24 HABER KANALINDA O ANKET SONUÇLARI TARTIŞILDI!

24 Haber kanalında o anket sonuçları tartışıldı!
Tarih:
11 Mart 2015
Okunma:
3593

Hükümete yakınlığıyla biinen 24 Haber kanalında Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan seçim anketi Günün Manşeti programında tartışıldı.

 Ersoy Dede: CHP'li Hakan Bayrakçı CHP'ye yüzde 27, AK Parti'ye de yüzde 40'lık bir oran vermiş fakat bu ankette beni asıl şaşırtan şey HDP'nin barajı geçmiş olması. Güzel.. Sözcü, kategorik olarak bugüne kadar durduğu yeri inkar eden bir anketle çıkmış. Bakıyorsunuz HDP ile yapılan bütün görüşmeler ihanet, altında HDP'nin imzası olan tüm görüşmeler 'vatanı satma' falan ama bakıyorsunuz parlementoda sadece AK Parti'nin sandalyesini kırma ihtimali varsa 'HDP de yüzde 10.1 alabilir kardeşim' oluyor. Hiçbir ahlaki, etik sorun yok. HDP'nin yüzde 10'u geçtiğini ilk bulan araştırma şirketi de SONAR oldu. O da 10.1 ile bulmuş.
 
ANLAMADIKLARI MESELE ŞU...
 
Murat Çiçek: Kurnazlık yapıyorlar. Sayın Erdoğan, 'Anayasayı değiştirecek, Başkanlık sistemini getirecek 400 milletvekili istiyoruz' diyordu ya, anlamadıkları meselelerden bir tanesi şu, 'AK Parti'ye 400 vekil' demiş olabilir sayın Erdoğan ama anayasayı değiştirecek, başkanlığa oy verecek 400 vekile HDP'yi de dahil etmediğini nereden biliyorlar? Ben bir soru soruyorum sadece.
 
KILIÇDAROĞLU SEÇİME 3 AY KALA HDP=AK PARTİ SÖYLEMİNİ KULLANMAYA BAŞLADI
 
Murat Çiçek: Kılıçdaroğlu, kendi tabanından oy alacağı endişesiyle artık grup toplantılarında HDP=AK Parti söylemini kullanmaya başladı seçime 3 ay kala. 'Ey tabanım CHP'den kayıp HDP'ye oy vermeyin. Eğer verirseniz AK Parti'ye oy vermiş gibi olursunuz' demeye çalışıyor. 

Yirmidort Haber

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 10 Yorum

sedat yücel
sonar gerçek anketini son iki gün açıklar seçimi bildim der..hep yönlendirme anketi sonar gezici ve metropol anketi akparti şuan %49larda.
yangin vaaaar
Yangin vaaar yangin nerede türkiyenin göbeyinde...artik nasil bagiracaklarini nasil cigiracaklarini sasirmis bunlar ülkeyi yediniz be yediniz Merak etmeyin beyler agalar kendisini ilah sanan hurafeler bu yokusunda bir inisi vardir emin olun...
GsLee
koalisyon olursa sallantıya hazır olun öle bölede değil hem.sonar 3puan vatan partisine vermiş birazda chp'yi şişirmiş bunlar istanbul izmir çevresinde yapıyolar heralde anketleri.akp45 chp26 mhp 16 hdp 9 diğer 4
MHP
Bursalı sen nerede yaşıyorsun ne karın şişmesinden bahsediyorsun sen, ülkenin %50 si açlık sınırı altında .Emekli olsaydın görürdüm ben seni.Emekli ay sonunu getiremiyor be
BURSALI
ak parti iktidara geldigi gunden beri bursamiz hizla gelisti o yuzden bu yuz oldu ama memlekette huzur yok artik. karnimiz her gun ilerleyiste olurken kimlik deyerlerimiz ve vatan huzuru geriliyor.her donem karnimin ve cebimin sismesi icin ak partiye oy verdim ama bu secimde vatan ugruna oyum MHP.
vahvah
Kılıçdaroğlu tuncelide %30 oy alamıyor demirtaş %51 alıyor dersimli gandinin işi zor
bence hileli secim bu
diğer oylarda şahibe yapılsa hile karışırsa herşey olur cünkü kimse ak partiye oy vermiceğiz diyor ama nasıl oluyorda yüzde 45 lerde hala anlamış değiliz hile var işte bal gibi
Murat
Ersoy Dedeçok cahilmişbirçok anket HDP'yi yüzde onun üzerinde gösteriyor bu adam neyin kafasını yaşıyor.
Kelleci
HDP barajı geçer diyen ilk kişi Hakan bey değil Bekir Ağırdır beydir.Ayrıca bütün şirketler barajı zorladığını söylüyor.
Sezer
Ey kılıçdaroğlu senin partin PKK partisi değil Atatürkün partisidir senin amacın ne partinden kayıp HDP ye gidenleri durduruyorsun zaten onların senin partinde işi neydi .Sen Türklüğü en başta savunan parti olman lazımken şimdi bulunduğun durum içler acısı

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör