AK PARTİ SON ANKETTE YÜZDE KAÇ OY ALIYOR ?

Ak Parti Son Ankette Yüzde Kaç Oy Alıyor ?
Tarih:
09 Ağustos 2013
Okunma:
4706

AK Parti, yerel seçimlerin çalışmasını önceki ay başlatmıştı. Son yaptırdığı anketteki oy oranını ise Bekir Bozdağ açıkladı. Bülent Arınç'tan daha az bir oy oranı söyleyen Bozdağ, yaptırdığı anketin sonuçlarından bahsetti.

BaşbakanYardımcısıBekir Bozdağ, dün Edirne'de sorularıyanıtladı..
Her gün anketler yapıldığını ve AK Parti oyunun yüzde 50'nin üzerinde olduğunu öne süren Bozdağ, sözlerini şöyle tamamladı:
 
"Şu anda bile anketlerde AK Parti'nin yüzde 50'nin üzerinde, CHP'nin oyu yüzde 25'lerde, diğerlerinin ki daha az kötü durumda.Fotoğraf ortada, yarın yeni bir seçim olsa hepimiz Türkiye'nin neresinde kaç belediye kimin alacağını üç aşağı beş yukarı biliyoruz" dedi.
Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 20 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
ülkücü gençler
şimdi arkadaşımızın biri hepimizin kazığa oturacağını söylüyor sen bizi tanımamışsın 63 bizler bozkurtlarız asıl biz sizi kazığa oturturuz
bozkurt-duran
hala akp ye ov vermeyi düşünenlermi var
.....
bence varya akp e Chp % 20 Mhp % 10 Bdp %5 yani zaten koskoca AKAPE varken insanlar neden başka bir partiye oy atsın
agatorunu63
hepiniz kazığa oturacaksınız yaşasın akparti yaşasın RTE
VATANDAŞ 1
YOK BE KESİN SİZİN OYUNUZ 0 50 NEKİ...HANGİ BABAYİĞİT SİZE OY VERMEYECEKMİŞ SAŞARIM ADAMI SÜRERSİNİZ HAPSE TIKARSINIZ OLMADI EKMEGİYLE OYNARSINIZ OLMADI BABALIKTAN MEN EDER RUTBELERİNİ SÖKERSİZNİZ..
yaşasın akp siz türkiye
yakında akp nin türkiyeden gittiğini hepsinin yargılandığını görürüz inşallah o vev din sevdalılarının din ile türkiyemizi kandırmaya çalışıyo insan akılandı artık yutarmı akp li yalaka vekiller
bozbekir
bozdağ ve hüseyin çelik bunlar yiğit buluttan sonraki insanlığa ibret olacak yalakalık abideleri.
TurkogluTurk
Ogenden sonra Kanada'da saat 1;56 ,Allahda sizi guldursun beni guldurdunuz bu haber ile!
Halil Durak
"VATANDAS"rumuzyla yazan bey.Siz bunlarin tanisaniz bana hak verirsiniz.Kürt Ermeniyle,Kürt Rumla,Ermeni Rumla,Kürt Arapla,Arap Ermeniyle evlenmis kendilerini Türk hissetmiyorlar ne diyecegimizi bilmedigimiz bir nesil ortaya cikmis bunlarin hepsi bölücü AKPKK ye oy veriyorlar.
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör