AK PARTİ ANKETLERİNDE MANSUR YAVAŞ 8-9 PUAN ÖNDE

Ak Parti anketlerinde Mansur Yavaş 8-9 puan önde
Tarih:
07 Ocak 2019
Okunma:
80026

Yeniçağ yazarı Yavuz Selim Demirağ, Mansur Yavaş'ın AKP'nin Ankara için yaptırdığı anketin sonucunu kendisiyle paylaştığını açıkladı.

31 Mart seçimlerinde CHP’nin Ankara adayı olacak Mansur Yavaş, seçim öncesi AKP’nin yaptırdığı anketin sonucunu paylaştı.

Yeniçağ yazarı Yavuz Selim Demirağ, “Mansur Bey’in karargâhı sağlam. Profesyonel ekiplerin yanında gönüllülerden oluşan bir ordu var. Sarayın yaptırdığı son anketi paylaştı bizimle” derken, “İte kaka yüzde 41’i geçemiyor AKP. Her gün farklı ilçelerin araştırma raporları geliyor. Tempo yorucu. Geçtiğimiz seçimde ‘Yavaş gardaşım yavaş…’ diyen Mansur Bey bu defa hızlı mesafe almış. AKP’nin anketlerinde bile 8-9 puan önde… Gerçek oranın 12 olduğunda ısrarlı…” ifadelerini kullandı.

Aralık ayında Ak Parti'ye yakınlığı ile bilinen anket şirketinin açıkladığı sonuçlara göre de Ak Parti adayı Mehmet Özhaseki'nin açık ara önde olduğu ifade edilmiş ve şu anket sonuçları paylaşılmıştı.

Seçim anketi sonucu Ankara

Ankara halkına sorulduğunda ankaralı bir başkan olmalı diyenlerin çoğunlukta olduğuna şahit oluyoruz.Peki secimanketi.tv anketinde son durum nedir?
Tıklayın oy verin. Ankara Büyükşehir anketinde canlı sonuçları görmek için tıklayın.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 2 Yorum

ali
tabiki de MANSUR YAVAŞ bundan sonra AK partiye oy yok arkadaş verdiğime bin pişman oldum.
Melih Yerçek
Sonuna kadar Mansur Yavaş diyorum. Parsel parsel satanlara bundan sonra oy moy yok

Yerel seçimlerde hangi kesim seçim sonucunda etkili olur?

Bu ankette birden fazla seçim yapılabilir.
Oy Ver
Sonuçları Gör