , Onay Bekleyen 2 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
Orkun
Bugün Milli görüşün temsilcileri yeniden refah partisi ve ak partidir saadet partisi milli görüşü çoktan satmıştır ama farkında değildir.
Pasha
Milli görüş hareketinin kurucusu olarak merhum Necmettin Erbakan hocamızın kurduğu partinin yeniden şahlanmasını isterdim, bugün.
ÖMER
Milli görüş saadet partisi refah partisi zamanın da kurul du Rahmetli ERBAKAN hocamız kurmuş du bi parti kurulduy sa aynı parti bir daha kurulamaz zamanın da milli görüş gömleğini çıkaranlar Rahmetli ERBAKAN hocamız vefaat edince kıymeti bilin di lakin Biz umudumuzu yitirmedik Rahmetli ERBAKAN hocamız ne güzel söylemiş iş iş den geçdik den sonra vuracak dizleriniz kalmayacak
Mehmet
Milli görüşün tek temsilcisi Saadet'e
İsa avcı
Milli görüş dwmek saadet demektir...
Ahmet ozcan
Milli görüşün tek temsilcisi saadet partisi dir
Ahmet Furkan İğde
Gerçek Milli Görüş Çizgisinde İlerleyen Tek Parti Necmettin Erbakanın Oğlu Fatih Erbakandır. Merhum Necmettin Erbakanın Kıymetini Bilemedik. Bari Fatih Erbakanın Kıymetini Bilelim Bu Son Erbakan Bundan Başka Bu Dünyaya Erbakan Gelmez. Son Şans.
Nedim Altınok
Ne BOP eşbaşkanı AKP führeri RTE ne de Gülizabeth destekli Sadetçi Temel Kandilpapazoğlu tek seçenek ERBAKAN HOCAMIZIN emaneti Fatih Başkan ve Yeniden Refah
Ahmet
Güzel bir gün olsun inşallah bu sene de okusam da
YUNUS EMRE AÇIKGÖZ
AKP milli görüş davasını sattı.
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...