AK PARTİ YENİ BİR İSTİFA HABERİYLE SARSILDI!

Ak Parti Yeni Bir İstifa Haberiyle Sarsıldı!
Tarih:
23 Ocak 2014
Okunma:
9224

GAZİANTEP’in Nurdağı İlçesi Belediye Başkanı Orhan Yılmaz, yerel seçimlerde AK Parti’den yeniden aday gösterilmeyince, partisinden istifa ederek Saadet Partisi’nden (SP) aday olduğunu açıkladı.

SP, Gaziantep’teki belediye başkan adaylarını düzenlediği toplantı ile kamuoyuna tanıttı. Toplantıda konuşan SP İl Başkanı Mehmet Karalar, AK Parti’li Nurdağı Belediye Başkanı Orhan Yılmaz ve İl Genel Meclisi üyesi Hüseyin Özaslan’ın partilerinden istifa ederek kendi saflarına katıldığını söyledi. Orhan Yılmaz’ın SP’den Nurdağı Hüseyin Özaslan’ın ise Karkamış Belediye başkanlığına aday olduğunu açıklayan Karalar, "Sürprizlerimiz devam edecek" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Bozgeyik ise kentin en büyük sorunun trafik ve park yeri olduğunu ve bunları kesin çözüme kavuşturacağı projeler hazırladığını belirterek, "Projelerimiz var. Trafik ve park sorununa kesin çözüm olacak projelerimizle halka yeniden hizmet edeceğiz. Köylerimize sosyal donatılarla hizmet edeceğiz. Her yıl 5 bin gencimizi hem evlendireceğiz, hem ev vereceğiz" diye konuştu.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 19 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
atakan
bu seçimde bende saadete vermeyi düşünüyorum
Selime
Seni yaradana kurban arkadaş çok doğru demişsin selim.Haydi El ele ben chpliyim Elazığda mhp güçlü , mhpye oy vereceğiz ailece.Yeter artık bu hırsızlardan kurtulma zamanı geldi.inanın samimiyim plaka 62
mehmet
Resmen dokuluyirlar
KIYAM
kaçan menfati bittiği için gitmiştir.
mavi
ne olursan ol yine gel.herkes gideceği yeri bilir.allah akıl fikir vermiş.o bir dünya lideri. bütün dünya tarafından kabul edilmiş lider.memleketimze hayırlı uğurlu olsun.
zafer
saadet partisinin yükselişini sezmiş ve geleceğe yatırım yapmış olabilir. Ya da belediyeciliğin gerçekten milli görüşün işi olduğunu kavramışda olabilir.
akp
akp akp akp
veli55
OLAYA BAK ADAM ZATEN KOVULMUŞ
artık akpli değilim
ALLAHIN İZNİYLE SAADET GELİYOR GERÇEK HUZUR GELİYOR!
burcanburcan
Aday gösterilmeyince partisinden istifa edenleri,çıkar uğruna siyaset yapanları bu millet sandığa gömer.
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör