AK PARTİ NERELERDE HATA YAPTI?

Ak Parti nerelerde hata yaptı?
Tarih:
20 Mart 2015
Okunma:
5838

 Ankete göre halkın yüzde 71,8'i AK Parti'nin hata yaptığını belirtiyor. Bu hataların başında ise son dönemde yaşanan geçim sıkıntısı geliyor. Bir diğer büyük sorun ise AK Parti iktidarının işsizliği çözemediği gösteriliyor. Medyaya baskı yapılmasını da hata olarak görüyor.

Dolardaki artış, çözüm sürecindeki belirsizlikler, medya ve yargıya yönelik artan baskılar vatandaşları ülkenin geleceği konusunda umutsuzluğa sevk ediyor. Halkın yüzde yüzde 71,8’i “AK Parti’nin hata yaptığı, sorunları çözmekte ve ülkeyi yönetmekte başarısız” olduğu inancı taşıyor.

 Yerel seçim ve Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını en yakın tahmin eden Gezici Araştırma Şirketi'nin 4 bin 860 katılımcıyla yüz yüze görüşerek yaptığı anketten çarpıcı sonuçlar çıktı. 7- 8  Mart'ta yapılan çalışmaya göre halkın yüzde 67’si “Ülkenin gidişatının yanlış yönde” olduğunu düşünüyor.

http://secimanketi.tv/2015-genel-secimleri/hatalarsonhaber.jpg

 Ankete göre halkın yüzde 71,8'i AK Parti'nin hata yaptığını belirtiyor. Bu hataların başında ise son dönemde yaşanan geçim sıkıntısı geliyor. Bir diğer büyük sorun ise AK Parti iktidarının işsizliği çözemediği gösteriliyor. Medyaya baskı yapılmasını da hata olarak görüyor.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 15 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
burak
Eger yolsuzluklar ve yargi,basin baskisi en altlarda gecim sıkıntısı ilj siradaysa demek oluyorki bu halk işin ucu cüzdanına dokunmadan uyanmıyor.
halk
Ey kardeşim sende 900 lira maaş ev kira çocuk okuru görelim AKP liler secim sizin elinizi vucdaninza koyun müslüman adam bunları görür inş 7 haziranda cenabı mevlam AKP yıkar mevlam ne eyler eylerse güzel eyler
Eyyüp mustafa berikman
Günaydın Türkiye, Günaydin millet yenimi anladınız.
onurc
arkadşaım yağ ekmek kuyruğu abdde ispanya japonya'da her yerde vardı. Daha büyük krizler yaşayan milletlerde oldu. ağzınıza yapmışsınız sakız gibi yağ kuyruğu. 60 sene önce herkes iphone kullanıyorduda bir tek türkiye yağ kuyruğundaydı sanki.
GsLee
evet katılıyorum geçim sıkıntısı var.daha düne kadar ekmek,yağ,sigara,ilaç kuyruklarından iphone 6 kuyrukları,4-5ay sonrasına araç satış kuyrukları başladı.değişik bi milletiz
uyduruk anket
gene geziciden uyduruk bir anket,son seçimleri bilmiş yalan her seçim böyle uyduruk anket yapar ve bilemedi bütün seçimler öncesi anketleri takip ederim..
DEJENERE MANKURT MİLLET
biz ne aç menfaatçi bir millet olduk şu anket doğruysa çanakkalede, kurtuluş savaşında ve kalleş pkk örgütüne verdiğimiz şehtlerimizin hepsinin kemikleri sızlıyor pkk yı okşadığı için hükümet yıpranmıyorda işsizlik ve geçim halkı AKP den soğutmuş yüzde 40te kalmış vatanı midesinden çok seven
murat
Ya verip verip ondan sonra konusmayin bos bogazlar bos alkis tutanlar size mustehak
MÜSLÜMAN TÜRK
Allah ın işi gücü yok malların gözünü açmakla uğraşacak! Allah soracak onlara Kulum ;' akıl mantık verdim - göz verdim -kulak verdim -ilkeleri insanlık ve doğruluğu fıtratına yükledim- yetmedi alemlerin GÜL ü PEYGAMBERİ yolladım yetmedi tek doğru ve kanun KUR AN-ı KERİM rehberini yolladım' demezmi
MHP CCC MHP
Akp li saf kardeşlerimiz bunları görüyor duyuyor ve israrla oy atmaya devam ediyorlar aklınızı hür yapın kimsenin sizi yönetmesine aklınızı çelmesine izin vermeyin ahada Yukarıdakı tabloda herşeyi özetliyor hatta bunların kat kat fazlasıda var emin olun Onurunuz Vatanınız Onurunuz için gelin bize.
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör