AK PARTİ OYLARININ DÜŞTÜĞÜ HABERLERİ DOĞRU MU?

Ak Parti oylarının düştüğü haberleri doğru mu?
Tarih:
14 Mart 2015
Okunma:
4200

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, AK Parti'yi yüzde 40'ın altında gösteren anketlerin gerçekçi olmadığını belirterek, kendilerinin yaptırdığı anketlerde oy oranlarının yüzde 50 seviyesinde olduğunu söyledi.

Aydın, yaptığı açıklamada, seçimlere giderken yapılan anketleri değerlendirdi. Bazı seçim anketlerinde Ak Parti'nin yüzde 40'ın altında gösterildiğini ifade eden Aydın, bunun gerçekçi olmadığını savundu.

"Bizim yaptırdığımız anketlerde, AK Parti şu anda yüzde 50'ler seviyesinde seyrediyor" diyen Aydın, milletin bütün siyasi partileri izlediğini, akı da karayı da gördüğünü vurguladı.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 15 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
GİRESUN
HAYDİN TÜRKİYE AKP Yİ BARAJA GÖMMEYE
Gültekin
"Bizim evde bir anket yaptım, beni en çok seven ben çıktım" anketi...
halk
%80 alır boyle giderse milleti yoldur sonra kalk %50 de
lav43
Insanların terör belasindan kurtuldugu bayragimizin marsimizin heryerde soylenecegi bir sey isiyorum.artik birlki vakti.opmam pamukoglu
Mehmet Ümitli
Yüzde 56 Ak Parti bekliyoruz. Sebebi ise hedeflerin yarısını tamamladılar. Kalanı ekonomi olacak göreceksiniz.
RACAB TEYYİB ERBOĞAN
yok aydin bey bu kadar mutevazi olma.acikca soyle rahat ol utanma soyle AKP %98567935 mhp % -143 chp % -296 PKK % 397869 valllaaaaaahi billllaaaahi...
kamuoyu
bi bize bu anketler bulmuyor ha:)):))
cCc MHP cCc
Gerçekçi gerçekçi sen hiç merak etme algı operasyonunuz tutmayacak artık insanlarımız uyanıyor.Umarım seçim günü tamamen eriyip yok olursunuzda Millet rahat nefes alır kurtuluruz sizden artık.
nafi dönmez
akp parti yaptığınicraatlarla yai çalıp çırpmalar ötekileştirmelerle bu oyu alıyorsa bu ülkenin tüm insanlarını hanedanlığınıza bağlamak için daha çok çalın çırpında türk devleti diye bir devlete gerek kalmasın. akp parti devleti dersiniz. olur biter.
halk
Kendi kendinizi Kandırıyorsunuz
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör