AK PARTİLİ BAŞKAN CHP BÜYÜKŞEHİR ADAYI!

Ak Partili Başkan CHP Büyükşehir Adayı!
Tarih:
12 Aralık 2013
Okunma:
5898

Ak Parti geçtiğimiz hafta Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in ismini açıklamıştı. Hatay'ın Ak Partili olan mevcut belediye başkanı adaylık için beklenti içindeydi. Kendisinin aday gösterilmemesi parti yönetimine karşı kırgınlık yarattı.

Meclis kulislerinde Ak Partili Lütfü Savaş'ın Cumhuriyet Halk Partisi'nin Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterileceği konuşuluyor. Köprüler henüz atılmış değil. Ancak çok güçlü kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre mevcut başkan CHP'den aday olacak.

Sadullah Ergin'in adaylığı açıklandığında Hatay Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ın onu tebrik etmemesi de bu kulis haberini güçlendiren bir durum olarak dikkat çekmekte.

Doç Dr. Lütfü Savaş, kendisine Antakya Merkez İlçesi Belediye Başkan adaylığının Ak Parti tarafından teklif edildiğini, ancak bunu kabul etmediğini dile getirmişti. Lütfü Savaş'ın Büyükşehir Belediye Başkanlığında gözü olduğunu, Ak Parti'den aday olamayınca, dümeni CHP tarafına kırdığı konuşuluyor.

Secimanketi.TV

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 15 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
vatandass
Kişiler sonradan iradesiyle düşünüp doğru yola va rmış olabilir.BU arkadaşımız da bütün herkesi kucaklayıp seçimi alabilir.Ayrıca din sömürüsüne iznimiz yok 2015 genel seçiminde chp 38 akp30 mhp 25 bdp 6 alır heralde!!!
TAŞMEDRESELİ
AKP ZİHNİYETİ HER ZAMAN, KENDİNDEN OLMAYAN AMA KENDİNE HİZMET ETSE DAHİ HARCAMASINI ÇOK İYİ BİLİR. GEÇMİŞTEN GELEN MİLLİ GÖRÜŞ ÇİZGİSİ İÇERİSİNDE ÖRNEKLERİ ÇOKTUR. LÜTFÜ SAVAŞTA BU HARCANAN ARKADAŞLARDAN BİRİDİR. SİZ SİZ OLUN HARCANMAYIN....
iskenderunlu
lütfü savaş her partiden kazanır
cCc
Lütfü Savaş MHP'nin adayı. izleyin ve görün!
mete
chp kazanırsa lütfü savaştan kazanır doğrudur aksi taktirde asla olmaz diye düşünüyorum içraatlar açık belli ortada chp daha ne bekler anlayamadım
hz...
CHP sadece Lütfü Savaş'la kazanabilir...Başka yolu yok....
mhplı
hataylı kardes lerım egerkı bu akp nın ve bebe katılı öcalanı ve berzanı kopegını ve dagdakı terorıs lerı bayramızı vatanımızı tecemızı yok yere ayaklar altına atan ları bunları gorupde oy veren lere yazıklar olsun hataya selem mhp ye devam
hasan pektaş
bir ataist bin tane sahte dinciden daha iyidir.
anketör
bu seçim ak partinin hatayda gerçekten zor bir seçim geçireceğini gösteriyor hatay herkesinde bildiği gibi mhp oylarıyla ak partinin seçimi aldığını biliyoruz ama bu kez vatandaş farklı düşünüyor biz anket yaptık mhp seçmeninin yüzde 25 chp diyor ve chp 1,ciliğe yakın
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör