2019 SEÇİMLERİNDE CHP ADAYI KİM OLACAK?

2019 seçimlerinde CHP adayı kim olacak?
Tarih:
24 Mart 2018
Okunma:
712

Yeniçağ yazarı Burhan Ayeri, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olarak İlhan Kesici isminin ağırlık kazandığını yazdı.

Burhan Ayeri köşesince 3 Kasım 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP tarafından aday gösterilmesi beklenen isimleri analiz ediyor. Bugünkü yazısında İlhan Kesici'nin ikinci tura kalması durumunda seçilmesinin sürpriz olmayacağını iddia ediyor.

Yeniçağ yazarı Burhan Ayeri'nin köşesindeki o bölüm şöyle: İlhan Kesici'nin adaylığına yönelik açıklamalara aynen katılıyorum. İlhan Kesici, İkinci Tur'da seçilme şansı olan en önemli isim. Taş gibi. Dimdik. En önemli artılarından biri ekonomi bilgisi. Geçmişi tertemiz. Bütün bunlara mütedeyyin ve Atatürkçü'lüğü de ekleyebilirsiniz. Elinde böyle bir değer varken, Kılıçdaroğlu'nun başka isimleri telaffuz etmesini çözemiyorum. Eğer amacı erken açıklama yapmayıp, yıpranmayı önlemekse buna gerek yok. İlhan Kesici'nin nesine saldıracaklar? Yaşına gelince, Prof. Dr. Osman Müftüoğlu'nun yeni düzenlemesine göre "Henüz askerlik çağında"...

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 1 Yorum

Eyyüp mustafa Berikman
İlhan kesici her kesimden oy alabilecek birisi.hayırlı olsun.

Yerel seçimlerde hangi kesim seçim sonucunda etkili olur?

Bu ankette birden fazla seçim yapılabilir.
Oy Ver
Sonuçları Gör